Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
Dziewczyneczka 3400 :) Butki kupilismy w tej galerii outlet na wysockiego, akurat bylismy w okolicy. Rozmiar 22. Chociaz nie byłam do końca pewna czy nie wziac 22,5 ale jak ma sie uczyc chodzic to za wielkie tez nie mogą być. My po nocy u dziadkow, maly nie budzil sie na jedzenie i w ogole sie nie budzil!! ale... zeby nie bylo tak rozowo to akurat po pepkowce u nas tez spali i jak wrocili to jeszcze gadali do rana a ja tylko lezalam i sie przewracalam, myslalam że pękne ze złości. Taka noc sie nie trafia za czesto zeby maluszek nie budzil a tu prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No to z wtorkiem bedziemy w kontakcie, najwyzej przelozymy jak u WAs sie nie poprawi. Lila to chyba nawet wstepnie jeszcze sie nie zadeklarowala co? ja potem moge we czw. lub w nastepnym tygodniu jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
w tej galerii jest jakiś sklep z rzeczami dla dzieci? My tez musimy poszukac butów do chodzenia, bo te co kupiliśmy to tylko miały posłużyć zamiast tamtych bamboszków. przejsciowe. Poza tym maja tak twarda podeszwę że nawet jak malutki probuje w nich isc to sam patrzy na stopy. W tych pierwszych butach tylko pieta ma być sztywna a u nas cale sztywne... Mon, jestem w stanie sobie wyobrazic co czułaś. ....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
u naszego maluszka humor wraca. Noc spokojna. Bez temperatury już. Tylko ten apetyt! Marwti mnie to. Wiem, wiem.. wszyscy mówią nawet jak schudnie to nic mu nie będzie.. a jednak to mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
no ja to bym chciala zeby moj cos ciagle jadl :D hehe. A te buci to kupilismy w 50style czy jakos tak. takie leciutkie nike. 70zl kosztowaly. w sumie to duzo i nie duzo. Czlowiek na zwykle zakupy idzie,prawie nic nie kupi a tyle wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
To fajnie ze malutki juz bez goraczki :)) czyli nasze wtorkowe plany moze beda aktualne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
LAski i co ze spotkaniem ?? Ja nie wiem czy dam rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
z mojej strony aktualne spotkanie. Od 17.30 do dyspozycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
i ja na tak. Lila a co tam u Ciebie wyszlo? nie ma z kim maluszkow zostawic?? a kiedy ewentualnie bys mogła?? ja to chętnie dziś i jeszcze nastepnym razem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mam 2 latków
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178356/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ale wczoraj mialam farta z mpk :)) na styk. Ale najwazniejsza wiadomosc i tak jest taka że malutki nie jadł w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon, to już coraz częściej pewnie tak będzie. :) Moja siostra dziś do nas przyjechała na cały dzień. Tak fajnie mijał czas w towarzystwie no i oczywiście za szybko. Malutki oczywiście uradowany, skakał i próbował na siebie uwagę skupić. Na SZCZĘŚCIE już wysypka zażegnana mama nadzieję, że już po tym ambarasie z trzydniówką przyjdzie nam zapomnieć. Byliśmy na spacerze i w wózku w połowie drogi krzyk i pisk, więc ciekawe jak to będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Juz nie bede sie chwalic czy maly spi dobrze czy zle.. dzis dal tyle do wiwatu a potem wstal przed 6. wlasnie sie obudzilam z drzemki. Ciezarowka a co maluszek chce juz na nozki? czy na raczki?? My dzis wyprobowalismy nasz sprzet do rowerow ;) maly siedzi tam jak krol, chyba mu sie podobala przejzadza bo szybko zasnal :) przejazdzka byla krotka, ale tez co chwile stawalismy bo nie wiedzialam czy mu tam cieplo czy zimno :p ale jednak bylo za cieplo bo jak w domu zdjelam czapke to mial mokre wloski az. Nie wiem czy juz powoli mu nie zmieniac czapeczki na wiosenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam U nas dzis wiosennie bo czapeczka wiosenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
U nas tez tragedia w nocy chyba zabek bedzie bo budzi sie co pol godz. a w dzien palce caly czas w buzi sa :( Fajnie Mon27 ze macie takie atrakcje z malym. Moj maly dzis bawil sie piaskiem z piaskownicy byl zdziwiony co to jest tak delikatnie bral az sie smiac chcialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon, najchętniej malutki sam pchałby wózek! Rączki to zawsze chętnie, ale i wózek już jest atrakcją. My jeszcze w zimowej czapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
niedługo będziemy okupować piaskownice. Lila, spodobało się malutkiemu? u nas ostatnio malutki dorwał się do mąki i chyba dziwił się , że to nie mokre jak np woda.. bardzo delikatnie się zbliżał jak już rozsypał i chciał dotknąć i nie chciał. Na niedzielę planujemy święto malucha, a tu słyszę śnieg ma padać. Zgrozo. Co prawda nie liczyłam że grilla uda się zrobić ;) ale chociaż jakiś rodzinny spacer.. bo na tych naszych metrach to ciężko będzie wszystkim długo wytrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No człowiek jak tak się poprzyglada na te reakcje maluszka, wszystko nowe, wszystko zaskakuje :) w ta niedziele rzeczywiscie marzec nie rozpiesci chyba, chcoiaz moze az tak zle nie bedzie :) u nas z kolei w nastepna ndz bedzie swietowanie. Co pysznego bedziecie pichcic?? ja jeszcze nie mam pomyslu, co do czapki wczoraj chodzilismy w wiosennej, ale dzis rzecz jasna zimowa napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
