Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
Ja to z tym drugim to mysle tylko i wylacznie pod kątem maluszka, ze we dwojke beda ;)) bo tak to co raz mowie do meza "gdzie dla nas drugie jak my z jednym sobie nie radzimy" hehe :D Nasz wczoraj siedzial na nocniku i sie zachcialo mu zejsc bo akurat nikogo nie bylo obok. I wszystko na dywan ... łobuz :) A fikoland? Ciezarowka chyba moze tylko w weekendy? U nas akurat teraz trzy weekendy mamy zajete. Chyba ze jakis dzien w tygodniu to bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A u nas znowu choroba :( my z mezem przeziebieni bylismi i jeszcze troszke jestesmy starlam sie zeby dzieci sie nie zarazily ale maly zacza wczoraj kaszlec a wieczorem dostal temperatury :( i juz cala noc nieprzespana :( dopiero o 3 zasnelam a o 6 juz musialam wstac :( wiec dzis wizyta u lekarza naszczecie pluca czyste ale gardlo jest czerwone i dostal antybiotyk ale tez ze wzgledu na to ze tydzien temu przechodzil 3-dniowke wiec niedawno i pewnie jest jeszcze po tamtej temp. oslabiony :( A dzis starszy mial dzien dziadka i babci w przedszkolu wiec jeszcze musialam pojechac z chorym maluszkiem do przedszkola a jutro maja choinke w przedszkolu i musi byc bo przeciez ma stroj batmana i mikolaj bedzie :) A u was jak mija dzionek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Oj.. niech się kuruje maluszek. A starszy na pewno ma taka radoche z tego Batmana :) super. Stroj kupowany czy gdzies wypozyczalas? a z kim mlodszy zostanie jak mamusia do przedszkola pojedzie? My dziś w rozjazdach bo swieto babci, to dzien szybko minal, codzienna rutyna nie zdazyla sie do nas zakrasc :p U nas zeby oszalaly, idzie druga jedynka na gorze i dwojka a na dole tez dwojka sie przebija. To bedzie juz ich 7. Odpukac - maly dzielnie sobie z tym radzi. Ciezarowka a Ty gdzie sie podziewasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Jej Mon27 jakos tak dziwnie 7 zebow a u nas nic ! A co do przedszkola to zawioze starszego z mlodym do przedszkola i po 3 godz odbiore bo w tym roku maja byc animatorzy i z dziecmi sie bawic:) najgorzej ze tego malego musze ze soba ciagnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
no duzo jakos tych zebow, poki co dobrze widac 6. A u Ciebie starszy tez jakos chyba pozniej mial zabki? kazde dziecko inne :) W sumie ile to do samochodu, raz dwa i juz. Zeby gdzies empekiem trzeba było to wtedy to rzeczywiscie szkoda zeby maluszka brac. A jak minela wam noc? bez temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Naszczescie temp. nie bylo ale do wieczora bylo 37 stopni :( Noc ok. A gdzie Ciezaroweczka??? U starszego pierwszy zab pojawil sie w 10.5 miesiaca pare dni po tym jak zrobil pierwszy kroczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Zginęłam, przepadłam ale już jestem ;). U nas też 6 zębów widocznych,, 7 mam wrazenie w drodze ale to różnie moze byc bo te małe dziąsełka podpuchnięte. No i dzisiaj znów kupka luźniejsza, a juz byl spokój. Lila, szkoda tego Twojego małego chłopulka, trzymam kciuki za zdrówko. Batman to już poważna sprawa. Dzieci rosną tak szybko. Mon? zaraz i My będziemy na takim etapie. Ciekawe kim zechcą być Nasze chłopaki za kilka lat... :) juz sie nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Oj Ciezaroweczka ten czas tak szybko mija, ze chwila moment i beda w przedszkolu :) Ja widze po swoim starszym codziennie go przytulam i mowie do niego jej jak ty szybko urosłeś :) taki alutki byles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, :) jak udał się bal przebierańców? młody zadowolony? To i malutki synek miał dziś atrakcje. Jak malutkiemu się podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy, ile mogą iść dziecku zęby? Mój już 3 misiące temu miał mieć ząbki lada dzień a do tej pory nic nie ma. Jednego dnia jakby coś białego wyszło, drugiego chyba opuchlizna była tak wielka że nic a nic nie widać ani nie czuć... Ile taki skarbeczek może się męczyć? www.MartynaG.pl - blogująca mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka ja tylko zawiozlam i pojechalam do domu w tym roku bez rodzicow wynaieli animatorow i nie bylo potrzeby :) A syn zadowolony opowiadal z zachwytem :) ze byly smerfy i gargamel ( ktosbyl przebrany )i mikolaj prawdziwy a przedewszystkim zapamietal wszystkich swoich kolegow z przedszkola kto za kogo sie przebral i to chyba najwieksza frajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Czesc dziewczyny :)my dzis sami caly dzien, nie lubie takiej perspektywy z rana. Maly jak na zlosc, juz dwa razy kladlam go na poranna drzemke bo oczy trze ale co... lepiej pomarudzic i poplakac. Juz mi sie chce wyskoczyc na pare godzin do pracy, zmienić otoczenie, ubranie itd. miec inne obowiazki oprocz pielegnacji maluszka i sprzatania w domu. