Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
Surowa cebula fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bylam dzieckiem, obok nas byl papierniczy sklep, pracowala tam taka niesympatyczna baba. Stworzylismy z dzieciakami klub (nazwy nie pamietam) i postanowilismy sie zemscic. Wiczorem kiedy wyprowadzalam psa chlopaki wzieli gazete i podsuneli mu kiedy sie wyproznial. Potem kupskiem wysmarowali babie klamke od drzwi do sklepu a w strzykawki wzieli mocz (ich wlasny) i wstrzynkeli pod drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayty w kroczu
Raczej interkontynencją.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz wiem BOT (bi oł ti) -banda okrutnych terrorystow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayty w kroczu
BOT? Taaaa bardzo pomysłowe. A moge wiedziec czemu to zrobiliscie? No bo chyba nie dlatego tylko ze byla "niemila"...?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez sie zastanawiam z ta kupa psa na klamce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrutne trollowanie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys w mieszkaniu jakie wynajmowalam z sublokatorka zaczelo capić i odkryłam po calodziennych poszukiwaniach ze zrodlem smrodu jest torba foliowa w lodowce na jakiej widnial kreskowy kod i importer. Sprawdzilam w necie ze chodzi o tzw zdrowa zywnosc. Zaciekawilo mnie to bo zastanawialam sie czy cos zdrowego moze tak yebac.....Otworzylam te paczke a tam w srodku byl kał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys mialam taka wspollokatorke brudaske.Bardzo capila i w koncu z chlopakiem ja sila umylismy pod prysznicem...wczesniej normalnie rozebralismy.I potem bylo juz ok az do pewnego dnia kiedy to wracajac do mieszkania z uczelni zasatalam mojego faceta z nia pod prysznicem....jego glowa byla miedzy nogami! Zaczelam wrzeszczec i histeryzowac,pytac co tam z nia robil a on mi na to "Ach kotku to nie tak jak myslisz....po prostu znowu sie franca nie myła to ją umyłem!" Myslicie ze moge ufac?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha jedna z moich ulubionych wypowiedzi z innego topiku: Dodatkowo, bylam kiedys z rodziciami na dzialce u ich znajomych i nie bylo tam toalety. Wszyscy spali w takim baraku dla pracownikow, bo nie wybudowali jeszcze wtedy domu. W pewnym momencie wszyscy obwiescili, ze idą na spacer. Ja odmowilam, bo pomyslalam, ze w tym czasie jak oni pojda, ja zrobie kupkę. Zamknelam sie w tym baraku, wzielam reklamowke i chcialam zrobic do niej kupe. Nie trafilam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mył ją między nogami przy pomocy swej głowy a komkretnie ust?:classic_cool: To jakaś bardzo czuła technika czyszczenia powierzchni organicznych.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CD W tym momencie oni wrocili ze spaceru. Kupa na ziemi, ja z majtkami w kostkach....Wzielam te kupę przez siatkę i wrzucilam do komory na posciel w lozku. Przez kilka godzin wszyscy zastanawiali sie dlaczego unosil sie tam taki obrzydliwy zapach.... Az znalezli!!!! Chcialam uciekac z tej dzialki na piechote ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze to: co wam sie przytrafilo? ja do dzisiaj nie moge sie pozbierac po jednej.... wstydzilam sie isc do toalety przy facecie, wiec poszlam pod prysznic (byl osobno) zrobilam kupe do worka, potem przemycilam w reczniku ten worek i schowalam w plecaku.. nastepnego dnia smrod byl straszny, koles otworzyl moj plecak ja w panice sie na niego zucilam i powiedzialam ze to splesniale brzoskwinie... chyba nie uwierzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurffa jak można nie trafic w reklamowke strzelajac klocka? Zechlana była czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam taka oblesna kolezanke, ktora miala takiego malego psa. Zawsze nadstawiala mu dzioba, zeby ten ja lizal w usta ( mialam odruch wymiotny ), wyciskala mu z cyckow jakies ciecze, a najobrzydliwsze bylo jej wydlubywanie psu z oczu tych oblesnych paprochow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dlaczego niektore kobiety nie umia w publicznej ubikacji wyrzucic tych swoich tamponow czy podpasek do pojemnika na to przeznaczonego,przeciez nie kazdy musi tego w calej okazalosci ogladac,beee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efhl