w dzień to faktycznie cieplutko. My dwa dni wychodziliśmy popołudniami to wieczorem wiatr wiał. Mon, ja w proszku. Wczoraj część zakupów zrobiłam, zresztą liczyłam na męża jak zawsze nie udało Mu się w piątek! Planuję gotowanie na wieczór i noc. W planach: zupa porowa z kuleczkami z mięsa, zrazy schabowe z cebulą, pierś z zapiekana z serem i cebulą, kurczak, pewnie szuba (bo jedna z niewielu postaci pod jaka lubimy śledzika), jakaś standardowa jarzynowa, i nie wiem co jeszcze może jaja faszerowane.. ciast nie piekę! będzie tort i pewnie mama tu zaszaleje. Zaraz planujemy ruszyć po buty dla synka. Mon, próbowałaś coś z tym smoczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
U nas od dwóch dni pobudka o 6. Cięzko się przyzwyczaić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka ja ciagle gadam tylko o tym smoczku i na tym sie kończy :p tak właśnie też myślałam o tym schabie z cebulka. Bardzo mi smakowało i juz u siebie też robiłam. Zupe to chyba odpuszcze, jakos nie wiem jak tu zrobic tyle zupy zeby poczestowac 20 osob :P moje wszystkie wersje zup są 4-6 talerzowe hehe. Czesto robie karkowe, bo to szybko.. ale może coś innego uda mi sie wymyslić do wyboru dla tego schabiku. Może jakieś kotlety ze szpinakiem. Ciasta oczywiście nawet nie myśle żeby robić. Lila a Ty?? może od Ciebie coś ściągne ;))) a u Was kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
u nas jednak zmiana planów. Impreze przenieslismy do lokalu. Próbowaliśmy dzisiaj jakoś ustawić wszystko by wygospodarować miejsce i zonk. Nadzwigaliśmy się tylko przy przesuwaniu, i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
O fajny pomysł :) też bym tak wolała... u nas chyba kilka osob odpadnie, to będzie mniej niż na chrzcinach. Napisz mi jeszcze co do tego schabu, bo ja tylko go obsmażałam, a Ty i do piekarnika dawalas, a na dlugo? czyms tam podlewalas do naczynia czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka jak tam imprezka?? :) fajne prezenty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Impreza :D Mon, fantastyczna. Fajne miejsce, pyszne jedzenie, kameralnie, dla maluszka kącik do zabawy.. Jesteśmy zadowoleni z decyzji o przeniesieniu imprezy. W domu mielibyśmy naprawdę problem. Prezentów tyle, że nie wiadomo czym się bawić :D. Ten schab to tak robię w panierce jak do kotletów obsmażam z każdej strony delikatnie i później do piekarnika... dodaję odrobinę oleju ze smażenia na dno naczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZe mamuski :) U nas catering bo ja nie dam rady 20 osob i 5 dzieci obrobic zupe obiad przystawki ciasto itd. i na sali obok domu tam gdzie chrzest był. A Ciezaroweczka gdzie mieliscie impreze ? ZA osobe ile placiliscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U nas będzie jakoś mniej bo ok. 14 plus 4-5 dzieci.Jakoś z mężem poradzimy może w tej kuchni. Moje rodzeństwo troche nie dopisze, jeden pracuje u drugich malutkie dziecko. Lila a u Was juz było? czy będzie?? Tak się dopytuja co kupić dla maluszka i nie wiem. Moj mąż wczoraj do mnie mowil ze zostały mi dwa tygodnie w domu i "żebym dobrze wykorzystała ten czas" hehe. A ja sie pytam, znaczy sie co, mam więcej czasu spędzać z dzieckiem? :D wiecej niz 24 na dobe chyba sie nie da ;p A u nas dziś noc przeplakana, malutki moze z 10 razy plakal. podejrzewam zabek bo i sie slini na potege, biedulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
U nas impreza w ta sobote :) Dziadkowie pewnie kase a inni jak pytali to mowilam pampersy a dla starszego to klocki lego bo lubi bawic sie :) Mon27 wlasnie juz zaraz do pracy... teraz jak ladnie sie zrobilo to wole juz spacerowca z chlopcami niz do pracy isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Wierze ze starczy mi czasu i na spacery i na prace ;) Dzis jaka byla mega pogoda, troche akurat bylismy w trasie ale jak juz wyszlismy na spacer to do domu moglibysmy nie wracac. Malutki dzis zjeżdzal ze slizgawki :) tak sie przy tym cieszyl a my oczywiscie razem z nim:)) Piszcie cos mamuski :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
LAski nie mialam neta. Zycze waszym chlopcom zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo to jest najwazniejsze reszta sama przyjdzie i narazie rodzice zapewnia :) sto latek chlpocy :) juz macie roczek :) Ps. moj starszy dzis konczy 5lat :) A tak szybko minelo zobaczycie same :) A wczoraj mi oznajmil, ze bedzie mial dziewczyne i bedzie sie z nia calowac i jeszcze pokazywal jak bedzie ja calowal ! :) szok jeszcze troszke i przyprowadzi laske do domu :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×