Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
Ja tez raz chcialam do warszawskiego zoo, ale jakos maz nie podzielil mojego entuzjazmu i skonczylo sie na zoo akcent hehe :) napewno sie wybierzemy za jakis czas:) U nas zebow juz 10 :D dzis sie smialam bo chcialam dziaselko posmarowac malemu a on tylko masc zobaczyl to sobie smoczek wyjal i buzie otworzyl :P lekoman. Kupilam mu jakies sloiczkowe obiadki, deserki (ryz mleczny z jablkami) i nic... pluciu nie ma konca. Juz mnie to troche martwi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
Mon cos uleglo zmianie z jedzeniem? Ja dzisiaj mam jakis kryzysowy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Cos tam pomemla, ale ile trzeba się nameczyc, przedwczoraj to zjadl danie z lososiem a wczoraj to ledwo placuszek jeden jako dodatek do jego mlecznej diety, co dzis zobaczymy. A co za kryzys?? jakis slabszy dzien? Ja w przyszly weekend jade na szkolenie 3 dniowe i nie wiem jak to bedzie bez maluszka :P ale 4 gwiazdkowy hotel moze mi to jakos wynagrodzi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
Sama nie wiem co za spadek formy mnie dopadl. Ale trzyma I nie chce puscic. Mon daleko szkolenie? Pomysl z jaka skumulowana energia wrocisz do malutkiego ☺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka moze jakies przesilenie letnie Cię dopadło :) moje szkolenie w wawie, pewnie na skrzydlach bede wracac do domu. A teraz juz od wt ja u rodzicow z brzdacem, bo maz ma dodatkowa robotke do konca tyg, to jak nie w pracy to tam. To i my tu siedzimy zeby sie tam nie nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
Mozliwe bo przyszlo znikad. Dzisiaj I malutki w kiepskim nastroju tylko na raczki I na raczki a na codzien bardziej samodzielny.. u nas czekanie na zeby to jak czekanie na godota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Laski co tam u was ??? U nas ok Mlody przeziebiony ale mam nadzieje ze obejdzie sie bez lekarza :) Mon27 no no ... wyjazd super sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
My dzis wrocilismy do domku:) po 4 dniach u rodzicow, dzis malutki chodzil z jakims chlopczykiem za reke na placu zabaw, tamten byl troche starszy, a jak poscil mojego to ten za nim chodzil i mu reke swoja pokazywal zeby pochodzic :)) urocze chwile. Z jedzeniem lepiej, ale obiadki są kupowane.. cieszę się że w ogóle zacząl jeść, pewnie jeszcze troche i powroci do maminych zupek. Lila mialas napisac cos wiecej o majowce :) a to jakos tak krotko i zwiezle :p Ciezarowka a jak Twoja forma? Mam nadzieje że lepiej :D jak skakanie maluszka po kanapie?? Wchodzicie na jakis kolejny level ?? :D U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila a jak nocnik? udalo się wlaczyc posiadowki do harmonogramu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
MAjowka super pogoda dopisala domek tez ok:) a w niedziele bylismy na basenie maly byl szczesliwy :) U nas jest etap wlasnie czepiania sie po kanapie i meblach szok wejdzie patrzy sie w oczy i sie cieszy :) A nocnik opanowany :) tak jak u ciebie Mon27 rano wstajemy przytulanki przez 10min ( czyli buziaki w poscieli )a potem ide po nocnik i siadamy disco polo i ksiazeczki i tak siedzimy nawet 40min :) zazwyczaj jest i siusiu i kupka a jak podnosze z nocnika to tak sie cieszy jak cos tam jest prawie glowe tam wsadza :) no ale zeby nie bylo tak kolorowo to musze siedziec obok bo jak wyjde to i on wstaje :( A czasami jeszcze przed kapiela posadze sie ze wszyscy biegaja po domu to mu sie nie chce siedziec za bardzo i specjalnie jeszcze ucieka zeby go gonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