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 a co my mamy zciezaroweczka powiedziec jak calymi dniami same jestesmy ty to moze i normalnie mozesz pogadac bo maz czasami jest :) a my co do chlopcow gu.. mama.... tata.... daj heheh :) cofamy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja to od tygodnia planuje wypad do fryzjera i nie mam jak bo maly jest ze mna caly czas a tatus jakos nie ma czasu go popilnowac ale jakos bede kombinowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila ale za to moze Wy bardziej lubicie spędzac czasu w domu i temu tak nie marudzicie jak ja :p Czasami sie zastanawiam jak niektore mamy prowadza blogi itd., ja na chwile tylko do komputera usiade to maly ciagle przy nodze stoi, probuje cos kliknac itd, a za chwile juz piszczy i trzeba sie z nim bawic :)ja teraz sb i ndz w szkole to maz sie troszke bedzie mogl wykazac przy maluszku :) Co z tym fikolandem? Ciezarowka sie chyba nie wypowiadala co? a z reszta narazie i u Ciebie Lila malutki chory to nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
mamy! dzisiaj ja będę narzekać ile wlezie! Wczoraj malutki poszedł spac po 22 i to z płaczem. W nocy wstawał kilka razy. Obudził nas już stojąc w łóżeczku i za nic w świecie nie chciał się kłaść a to wszystko za sprawą popołudniowej drzemki. Mało tego teraz też uspał się ale zaraz będę Go budzić! Nie dałam rady przetrzymać i niczym zabawić. do fikolandu? muszę zapytać męża może zechce z Nami wyskoczyć. Mon cały tydz prawie się nie widzieliśmy nie miałam kiedy :P. ja to chętnie bo już czasami taka zła w tym domu siedzę! U nas laptop to też atrakcja. Jedna z tych fajniejszych. Dlatego mało jestem w ciągu dnia. Dałam synkowi stary komputer ale to nie przeszło. Nic się nie włącza, nic nie świeci.. tylko kilka przycisków straciło żywot. Też myślę o powrocie do pracy. Siedzenie w pizamie juŻ mnie dołuje. W domu niby nic się nie dzieje a z drugiej strony na nic nie mam czasu. Zasiedziałam się na dobre. Mąż ciągle w pracy i mam wrażenie że mu czasami tam wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
OJ Mon 27 ja to caly czas marudze dla meza ze juz mam dosyc w domu przy dzieciach ale nie mam wyjscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, trzeba to potraktować jako okres przejściowy. Przyjdzie czas na zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Przyjdzie :) a potem bedziemy wspominac jak to fajnie w domu bylo posiedziec hehe. Wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
dziś mam jakiś dobry dzień. Okna umyte , firanki uprane. Maż w domu. :) To w jaki dzień możemy planować wyjście z krasnalami małymi i dużymi.(czyt. mężami) do fikolandu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mozemy w wekkend najlepiej w niedziele bo u nas sobota to roznie zazwyczaj maz siedzi w domu rano a ja sprzatam a popoludniu do warsztatu chodzi wiec u nas tak sie przedstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, ale Mon coś mówiła że oni najbliższe 3 weekendy szkołę mają... Lila, jak zdrówko maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ha cos juz pamietam ! Ale w tyg to nie ma szans :( moj do 16 w pracy a zanim przyjedzie i sie zapakujemy do bialego to bedzie 18 wiec u mnie odpada w tyg. :( Tobie chyba tez pasuje weekend niz w tyg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Maly wyglada i zachowuje sie oki. Ma kaszel taki mokry :( syropy jakos pije wiec ok. Mi pasuje nastepna niedziela planow nie mamy a jak wam tez to oki a jak nie to moze nastepna co? chyba juz Mon27 bedzie mogla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
rozmawiałam z mężem i On chętnie zamieniłby swoje zabawki na fikoland w któreś popołudnie w tyg :). Więc ja to chętna, bo ciężko tak samej w domu. Atrakcje zawsze mile widziane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ALe ja nie moge w tyg bo maz pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
my to te dwa weekendy to nie damy rady. Ja troche naladowalam akumulatorki przez sb i ndz bo do 18 w szkole bylam od rana :) a dzis już schemat dnia wita :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila , my w najbliższy weekend tez odpadamy bo mamy urodziny u chrzesniaczki meza. Ostatnio jakaś mało cierpliwa jestem. Jakaś burza hormonów czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila a malutki już zdrowy? u nas znowu zaczely sie upadki a bylo tak pieknie. Chodzil sobie przy scianach, siadal kiedy chcial. a od paru dni zaczyna sie puszczac zeby postac, oczywiscie trwa to tylko chwilke a potem nie zdazy sie zlapac albo pada nie w ta strone i bęc. I znowu wzmozona czujnosc bo nie wiadomo kiedy zechce się puscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×