Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
To tak jak mezczyzni niektorzy wkurzaja sie ze im ciagle ta sperma wylatuje, oni tez maja niefajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i faceci tez musza sie golic i tam na dole kobiety kaza im sie golic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wycinaj macicy jesli bedxie zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka kaze golic facetowi pachy i nogi tez no i te kolo czlonka tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie bedzie ci potrzebna macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo robaki,przypomnial mi sie taki filmik,kiedys go ogladalam ,ale bylo to dosc dawno.Chodzilo o to,ze kobiete podrapal kot i nabawila sie infekcji,dostalo jej sie pod skore niewidoczne jajko pasozyta,ktory sie rozwijal,rosl,kobieta to czula,ale nie wiedziala,co to jest.Poszla do lekarza i okazalo sie,ze ma robaka.Potem musieli go wyciagac,normalnie duzy,rozwiniety robal,taki jak glista.Potem nie moglam dosc dlugo spac,bo mialam tego robaka przed oczami,bleeeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tak jak kobiety tez maja przerabane, my to sie mozemy przytapetowac a oni jak maja problem z twarza to wstydza sie i maja kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez cos ogladalam jak komus z glowy wyciagano robale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Ja tez cos ogladalam jak komus z glowy wyciagano robale x Aaaa az glowa mnie swedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw ta psoba czula ze cos lazi jej pod skora glowy, nikt jej nie wierzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wmawiali jej ze ma chorobe urojona a ona miala pelno tych obslizglych paskudow pod skora glowy, fajnie ze mi o tym przypomnialas bo ja zapomnialam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie cale cialo swedzi, moze mi sie obudzily robaki i laza po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Dlaczego nie bedzie ci potrzebna macica x A po co?Prawie 30tka na karku a ja ani meza nie mam,a dzieci tez miec nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jeszcze poznasz kogos fajnego o potem bedziesz chciala dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes bardzo mloda, ja jestem starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest lepszy jak jest macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest obrzydliwy, czyści i kulturalni ludzie seksu nie uprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha no to musze to przemyslec, zreszta ja tez nie uprawiam bo nie mam z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzkie rozmnażanie to ohyda. Najpierw kopulacja, pózniej ciąża z popuszczaniem ze wszystkich zwieraczy, hemoroidy. I poród w czasie którego kobieta oddaje kał na główkę dziecka. Dziecko takie pomarszczone, sine, zaropiałe jest i tak ohydne, to mamusia jeszcze na nie nasra. Normalnie kupa gnoju. Lekarz w radiu mówił, że to nasranie na dziecko jest dobre, bo zaszczepia(zaraża raczej) dziecko mikroflorą z przewodu pokarmowego matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kur....no nasranie na dziecko to przegiecie, ja nie nasralam bo mialam cesarke, ale rzygi przez pierwsze 3 miesiace mnie ponizaly, czulam sie jak debilka tak rzygajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co rusz to rzygi i rzygi i obesrane rzygi, a teraz hemoroidy czy jakies cholerstwo siedzi w tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszczepia dziecko siara z cycka a nie gowno matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A latem wszystkie smrody smierdza podwojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 02:08 masz racje, pije teraz kawe i az mi sie odechcialo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy przed porodem nie robi sie kobietom lewatywy? :D moja siostra miala, zeby sie nie zesrać podczas porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był tu ciekawy temat pt "Lewatywa-to działa!"czy jakos tak....w sumie ciekawy.....generalnie wspolczesny,obfitujacy w chemie model zywienia czlowieka szczegolnie w wysokorozwinietych krajach wywoluje skutki ktorych usuniecie wymaga takich zabiegow jak lewatywa albo bardziej inwazyjnych. Byly robione na ten temat padania.Jedzenie z jakim na co dzien sie stykamy...wysoko przetworzone produkty itp po wielu latach powoduja odkladanie sie w ukladzie pokarmowym a glownie w czesci jelitowej złogów majacych często postac dosłownie utwardzonych,zczerniałych grud jakich usuniecie wymaga juz dzialan mechanicznych i duzej roznicy cisnien.One pogrubiaja jelita,wywoluja przewlekle stany zapalne a w trakcie oczyszczania organizmu powoduja zwiekszenie stolca o niezwykle okropnym smrodzie.....znawcy tematu twierdza ze fetor ow pochodzi glownie od fragmentow wydalanych zlogow i proces ten moze trwac miesiacami a by go przyspieszyc nalezy uciec sie do specjalnych metod...w tym lewatywy tylko ta musi byc zrobiona w odpowiedni sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uswiadomienie sobie faktu ze im dalej na zachod w kierunku cywilizacji tym wiecej takich złogów w jelitach to dopiero wstęp......materia jaka sie odklada po calych latach kiepskiego zarcia w biegu lub rozsmakowania sie w produktach ktorych dominujacym skladnikiem jest chemia, to materia przypominajaca cos twardego niczym skała....profesjonalnie wykonywane lewatywy przykladowo w jakichs sanatoriach czy specjalistycznych osrodkach pozwalaly na usuniecie z organizmu niewiarygodnej wrecz ilosci goowna jakiego objetosc liczyc mozna bylo na kilka do kilkunastu kilogramow. To kilkanascie kilogramow tzw cywilizacyjnego dorobku w jakim partycypuje przecietny czlonek postepowego globalizujacego sie spoleczenstwa na jego chwale a na wlasna rychłą zdrowotną klęskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety bardziej obrzydliwe od człowieka są jego czyny szczególnie wobec przyrody. Mamy obecnie do czynienia z czymś co można określic jako ludzki szowinizm.....to przekonanie umotywowane metafizycznie i kulturowo o jego wyższości nad wszystkim powoduje,że wszystko niszczy,zatruwa i zapełnia swym goownem. Największymi szowinistami są kapitaliści i zwolennicy tzw wolności gospodarczej....jacy chcieliby dla wlasnego zysku truc wode,powietrze czy ziemie ile sie da,zabijac zwierzeta ile tylko sie da i produkowac do zay**********.sztuczne tworzywa,papier,złom....jaki szumnie okresla sie jako "dobra"czy "produkty" a poza ubraniami,medykamentami czy jedzeniem czy zabezpieczeniem przed niekorzystnymi warunkami termicznymi te dobra obecnie w wiekszosci produkowane sa goowno warte i wyspekulowane pod wplywem mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mowimy o tym, co robi czlowiek tylko co jest w nim obrzydliwego, więc chyba pomyliłeś wątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwazam, ze gosc powyzej pomylil watki, Ludzie co wy tutaj na kazdego wilkiem patrzycie. Czy wy w zyciu tez bierzecie tak wszystko doslownie:o Bo jak tak to wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×