Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy nosicie biżuterię w domu przy codziennych czynnościach i małym dziecku

Polecane posty

Gość gość

Nosicie ? Nie wkurza was że przeszkadza w sprzątaniu np. pierścionki, bransoletki przy myciu czegoś lub kolczyki długie bo maluch pociągnie za kolczyk ? Czy w ogóle nie nosicie. Ja w ogóle nie noszę a mam tyle fajnej biżuterii. Chciałabym nosić ale z wyżej wymienionych powodów nie noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosiłąm od czasu do czasu w domu pierścionki łańcuszki i kolczyki, bransoletki mi działają na nerwy, na wyjścia zawsze mam jakąś biżuterie, mam małe dziecko 2latka ma, ale teraz jestem przy końcu drugiej ciązy i mam ręcę popuchnięte i nawet obrączki nie moę założyć;/ więc nie chodze już w niczym....kolczyki mi zostają;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosze kilka kolczykow w uszach mam po 4 dziurki w kazdym uchu. Kilka bransoletek na kazdej z rak, lancuszek, obraczke i dwa pierscionki. Bizuteria mi nie przeszkadza. Mam jej duzo i lubie nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę kolczyki, bransoletkę, i 3 pierścionki (w tym obrączka, i zareczynowy). Nie przeszkadzają mi na co dzień i przy dziecku ;). Jedynie ściągam pierścionki wtedy jak muszę wyrobić jakieś ciasto ręką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ja nosze ale tylko tą wygodną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolczyki noszę czasem do pracy,w domu nie,bo mój maluch je uwielbia i gotów uszy poobrywać:-)bransoletke mam jedną ulubioną i noszę często.obrączkę i pierścionek nieustannie.z przerwą na końcówkę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdą biżuterię zdejmuję wchodząc do domu, chyba że mam gości, to czekam wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu noszę czasem tylko kolczyki ze sztyftem (żeby właśnie dziecko nie szarpało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa1988
Nosze normalnie pierscionki, kolczyki i łańcuszek, nie lubie bransoletek. Moj maluch ma 5 miesięcy i nie jest zainteresowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nosze obraczke i pierscionek zareczynowy zdejmuje tylko jak musze zagniesc ciasto z tym wyjatkiem ze jak urodzilam dziecko to przez pierwsze pol roku zdejmowalam jak kompalam dziecko a teraz juz nie, kolczykow nigdy nie zdejmuje nosze wkrety a łancuszek zdejmuje na noc i jak sie myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosze pierscionek i obraczke. Kolczykow nie lubie i maly by ciagal,tak samo lancuszek. Bransoletek nigdy nie nosilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię nosić obrączki/ pierścionków, bransoletek i łańcuszków, noszę tylko kolczyki i to nie zawsze. Odzwyczaiłam się od biżuterii, a dawniej nosiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja noszę tylko obrączkę, innych rzeczy po prostu nie lubię na co dzień nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie nosic bizuterii wcale, denerwuje mnie i jakos kojarzy mi sie z jakimis plemienymi zwyczajami z przed wiekow (wiem, ze to glupie ale juz tak mam) nosze tylko jak odwiedzam tate, zeby mu zrobic przyjemosc, bo on mi sporo kupowal na urodziny itp., drozszej bizuterii na codzien, typu pandora itp. a tak sama to nawet nie wiem gdzie jest moja obraczka i pierscione zareczynkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obraczkę i zaręczynowy nigdy nie ściągam - dosłownie nigdy - zawsze jest na palcu - mąż też - ale innej nie nosze do tego stopnia że zarosło mi ucho i musiałam drugi raz przebijać jedno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nosze kolczyki z pereł :P kupiłam taka kulę myjącą w biedronce i w srodku były kolczyki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co nosić w domu biżuterię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja noszę. Co prawda nie mam małych dzieci, ale ani kolczyki, ani łańcuszek, czy bransoletki nie przeszkadzają mi w domowych czynnościach p: . Pierścionki zdejmuję tylko wtedy gdy muszę rękami zagnieść jakieś ciasto np. na makaron , pierogi itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie biżuteria nie przeszkadza w codziennych czynnościach typu sprzątanie, gotowanie (zmywanie - nie, bo to robi zmywarka). Nie mam już małych dzieci, więc ciągnięcie przez dzieci- odpada. Biżuterii nie zdejmuję też do kąpieli , wyjątek - zegarek. No i pierścionki zdejmuję, gdy muszę ręcznie zagnieść jakieś ciasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie nosze i mnie denerwuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nosze obrączka, dwa pierścionki (zaręczynowy i inny od meza), bransoletkę na skórzanym pasku. Reszty nie noszę. Kiedys uwielbiałam oryginalne fajne kolczyki, duże przywieszki, a teraz mi to przeszkadza. Kolczyki zakładam od okazji, bo mnie uszy bolą. Starość 😄 ale nie tęsknię za tym specjalnie. Ulubiona biżu mam przy sobie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilo

