Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
Czy zauważyliście zmiany przy wypróżnianiu zaraz gdy tylko nastapi okresowo chociażby zmiana w ilości i jakości żywienia? Np w okresie świąt czy przy okazji jakichś uroczystości,jubileuszy itp?Czy wtedy stolec nie jest jakby inny?Bardziej kleisty,cuchnący o nieco zmienionej barwie a wasze jelita są bardziej niż zwykle zgazowane....pierdzenie non stop....uczucie ospałości,senności? To efekt skumulowanej styczności z wyżej wymienionymi składnikami jakie w dodatku w okresach zwiekszonej sprzedaży w postaci całych produktów lub półproduktów są jeszcze bardziej bafaszerowane chemią dla podtrzymania trwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co jesc by tak nie smierdziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cholera wie.....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest ohydne az od porodu do smierci, wszystko to naturalizm, wszystko jest zbudowane z kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko sie kreci kolo kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezaleznie od tego co jemy,to kupa raczej nie bedzie pachniala fiolkami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, to czemu kupa krowy nie smierdzi i kupa psa tez nie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to zeby pachniala fiolkami tylko zeby wogole nie miala zapac****ak krowy, moze my mamy takie bakterie no nie, ktore same z sobie smierdza juz, chyb juz mi na leb padlo ahahah od tych kup i gowienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jadłam mięsa kilka lat ale do tego wróciłam i teraz zapach mojego goowna jest znacznie gorszy,już nie moge go wytrzymać. Nie wiem czy spowrotem nie przejde na wegetarianizm ale..głupio tak z powodu g***a. I wyobraźcie sobie jak ktoś spyta "znowu nie jesz mięsa? czemu?" " a no bo dobijał mnie smród g***a po mięsie:"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tesknilas za miesem i dlatego wrocilas do miesa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,odczułam ogromną potrzebę zjedzenia mięsa,nagle mi to ciążyło,że "nie mogę" go jeść no i doszłam do wniosku że jednak wegetarianizm nie ma takiego sensu jak mi sie wydawało i niewiele daje. Teraz mięso mi mega smakuje po tak długiej przerwie,bo jest takie niepowszednie,nie znudzone,ale..ta kupa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo ale kupa wyjdzie a ta chwila wychodzenia trwa szybko, wiec nie ma sie czym przejmowac chyba, tylko ze baki smierdzace no nie? gdy nie jadlas miesa to baki byly inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atka....ale pieprzycie smuty ,ja tam myje się kilka razy dziennie,zeby ,dłonie zadbane, mam bidet w łazience z którego korzystam,czysta bielizna,ogolona ,pazurki u stup pomalowane ,wlosy zawsze umyte ,jak cwiczę to pot ale perfumami,czyste cichy ,pranie czesto,tiszetry codziennie czyste ,co jeszcze ?zgrabna ,bez celulitu,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21:06 Hehe, no my wiemy twoj kal to kepka blawatkow buhaha. Tak samo masz smarki, srasz i zygasz jak kazdy inny czlowiek. Gdzies w lazience to musi splywac. Teraz jeszcze o siebie dbasz, ze poza toba nikt tego nie widzi. Ale w przypadku choroby, wypadku lub jak sie zestarzejesz to ktos bedzie musial tobie ta pampersy wymieniac. Myslisz, ze bedzie zadowolony bo ty taka czysta i zadbana? A jak srasz to nie smierdzi, nie masz okresu i wogole Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby? Widziałem twój od.byt...:classic_cool: Nosi znamiona nieczystosccci.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu czlowieka pewne sa tylko 3 rzeczy-śmierć,podatki i sranie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 21:06 raczej każdy z nas sie myje i dba o siebie , ale nie zaprzeczysz ,że nie srasz, czy nie masz gili w nosie, a my wlasnie o tym mowimy, ze czlowiek chociazby nie wiadomo jakby byl cudny i pachnacy to jest po prostu obrzydliwy, polecam przeczytać jeszcze raz ten wątek i zrozumieć o czym tu jest mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 21:19 zgadzam sie. Natury sie nie pozbedziesz:o A kultura jest tylko piekna szata przykrywajaca te wszytstkie zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego twierdzicie że kupa psa nie smierdzi? Nie wdepnęliście przypadkiem w kupę psa , śmierdzi śtrasznie. Tak samo kupa krowy śmierdzi wiem bo jako dziecko mieszkałam na wsi, krowi placek jak jest suchy to jeszcze ok, ale w środku wali strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki byl fajny temacik ale wrszla czysta lallunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo i bez celulitu i zadnych wad, idz lalunia na swoje tematy , nam twoje wypociny pachnace nie potrzebne tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placek krowi smierdzi, kurcze nie wiedxialam i gowienko pieska tez wali? Bo ja mam tylko kotka to jego wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha smierc podatki o sranie, od tysiaca lat tak sie nie usmialam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie gowno to jeszcze ijdzie bo sie zrobi i koniec ale jak wam ktos pol dnia wali pod nosem pierdki albo w nocy prosto w nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bobki mojej swinki morskiej tak nie smierdza. A przeciez poza sianem je jeszcze warzywa i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie obrzydza was jak niektorzy Maja na twarzy takie czerwone pryszcze z mialymi glowkami? Bo mnie strasznie...Pewnie ze na pewne choroby skory nie ma rady, ale na te biale pryszcze mozna zaradzic i chociaz pojsc do kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gowna swin smierdza? Co one zra? Chyba wszystko no nie? Swinka morska robi kuleczki a jakby pokruszyc kuleczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie pomysle jak umre i bede smierdzacym pokarmem dla robali paskudnych, wszedxie wleza i zezra cale zmierdzace swinstwo a potem pojda zezrec innego smierdzacego truposza ale czad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak takie pryszcze da sie usunac sa rozne sposoby by tej bialej ropy sie pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 18:44 zgodze sie z toba. Czlowiek nie to ze jest obrzydliwy to jeszcze jest pasozytem i wyzyskiwaczem. Mysli tylko o sobie i wlasnych potrzebach. A teraz nawet planuje podbicie marsa, zeby tam tez zachwascic swoim ego cala planete. I nawet nie docenia faktu, ze tyle zwierzat jest zabijanych tylko po to, by mu zapewnic kielbase na sniadanie obiad i kolacje. W tej chwili wzroslo spozycie miesa kilkanastokrotnie w porownaniu do lat ubieglych. Czlowiek mysli ze mu sie wszystko nalezy, bo jest czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×