Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
Robale są, oczywiscie nie każdy je ma, ale ludie niektorzy nawet nie wiedza o tym. Moja przyjaciolka miewala bole brzucha, poszla do lekarza-tasiemiec i wysrywala go po kawalku, to jest dopiero obrzydlistwo :p nawet mozna nie wiedzieć, ze ma sie te paskudztwa, ona w ogole nie chudła ani nic, tylko bolal ja brzuch, na poczatku myslala, ze moze cos zjadla i tak sobie z nim zyła, ale potem bole byly do tego stopnia, ze mdlala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ale chlopak narobil ci balaganu i jeszcze nasikal a panowie duzo sikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszedł woń
Nie był w stanie stać i myśleć a co dopiero sprzątać. A mocz musiał zniknąć bo w pokoju obok spala jego matka :-D. Prawie z nim wtedy zerwałam. Ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje, ze nie mam zadnego tasiemca. Ale slyszalam o kobietach co polykaja jajka tasiemca zeby schudnac....Chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srala bialymi kluskami, taki robal trzymac w dupce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie nawet z ucha potrafi smierdziec i z zeba, obrzydlistwo xxx hahah jeszcze nigdy nie spotkalam kogos zeby mu z ucha n*******lalo hahaha ale widzialam takich co maja stary juz bordowo pomaranczowy miod fuuj, w ogole w*****a mnie to, ze w tych uszach tak szybko sie zbiera ten szit, jak mam np kitke to w polowie dnia boje sie czy sama nie mam jakiegos gowna w uszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak polykaja te robale kupuja na necie, lykaja jakies dziadostwo, nie wiadomo co to wogole, jedna dziewczyna prawie umarla od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde?! co za idiotki, dla mnie najbardziej obrzydliwa w ciele byloby to gdyby siedzial we mnie jakiś ROBAK. Fu, to sie nawet z gownem nie rowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydza mnie tez jak ktos gada i ma taka nitke w japie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No serio, nowa dieta podobo z Hollywoodu do nch przybala:p Kapsulki z tasiemcem kupuja sobie laski na ebayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocie czy psie gowno tak nie wali jak ludzkie, po psie moge sprzatnac gowno ale po czlowieku..pozygalabym sie, tak samo psu czy kotu wali z geby, ale mozna to zniesc, bo nie obrzydza az tak, ale ludziom niektorym jak j***e z geby...szambo i sraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys mialam czyszczone ucho bo mi sie zatykalo i wylecialy takie paskudy z ucha, odrazu odzyskalam sluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszedł woń
Jaką nitkę w japie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy! W wielkim błędzie jest ten kto sądzi,że kupę można powstrzymać w każdym momencie parcia a najistotniejszy jest tu dla sprawy wypracowany przez ćwiczenia, potencjał naszych zwieraczy.Kał to produkt uboczny przemiany materii i w zdrowym organizmie walka o pozbycie się go będzie trwać aż do zwycięstwa! Owszem.Można przedwczesne jego wydalenie na różne sposoby powstrzymać czy odroczyć lecz "zaciskanie doopki"jak tu niektórzy piszą w pewnym momencie nic nie da.Czasem do wydalenia stolca zmusić ból na ostatnim odcinku układu wydalniczego poprzez klasyczne pobudzenie nerwów ale ostatecznym narzędziem jakim posłużyć się nasze ciało jest moment określany przez amerykańskich proktologów jako "point of no return"tj punkt bez powrotu....zdarza się rzadko ale każdy jeśli tylko chce może go wywołać.Czasowo dla każdego jest on indywidualny.....dla niektórych to zaledwie kilkadziesiąt minut a dla innych kilka dni.Prędzej czy póżniej się pojawi.Wydalenie stolca następuje tu nie tyle poprzez ogromną siłę jakiej oprzeć się już nie da rady( tak jak opisują to błędnie skądinąd niektórzy)......następuje ono (wspomniane wydalenie stolca)dzięki natychmiastowemu rozluźnieniu zwieraczy nieco dalej niż te jakie znadują się na wylocie o***tu.Rozluźnienie owo następuje jakby na rozkaz odpowiedniego ośrodka układu współczulnego....i brzmi ono mniej więcej tak-"Dość trzymania!Luzuj poślady qrwa bez wg na świadomy sprzeciw generowany przez mózg!"