Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Ciezarowka_86
Mon, podbieram pomysł na prezent (gra) myślę, ze dzieciom się spodoba. U Nas też się przewraca i też mi szkoda maluszka. Nie sposób za Nim chodzić krok w krok, cały dzień. W łóżeczku już widzę , że ostrożnie z pozycji stojącej do siadania przechodzi.. wyciąga rączkę żeby się czegoś przytrzymać i wtedy dupką cmyk i przy tym oczka mruży,, :) przy meblach jak się przesuwa to też już się tak nie puszcza jak na początku.. ale prze zabawkach wstaje i się puszcza (nie rozumiem czemu się puszcza, jak nie umie stać bez podpórki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila a Ty masz taki kojec kojec czy może używasz do tego łożeczka turystycznego? ja dziś chyba rozstawie jak tam bęcnie to mniejsze prawdopodobieństwo że się uderzy, bo jak chce choc na chwile zostawic go w bujaczku to wisk. Ciezarowka nasz to w ogole jak kaskader bo tez to niby jedna reka sie trzyma to probuje chwycic sie czegos co stoi obok ale niestety nie wie co to padanie na dupke, raczej trenuje skoki na glowke :/ i tez mi sie wydaje że chodze za nim krok w krok... Nasz wiszący skoczek zniszczyl juz nam futryne na ktorej byl mocowany i strach go teraz wieszac na naprawianej zeby nie poscilo, ale przyda się do babci. Jakby byl ten stojący to napewno w tym chętniej by zostawal. A np. hustawke uzywacie? widzialam na olx ale nie wiem czy to dobry pomysl bo w niej tez trzeba siedziec a nie trenowac wstawanie wiec srednia frajda poki co chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A moze probowalyscie nocnik? kurde ja jestem mega zaskoczona, bo od ponad tyg. kupe robi tylko tam :p nawet jednego dnia to dwa razy robil i to tez w nocnik. O siku nie wspomne ;) i troche oszczednosc na pieluszkach, moze niewielka ale zawsze i wietrzenie dupki przy okazji no i trening nocnika :P takze ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 moj spi w turystycznym bo starszy tez spal. Spal to moze za duze słowo Młody odkad sie urodził to moze przespał 3 badz 4 noce tak to z nami spi wiem ze to nie jest dobre ale jak ja zaczełam wstawac do niego co chwila to juz mialam dosc i dlatego tak wyszło. A teraz w ciagu dnia jak zasnie to go klade i czasmi sam przyjdzie pod łózeczko zeby go wsadzic i siedzi chwile i sie bawi. My mamy hustawke stojaca ale ona nie jest fajna nie wsadzam go za bardzo. A wiszaca chcem kupic juz ogladałam na allegro bo pamietam jak starszy lubiał nawet pare razy zasna na niej :) Mon27 fajnie, ze ci tak z nocnikiem wyszło super ! :) U nas nie da rady moj nie posiedzi chwili odrazu sie wyrywa na raczkowania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
hustawka to byla radosc na placu zabaw, domowej nie mamy jeszcze, ale też myślę, że może jeszcze czas? Dzieci na pewno to polubia :). Taka stojąca to u nas odpada bo dużo miejsca zajmie a poza tym tam jakieś ograniczenie kg , My duzi :) więc odpada a wisząca na pewno kupię,, Co do upadków to one nieuniknione. Ćwiczenie czyni mistrza :) taki etap przed Nami wszystkimi. (jedyne pocieszenie) Nocnik póki co niekupiony. Chociaż boję się, że u nas to raczej mały nie usiedzi. Będę jednak próbować. Brakuje tylko motywacji by udać się po sam sprzet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Wystawilam łozeczko turystyczne :) my mamy chwile wytchnienia a i maly jakos nie protestuje zeby tam troszke pobyc, moze nizbyt dlugo ale zawsze cos :P jest tylko troche wysokie to sam nie moze wstac, ale jak go postawie to tam stoi i sie cieszy :) A maz pojechal wlasnie po krzeselko do karmienia, kupujemy używane. Dla tych maluchow to co chwila jakies gadzety potrzebne :) To moze juz bujak schowam bo sluzyl tylko do posilkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila ja u nas tez sie czasami zastanawiam czy nie lepiej juz z nim spac zamiast tak wstawac ale jeszcze walczymy :) maz kazal mi sie puknac w glowe ale wczoraj spalismy w salonie i lozeczko tez przenosilismy, może jakiegos szalu nie bylo ale maly naprawde rzadziej sie budzil :P to pewnie kwestia dnia a nie pokoju ale dzis tez zamierzamy tak spac hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