My na poziomie wspinaczki . Oparceie od kanapy, fotela ,a Hitem jest krzeselko do karmienia... nam sie robi goraco a dziecko ma zabawe. Jak minal wam weekend mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
Mon to w ten weekend wyjazd? Lila przeziebienie juz pokonane? U nas z apetytem deko lepiej. Choc gryzienie widac sprawia bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
Moja forma wrocila do normy. Wysilek fizyczny pomogl ale naciagnelam miesien bo mialam problem z chodzeniem. Grunt ze juz nastroj sie polepszyl. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Cze laski bylam wczoraj u lekarza i wiecie co ta pizzeria co chodzimy na spotkania jest w remoncie nie wiem czy bedzie to samo czy cos innego a na zlosc zaparkowalam tam samochod i mandat dostalam bo nie mialam karty bylam w szoku nie wiedzilam, ze tam jest platny parking !!! Ciezaroweczka to fajnie ze juz lepiej z forma ! U nas weekend jak zawsze szybko mina :( mozna bylo powiedziec, ze tylko niedziela razem bo maz w sobote do 18 pracowal :( A przeziebienie jeszcze malego trzyma wczoraj bylam u lekarza z malym i jest czysto wiec narazie syropki i inhalacje :) A kiedy nasze spotkanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No nie będzie juz naszej knajpki, widziałam :p ale będzie coś innego, chyba "polka" czy jakos tak?? także będziemy miały okazje sprawdzić :D A z dziecmi czy same?? czy i z mezami? Dziewczyny a ja juz miesiac pracuje :P ten miesiac minal mega szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
Lila jak ja Dobrze Ciebie rozumiem . Mój maz tez pracowal w sob! Nawet nie mial kiedy odpoczac bo niedziela minela blyskawicznie. Mon.. Az mi trudno uwierzyc ze juz miesiac Tobie minal . Na pewno inaczej funkcjonujesz. Szybciej niz my. Ach... zamienie sie chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Co do mężow to i teraz ja swego widze od czasu do czasu :p bo albo sie zmieniamy przy malym albo ja z malym tam. Ale jakos naturalnie nam to przyszło a tyle rozmyslalismy jak to bedzie ;) Nasz dzis nam dal tyle do wiwatu w nocy, idzie mu 11 i 12 zabek, ale strasznie jest dokuczliwy, w dzien tez, a jak dalam pedicetamol (a tak smiesznie bo normalnie sam ssal z tego podajnika a przeciez to jest wstretne :P )to potem bylo TROCHE lepiej. A jutro od rana zaczynam swoj weekend bez maluszka, bedzie conajmniej dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
u nas jakiś problem z przebiciem dolnych 3 i 4 chyba ... mam wrazenie ze to trwa wiecznie... zauwazylam ze chcialby cos czasami gryzc ale włoży do buzki i rzuca. wszyscy mówią :"nie martw się nie grozi mu schudnięcie.. ma z czego gubić... duży chłopak..." ale badz ty matko spokojna jak dziecko chętnie tylko plyny przyjmuje, ewentualnie kaszke papke. U nas jest szał z tymi wspinaczkami. Mąż ostatnio mówi normalne ze tak robi niech cwiczy. :) dzisiaj jak z nim został dłużej to sam w szoku. Wszystko trwa ułamek sekundy, no goraco sie robi. boję się tego bo jakis ten nasz maly skoczny :P Mon życzę Ci wytrwałości na wyjeździe :). Będzie pewnie ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Laski jakos malo aktywne jestesmy :( Kazda zajeta :) U mnie brak czasu jakos tyle jest roboty przy tym malym jest taki *****iwy szok ! Nawet nie posiedzi chwile !! Mon27 pisz jak wyjazd sie udal ??Pewnie wielka o malym caly czas myslalas ?? U nas tez slabo z jedzieniem a nabial tragicznie ! nie chce jesc !Fajnie ze chlopaki maja juz tyle zabkow u nas 4 i nie widac wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