......Wtedy następuje coś niesamowitego......ofiara choćby nie wiem jak spinała doope czuje łagodne i powolne wydostawanie się stolaca na zewnątrz bez wg na gdzie ma to miejsce i w jakich okoliznościach. Ofiara może jedynie wykrztusić z siebie "O kooooorfa ups". To właśnie jest tzw wydalniczy point of no return.Punkt bez powrotu jaki wytycza nieubłagalnie nasza fizjologia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde?! co za idiotki, dla mnie najbardziej obrzydliwa w ciele byloby to gdyby siedzial we mnie jakiś ROBAK. Fu, to sie nawet z gownem nie rowna x idiotką i do tego kawalem chama jestes ty, bo nie potrafisz wyrazic nawet swojego zdania nie wyzywajac innych i jestes tak ograniczona, ze podskakuje ci cisnienie, ze ktos moze miec odmienne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzystkie otwory sa obleśne - w uchu miód, z japy i z zebow tak śmierdzi(oj zepsute zeby smierdza bardzo!), w nosie gile, no nie wspominam o kroczu bo to wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo jak z geby wali to samo szambo gnojowka, tylko czemu niektorym wali a niektorym nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak ktos gada to ma taka nitke, widac jak otwiera gebe, tak samo jak kisiel sie ciagnie to niektorzy maja takie cos miedzy gornymi i dolnymi zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde?! co za idiotki, dla mnie najbardziej obrzydliwa w ciele byloby to gdyby siedzial we mnie jakiś ROBAK. Fu, to sie nawet z gownem nie rowna x idiotką i do tego kawalem chama jestes ty, bo nie potrafisz wyrazic nawet swojego zdania nie wyzywajac innych i jestes tak ograniczona, ze podskakuje ci cisnienie, ze ktos moze miec odmienne zdanie x Przepraszam bardzo, czy odmiennym zdaniem jest to, ze ktos celowo wprowadza sobie w cialo pasozyta? Chyba nie, bo to jest głupota, najzwyczajniej w świecie i dlatego nazwałam dziewczyny ktore to robią idiotkami, bo inaczej sie tego nazwac nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam zawsze moge powstrzymac, no chyba ze mam rozwolnienie. A ono trafia sie bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszedł woń
Aaa ta nitka to ślina! Ej, a niektórzy mają biały cuchnący nalot na języku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 22:44 wedlug mnie sa to nie tylko skonczone idiotki, ale bezmozgowce jakich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22:41 jakbym nie zacisnela dupki wtedy to bym puscila kupeczke cala nz ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo, czy odmiennym zdaniem jest to, ze ktos celowo wprowadza sobie w cialo pasozyta? Chyba nie, bo to jest głupota, najzwyczajniej w świecie i dlatego nazwałam dziewczyny ktore to robią idiotkami, bo inaczej sie tego nazwac nie da! x ty sie tu wydzieszasz, ze dla ciebie robak w ciele jest bardziej oblesny niz gowno, wyzywajac od idiotow tych, ktorzy za bardziej oblesne od robaka uwazaja gowno czy cokolwiek innego, kultury przy wyrazaniu swoich opinii nie zaszkodzi, a chamstwo jest w zasadzie na rowni z srajacym pod siebie czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszedł woń
Najgorsze są pierdy. To mój problem :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biale larwy żerujące często na padlinie czyli tzw dżokondy-k*****.W medycynie okazało sie iz mozna je wykorzystywac do celow leczniczych....pochlaniaja one bowiem zgorzel na nierzadko ogromnych ranach ratujac komczyny przed ambutacją także szacun.:classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 22:49 Ty chyba nie wiesz co to chamstwo to raz,a dwa to myśl sobie o mnie co chcesz, ale nie mówię już o kwestii obrzydzenia, ale wprowadzanie do organizmu pasożyta, to jest marnowanie zdrowia i narażanie swojego zycia i większość ludzi uważa to za głupotę i idiotyzm, jeśli dla Ciebie to normalne, to Twój problem, nie chce mi się z Tobą dyskutować, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ona tylko napisala ze idiotki bo lykaja robaki, kto normalny tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w autobusie, kiedys z rana jak jezdzilam do pracy do szalu doprowadzali mnie ludzie, ktorzy oddychajac przez nos (!) ****** tak jakby oddychali geba, walilo od nich jakims czosnkiem lub kielbacha, mialam ochote rozszarpac takiego smierdziela. Czasem sa tez ludzie, ktorzy jebia na kilometr, takim syfem, nosza brudne kurtki cale uwalone, tak jakby w nich spali, biegali, jedli, taki brod ciala na ubraniu wzarty od paru miesiecy, cos strasznego, nieznosze tez mlaskania nad uchem jakiegos kretyna co nie umie zamknac ryja kiedy zuje gume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I slina smierdzaca fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×