Bransoletka łańcuszek i kolczyki mam zawsze,  nigdy nie zdejmuje.  Zegarek zakładam chwilę przed wyjściem bo inaczej przeszkadza w myciu garow,  sprzątaniu itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 13.02.2014 o 16:35, Gość gość napisał:

Po co nosić w domu biżuterię??

Po co nosić biżuterię jak wychodzisz? Dla siebie czy dla innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gała

Nie. Kiedy wychodze to zakladam lub gdy przychodza goscie. Mnie bizuteria krępuje w domowych czynnosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 13.02.2014 o 12:14, Gość gość napisał:

nie lubie nosic bizuterii wcale, denerwuje mnie i jakos kojarzy mi sie z jakimis plemienymi zwyczajami z przed wiekow (wiem, ze to glupie ale juz tak mam) nosze tylko jak odwiedzam tate, zeby mu zrobic przyjemosc, bo on mi sporo kupowal na urodziny itp., drozszej bizuterii na codzien, typu pandora itp. a tak sama to nawet nie wiem gdzie jest moja obraczka i pierscione zareczynkowy

Czyli ojcu nie chcesz robić przykrości, ale mężowi już możesz tak? Przecież od niego dostałaś zaręczynowy, więc jak możesz nie wiedzieć nawet gdzie on jest? Od razu widać chory układ na linii ojciec - córka. A mówią, ze to matki z synami nie mogą przeciąć pępowiny. Chociaż z drugiej strony, to ojciec chooyowo zna własną córkę, skoro bez przerwy kupuje jej na prezent coś, czego ona nie lubi, a ty jesteś tak stłamszona, ze nawet boisz się mu to powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czyli ojcu nie chcesz robić przykrości, ale mężowi już możesz tak? Przecież od niego dostałaś zaręczynowy, więc jak możesz nie wiedzieć nawet gdzie on jest? Od razu widać chory układ na linii ojciec - córka. A mówią, ze to matki z synami nie mogą przeciąć pępowiny. Chociaż z drugiej strony, to ojciec chooyowo zna własną córkę, skoro bez przerwy kupuje jej na prezent coś, czego ona nie lubi, a ty jesteś tak stłamszona, ze nawet boisz się mu to powiedzieć.

typ rozmowcy - samozwanczy psycholog :D a co cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z biżuterii nosze często łańcuszki z zawieszką oraz kolczyki na sztyft albo z angielskim zapięciem. Przy dzieciach takie kolczyki to najlepszy wybór, ponieważ trudno ściągnąć. Ostatnio szukałam jakieś nowej biżuterii do kolekcji i znalazłam sklep online o nazwie Jubiler Lovrin www.lovrin.pl i zakupiłam u nich łańcuszek z delikatną zawieszką. Jestem bardzo zadowolona z tego kompletu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzątanie i dzieci nie są najmniejszym powodem by rezygnować z tego co się lubi. Zawsze noszę kilka bransoletek i pierścionki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie noszę przeważnie biżuterii. Rzadko kolczyki albo pierścionki. Ogólnie, nie przepadam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×