a do lozeczka turystycznego macie jakis dodatkowy materacyk? bo u nas jest raczej taka "wkladka" niz materacyk. A kiedy nastepne spotkanie w naszej piwiarni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon , My kupiliśmy dodatkowy materac do tego turystycznego.. bo te łóżeczka to mają takie placki materacyki ;) jak na jedną noc to może być, ale jak my u rodziców tydz siedzimy to myślę, że ciężko tak spać. Spotkanie? chętnie wyjdę :) Lila, jak u Ciebie? Mon, jak pisanie pracy Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja tak samo mam dodatkowy materac bo moj miał w nim spac na codzien :) jak by było turystyczne tylko do zabawy to pewnie bym gruby koc zascieliła. Spotkanie ok ale moj maz zaraz powie a nie za czesto ???hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 dobrze, ze jest teraz olx to zawsze mozna podjechac do kogos i zobaczyc czy ok dana rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wy to laski chowacie rzeczy po chłopcach ??ja tez ale musze sie przybrac zeby posprzedawac bo licze na trzecie dziecko, ze bedzie dziewczynka :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Od naszego pisania do spotkania troche zawsze mija :p tak na prawde to juz dwa tyg minelo chyba od spotkania co? czas leci. Mamy już krzeselko,fajne :) wrzucilam ceratke do pralki z lekka obawą że się może uszkodzić ale na szczęście ok. jest tez jeszcze na tą ceratke taka dodatkowa wkladka to może nie będzie się pocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
u nas za pare miesiecy pojawia sie maluszki w rodzinie to cos tam napewno pozycze a tak to sprzedawac nie zamierzam bo moze za jakis roczek pomyslimy o drugim brzdącu. Nie ukrywam, ze bym chciala do parki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U mnie pisanie pracy chwilowo stoi ale to z winy promotora bo juz częśc teoretyczną mam ale nie dostalam jeszcze informacji zwrotnej na jej temat, ale napewno cos tam bedzie trzeba poprawic. Teraz na dniach mam juz zamiar robic badania więc cos tam się dzieje w kierunku jej napisania. Lila to Ty na olx wystawiaj :) tylko co jak się pojawi trzeci chlopiec :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 fajnie jest z dwojka :) wiem cos o tym!! Moi chłopacy tak sie kochaja :) jak maly widzi starszego to skacze z radości :) teraz to ma go na codzien ale jak z przedszkola przychodził to usmiech od ucha do ucha nikt tak nie umie rozśmieszyć młodego jak starszy brat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
moze i dwa tygodnie minęły! szybko! Też segreguję, bo może będzie "NIESPODZIANKA" i się przydadzą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JAk sie pojawi 3 chłop to bedziemy kupowac na nowo :) ja to lubie kupować aby kasy nie zabrakło heheheh JUz siedze od 3 tyg i prezenty patrze dla dzieci to taz mysle kupie to.. to po paru dniach zmieniam zdanie i cos innego juz mi w głowie siedzi :) a dzis zamowiłam dla młodego takie ośmiorniczki do wanny :) BO jak sie kąpie to nie ma za bardzo czym sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
O jestesmy wszystkie :) heheh moj wlasnie zasna a starszy na kompie bajki oglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
już na noc spi maluszek? u Nas zaraz kąpiel, ale już tata jest :).. więc będzie tylko: "kochanie podaj ręcznik" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A kiedy te spotkanie ma być przed świętami czy po ?? Ja to bym chciała bardzo sie spotkać z chłopakami zwłaszcza tymi mniejszymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
moj jeszcze siedzi, wczoraj do 9 urzedowal. cos mu drzemka sie przedluzyla dzis i spal do 18, nawet troche po, ze az budzilismy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
fajne rzeczy są dla tych maluszków,, szkoda, że takie drogie wszystko :) dziewczyny a co do spotkania to może w przysz tyg? to już przedświąteczny tydzień ale może chociaż na chwilę uda się nam wyskoczyć w jakiś dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka zaraz sie zbudzi pewnie i poszweda sie z godzine i znowu uspię ! wlasnie wstał!!! jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
a kiedy wam pasuje? fajne te osmiorniczki. a ile czasu sie chlapia chlopaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
ja to muszę pomyśleć o czymś większym do kąpieli,, bo póki co w tej małej wanience.. na siedzący niby jako tako ale swoboda dziecku potrzebna bo lubi tam poszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja powiem tak ze zmiła checia sie spotkam ale musze sie zapytac meza czy sie zajmie bo teraz ma caly czas robote :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U mnie w przyszlym tyg odpada pn i czw bo meza nie ma, reszta dni ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja to juz do wanny wsadzam :) jeszcze kupie mate antyposlizgowa zeby nie upadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×