Czesc mamy. Mon mow jak bylo? My mamy gorzej przezywamy rozstnania niz same dzieci.. u nas kolejne 2 zabki juz widac ale to nie trojki gorne 5 . Lila, u nas Tez roznie z jedzeniem . Jeden dzien jest znośnie a drugi zyje tylko na plynach. Ostatnio to rosolek podalam do picia bo tylko mleko i mleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Wyjazd super :)) ale musialam szybko powrocic do rzeczywistosci bo mialam skumulowane godz pracy dlatego sie nie odzywalam. A w dodatku od ndz wieczor maly ma stany podgoraczkowe, ale to chyba zabki... bo dziaselka sa mega opuchniete. Ale zgadniesz jak nie wiesz.. do lekarza nie chodzilam bo przez ten czas moze tylko z dwa razy dawalam pedicetamol. A maluszek mega marudny i w nocy zle spi. Dzis akurat jestem caly dzien w domu, ale na spacer tez chyba sie nie wybiore bo niby temp. 37,3 ale jakos sie obawiam. Z jedzeniem dalej zupki ze sloiczka resztą pluje, jeszcze troszke kielbaski swojskiej zje a te parowki cielece, jajka czy cos to ZERO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
Mon jak dzien I noc? Jeszcze troche czasu minie z tym wyzynaniem sie zabkow u naszych Chlopakow . U nas niby poprawa ale to jeden dzien ok drugi juz fatally. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej u nas sie okazało, że zapalenie jamy ustnej - dziąselek... teraz to w ogole przybralo taka forme ze maluszek tylko gdzies mocniej się dotknie to zaraz mu pęka i LEJE sie krew... daje nurofen co 6 godz bo tak zalecil lekarz, narazie poprawy nie widac, na szczescie az tak mocno mu nie doskwiera przy jedzeniu bo cos tam pomemla i mleczka troche wypije. a jutro mamy komunie, rety nie pamiętam już kiedy bylam ostatnio na takiej uroczystości :) sto lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
jak po komunii Mon? :) dzisiaj w ciągu dnia malutki spał 40 min. Matko kochana oby już mu tak nie zostalo... ;) co prawda z wieczora padł jak susełek ale pewnie wstanie skoro świt.. Co u Was mamy? Kiedy się spotykamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon jak malutki? jak dziąsełko? Lila, co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Ja zagladam codziennie ale sama z soba nie bede pisac :( hip U nas ok bylo do dzis ale starszy strasznie ma duszacy kaszel i oczywiscie wizyta u lekarza i co zapalenie krtani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila to masz dwóch chłopaków w domu.. i co antybiotyk? wiosna nas w tym roku coś nie rozpieszza, jeden dzień fajny a nastepny juz byle jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Naszczescie antybiotyku nie ma na razie ale syropy tabletki i inhalacje. A pogoda wlasnie nic ciekawego a moj maly tak lubi w piasku siedziec a tu zonk a jeszcze dzis pokazywali ze u nas na podlasiu ma caly tydzien padac moze w niedziele cos sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej:) Komunia u nas szybko w sumie, bo maly jakos nie za bardzo chciał dac rodzicom posiedziec w dodatku troche marudka był. Dziaselka chyba u nas lepiej, od wczoraj nie daje tego ibuprofenu (czy jakos tak) ale jeszcze dziaselka troche czerwone. Lila a jak mniejszy? nie zarazil się?? to urok dwojki dzieci, jedno zachoruje i zaraz strach o nastepne. Ciezarowka a i nasz akurat wczoraj ominal popoludniowa drzemke, to padl dla moich rodzicow o 18.10 jak bylam w pracy, mowila mama ze budzila kolo 7 ale normalnie przez rece sie przelewal tak chcial spać to już go nie dreczyla :P za to on mnie dreczyl miedzy 2 a 3 w nocy... nic w przyrodzie nie ginie hehe. Teraz jestem od sb u rodzicow bo to komunia to szkolenie to praca.. tata w odwiedziny tu przyjezdzal :P ale dzisiaj mam na nocke i jutro z rana smigam do domu, juz tak mi się chce do siebie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Cze narazie maly ok zobaczymy jak to bedzie bo dzis bylismy na bilansie zaleglym i szczepieniu. Troszke mnie martwi waga bo 9600gram jak dla mnie to malo choc je dobrze moze jego taki urok chudzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×