Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
Nie :) Marynarka :) ale musze powiedziec, ze moj maly jest strasznie szczupły i myslalam ze bedzie wisiec a tu jakszyta dla niego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
świetna. Mamy podobną tylko granatową dla małego z szafy krasnala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Tak dzieciaki zostana z mezem :) dzis wyszorowałam ich heh bo jutro maz nie da rady sam ich wykapac a ja niestety musze sama :( ale jak on to mowi wy kobiety jestescie do tego stworzone !aj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja to powiem, ze uwielbiam ubierac chłopcow w takie rzeczy i jeszcze kaszkiet do tego i koszula krawat badz muszka :) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, mąż mojej kolezanki przebija na razie mężów wszystkich... :) mówi że Ona na macierzyńskim i Jej płacą za to że się dziećmi zajmuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A dzis jak maly spal wyciagnełam ubrania po starszym i znowu mam pełne szafki :) wzielam na zapas do prawie roku czasu powybierałam bo widze, ze moj mlodszy albo jest dłuzszy badz ubrania sie pokurczyły po praniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Tak tak faceci to bardzo madre istoty :) hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
elegancik będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
ja muszę małemu jakiś sweterek kupić, bo mamy kilka spadkowych ale to właśnie rozm 74/80 a na swieta sie na pewno przyda... tylko nie wiem do jakiego sklepu uderzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiecie moj przez dwa lata jak starszy syn nie przespał ani JEDNEJ nocy nie wstał do niego nawet w weekend!! A teraz nie podarowałam i dwa dni odkad maly jest czyli ponad 8 miesiecy wstawał dwa razy i powiedzial ze wiecej nie chce ! Czyli teraz wie jak to jest ! Wstała dwa razy a ja juz nawet nie licze ile juz nie przespalam ... hip hip :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja powiem ci, ze chodze dla dzieci do 5-10-15 reserved i h&M i tam zawsze cos znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hehe dobre z tym macierzynskim :) ale to troche taka prawda :p ja to sie zawsze irytuje jak slysze ze ktos mowi ze "pomaga", ojciec nie ma pomagać, toż to nie wolontariat tylko jego dziecko i jego obowiązek się nim opiekować a nie pomagac. U nas glośno to powtarzalam jeszcze przed zajsciem w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon 27 a jak z cerrfurem pasuje czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiecie napisalam tak z tym spotkaniem tam bo dla mnie juz bedzie zawsze blizej a wiecie jeszcze dojazd i bede samochodem bo juz nie bede dzieci ciagac niech z tatusiem spedza troche czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Dziewczyny to na czym stanelo z tym spotkaniem? 17.30 gdzie? mi tez bardziej pasuje tam gdzie zawsze bo przy carrefurze nie mam empeku a nie wiem czy mnie maz nie zostawi w drodze powrotnej od mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
jak carrefur to ja zdecydowanie pozniej dotrę... bo muszę z rachunkiem do alfy i dopiero później bym jechała na zielone... wiec pewnie dotrę na koniec spotkania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Dobra to niech bedzie tam gdzie zawsze ! Ale powiem wam, ze mi tam nie pasuje bo jednak za daleko wiecie gdzie mieszkam wiec musze przez całe miasto jechac a tez bym chciala zeby mi pasowało bardziej tak jak wam pasuje wiec chyba najlepsze rozwiazanie dogadac sie w czasie spotkania jutro gdzie kto moze dojechac :) wiecie ja tez bym chciała jak najszybciej po spotkaniu dojechac do domu do dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Napisałam tak bo chcem byc szczera z wami i mi tam poprostu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
dziewczyny nie wiem czy nie zrezygnowac ze spotkania, ze mną zamiast coraz lepiej to coraz gorzej.. jeszcze sie doprawie to w ogole. O dziwo maly jeszcze nie okazuje zadnych symptomow zarazenia. Do siebie musze jechać bo badania do pracy mgr bede przeprowadzac a to ostatni dzwonek przed swietami i nowym rokiem... a tez najchetniej bym z tego zrezygnowala dzis, ale tak wychodzi jak sie zostawia wszystko na ostatnia chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
to co przekładamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
To ja juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
dziewczyny... szkoda, że Was nie było :P. Dopiero wróciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ja też zaluje :/ dalej zasmarkana, gardło boli a cos moze trzeba zacząć sprzątać przed Świętami. Jakoś śniegu nie ma to słabo czuć tą magie. Jak do pracy nie dojeżdżam to śniegu się chce :P a za rok pewnie bedzie płacz jak zasypie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Rety ciężarowka a gdzie się szlajalaś do 23 ? :D dopiero zobaczyłam godzinę Twojego wpisu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
z kolezankami się spotkałam w alfie i skoczyłyśmy na rozgrzewający napój :P. Mon, pogoda teraz niewdzięczna. Mogłoby spaść troszkę śniegu i pomrozić, bakterie by wytępiło. U nas chyba kolejny ząb widać. Mały nie dał sprawdzić ale mam wrazenie że coś białego mi dale prześwitywałło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Malutki szybki, rosnie jak na drozdzach. U nas moze cos na gorze sie pojawi bo apogeum gryzienia nadeszlo, cos sie tam jakby bieli ale nic nie przebija. Dzis spadl mi kubek z gorącą kawą w kuchni.. zeby to bylo z tydzien temu to malutki by napewno gdzies byl pod nogami, ale odkąd mamy te krzeslo do karmienia to w kuchni siedzi wlasnie w nim. NA szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
i dzis doczekalismy sie pierwszego slowa :) tata. Akurat meza nie bylo w domu i ja do malego mowilam ciagle "gdzie tata, wolaj tate" to zawolal :) ale tylko raz. a teraz ciagle do niego mowie ale cisza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon to już kwestia czasu zaraz się rozgada :). Fajnie :). Przy tych dzieciach ciągle trzeba uważać. u nas teraz nauczył się wstawać chwytając uchwyt piekarnika.i to jest zabawa bo widzi swoje odbicie i coś do siebie mówi i się śmieje na głos. Nawet na sekundę nie mogę go zostawić... Mon jak zdrowie? udało się zrobić co zaplanowałaś do pracy w rodzinnych stronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Fajnie Mon27 :) Nasz to od paru dni nie mowi juz tak intensywnie tata tylko czasami a teraz bardziej mu sie podoba burczenie ja tak samo zrobie i on powtarza i tak na zmiane :) Własnie Mon27 jak sie czujesz ??? A jak u was przygotowania do swiat ? Gdzie wigilia ?? MY do jednej mamy a potem do drugiej tak jak co roku :) Prezenty juz sa wszystkim tylko dla meza nie mam :( ale sam nie wie co chce :) Ja to mam nadzieje ze dostane dwa prezenty bo 23 grudnia mam urodziny :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×