Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajnix

Utata prawa jazdy za uchylanie sie od płacenia alimentów co wy na to ?

Polecane posty

Gość gość
Dzieci płodzimy i wychowujemy w rodzinie (tata, mama i dzieci). A bękarty - do adopcji! Albo przyuczyć do prostych pac typu zbieranie psich kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie wtrące z capslockiem. nie mam ochoty płacić na cudze dzieciaki ze swoich podatków !!!!!! skonczmy z okradaniem uczciwych ludzi !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I NIE WSKOCZYŁ CAPSLOK ZŁODZIEJE . A SZKODA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRECZ Z DARCIEM RYJÓW O! capslok mi wskoczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty złodzieju morda w kubeł , sam / azarob a nie z mojej kieszeni na narobione dzieciaki wyciągacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego z podatków mam dopłacać, poprzez Fundusz alimentacyjny, do cudzych bachorów i bękartów puszczalskich szmacich?? Ano właśnie dlaczego???Przecież ktoś te puszczalskie szmaty zapłodnił.To niech teraz ten ktoś za to odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak ciężko z alimentami, to oddajcie bachorki 'tatusiom' i same płaćcie. Kobieta, an poziomie, która chce i da się zapłodnić powinna sama zapewnić byt potomstwu, a jak nie daje rady niech odda. A dzieci to przedmiot że jak się nie chce to się oddaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie o to mi właśnie chodzi. Tu wszyscy widzę święte krowy a przecież to normalni ludzie z podatków na ten fundusz płaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tym kraju są jacyś normalni ludzie? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście i będzie fundusz istniał bo całkiem spory odsetek ludzi siedzi razem ze sobą dalej a że nie chce im się pracować to bach po aliementy do sądu i do fa.Gdyby sami musieli płacić w życiu by tego nie robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość A w tym kraju są jacyś normalni ludzie? oczko.gif Noi wlaśnie nie ma bo normalni ludzie na dzieci płacą tylko w Polonii jest takie piękne przyzwolenie by nie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze że się nie rozumiemy. Normalni ludzie płacą za towary i usługi. A za dzieci płacą pedofile i kanibale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza FA, ''samotne matki'' mają ulgi w wielu sprawach - żłobki, przedszkola, szkoły nierejonowe, zapomogi i inne 'pierdółki', a normalne kobiety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza FA, ''samotne matki'' mają ulgi w wielu sprawach - żłobki, przedszkola, szkoły nierejonowe, zapomogi i inne 'pierdółki', a normalne kobiety nie. Możesz wyszczególnić jakie ulgi mają te samotne matki może poza jedną pierwszzeństwo by dziecko dostało się do żłobka czy przedszkola.Jakie zapomogi jej przysługują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego patologia kwitnie w kraju nad wisła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie min po to należy zlikwidować fa i dodatek z tyt samotnego wychowywania dzieci by po pierwsze panienki które nie wiedzą kto jest niby tatusiem szybko się dowiedziały,a po drugie by to ci tatusiowie pracowali na to co spłodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I żeby płodzili z żonami a nie z lafiryndami. Swoją drogą alimenty też należy zlikwidować - ale to inna bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy płodzą z żonami a potem je od lafirynd wyzywają więc to rozwiązaniem też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce SWOJE pieniadze przeznaczać na SWOJE potrzeby a nie na potrzeby alimenciarzy/alimenciar . Ręce precz od mojego portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza się i ożenek z lafiryndą. Zdarza. I to nader często, bo lafirynd u nas dostatek. Ale wówczas dziecko powinno zostać z ojcem, a nie z lafiryndą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" gość A w tym kraju są jacyś normalni ludzie? oczko.gifusmiech.gif """"" Ja jestem Polakiem i z Polską się utożsamiam..Nie lubię jak ktoś mówi lub pisze """ w tym kraju """" Jak jest w Polsce to My Polacy o tym decydujemy i mamy na to wpływ. Podejdź do mnie i powiedz przy mnie """w tym kraju """ Zobaczysz jaka będzie moja riposta.Jeżeli Tobie Polska nie odpowiada , to ją opuść.Ale nie mów i nie pisz """ w tym kraju """.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza się i ożenek z lafiryndą. Zdarza. I to nader często, bo lafirynd u nas dostatek. Ale wówczas dziecko powinno zostać z ojcem, a nie z lafiryndą. Nader często to się zdarza ożenek normalnej kobiety z k****arzem pospolitym....Nader często.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomogi - z tytułu samotnego wychowywania bachorka, często mając nowego frajera/zapładniacza/rvchacza/konkubenta/''partnera''/męża, zapomogi od UM, gminy, Mopsów - sropsów i innych instytucji. Dopłaty do ogrzewania, czynszów, wody czy prądu, żarcia w szkole, niepłacenie składek za KR czy ubezpieczenie. Wiem, bo widzę i obserwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce SWOJE pieniadze przeznaczać na SWOJE potrzeby a nie na potrzeby alimenciarzy/alimenciar . Ręce precz od mojego portfela Spoko one są przeznaczane na potrzeby tych ktrórzy tych alimentów nie płacą,całkiem duże potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz jak napiszę: w tym poj..nym kraju? Bo ten kraj jest tak normalny jak i ty jesteś normalny ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. One są przeznaczone na dzieci nieodpowiedzialnych rodziców. Nie dać pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomogi - z tytułu samotnego wychowywania bachorka, często mając nowego frajera/zapładniacza/rvchacza/konkubenta/''partnera''/męż a, zapomogi od UM, gminy, Mopsów - sropsów i innych instytucji. Dopłaty do ogrzewania, czynszów, wody czy prądu, żarcia w szkole, niepłacenie składek za KR czy ubezpieczenie. Wiem, bo widzę i obserwuję. To wszystko co piszesz może mieć każdy pod warunkiem że ma na tyle niskie dochody niekoniecznie to musi być samotny rodzic.A samotna matka która normalnie pracuje nie ma nic żadnej pomocy....Więc twoje obserwacje wiesz co zrób zawsze możesz też nie pracować i dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"się zdarza ożenek normalnej kobiety z k****arzem pospolitym." Normalna kobieta? Z qrwiarzem? To chyba qrwa zawoalowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak panowie przekonują się z jaką lafiryndą się związali tak kobiety przekonują soę z jakim k****arzem się związały,czasem za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przyzwolenie na niepłacenie alimentów niespotykane w Europie rodzi przyzwoleńie na takie złodziejstwo.tak, zabierać prawo jazdy, jeśli nie ma prawa jazdy urudniac zycie jakoś ie da, nie udzielać kredytów , zabierać komórki, do zielencow zatrudniać ibo to zwyczajni złodzieje i złodziejki sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×