mnie obrzydzaja tłuste włosy u ludzi, eh a jak muszą capić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CD W tym momencie oni wrocili ze spaceru. Kupa na ziemi, ja z majtkami w kostkach....Wzielam te kupę przez siatkę i wrzucilam do komory na posciel w lozku. Przez kilka godzin wszyscy zastanawiali sie dlaczego unosil sie tam taki obrzydliwy zapach.... Az znalezli!!!! Chcialam uciekac z tej dzialki na piechote ze wstydu. 16.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość i jeszcze to: co wam sie przytrafilo? ja do dzisiaj nie moge sie pozbierac po jednej.... wstydzilam sie isc do toalety przy facecie, wiec poszlam pod prysznic (byl osobno) zrobilam kupe do worka, potem przemycilam w reczniku ten worek i schowalam w plecaku.. nastepnego dnia smrod byl straszny, koles otworzyl moj plecak ja w panice sie na niego zucilam i powiedzialam ze to splesniale brzoskwinie... chyba nie uwierzyl -------------------------------------------------------------------------------------------------- Ludzie nie wierzcie w te opowiesci. One pochodza z innego watku na kafe "Moje toaletowe wpadki" czy jakos podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inna kolezanka syfiara, standard spanie w makijazu ( a lubowala sie w ostrych makijazach typu niebieskie powieki, czarne krechy, tona tuszu ) miala oblesna cere, kolo nocha taki czarny wielki zaskornik, ktory az sie prosil o wyduszenie, na zebach zolty osad i nitki sliny w gebie jak mowila. Zawsze po wyjsciu od niej moje biale skarpety byly czarne, tona psich klakow wszedzie, walilo tam moczem psim ( rzadko wychodzila z psem, wiec ten czesto sral na balkonie a ona kopala te bobki poza balkon, mieszkala na 3 pietrze ), bylam u niej na herbacie, jej matka przynosi szklanke a tam niedomyty odcisk po czerwonej pomadzie, laska rozsuwa lozko a tam poupuchane w katach stare gacie, na wiezy przyklejona jakas guma do zucia ( pewnie do powtornego uzytku ), czesto wyciagala z popielnicy niedopalone kiepy po ojcu. Czesto jak z rana do niej chodzilam to ta otwierala z takim rozplynietym 3 dniowym makijazem, rzesy posklejane do tego te nitki w mordzie. Laska dokladala tylko make up i w droge.. Kiedys zrobila mi frytki, a ze pol talerza to byl sam olej to zostawilam czesc, a ta wziela ten talerz i wylala wszystko na dywan (!) i mowi, ze pies zje haha aha a ziemniaki na frytki kroila na desce, ktora polozyla na sofie. Nie wspomne o stosach ciuchow jej matki ( strojnisi od 7 bolesci ) a'la wioletta willas, zawsze pomada na zebach, torebeczka i szpoleczki obowiazkowo przy 2 min. spacerze z pieskiem- dajanką, haha albo ich sesje zdjeciowe, tandetne ciuchy kolorowe prosto z bazaru, mloda wlosy popalone od rozjasniacza i czarne odrosty i te pozy na tle mebloscianki zawalonej smieciami, albo fototapety palm i plazy:D:D starej jeszcze wydawalo sie, ze jest druga celine dion i startowala ( bez efektu ) w drodze do gwiazd, po 1000 razy spiewala my heart will go on celine dion, nagrywala na kasety, raz nawet mi autograf dala hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty z 00:10 naucz sie czytać, bo spostrzegawczoscią to u ciebie kiepsko, wyżej jest napisane jak byk, że to z innego wątku, nast razem czytaj zanim wylecisz z rozczeniową jadaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tematbyl taki fajny, prowadzilismy go kilka dni bez problemow ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co chodzi, ktos pisze, ze wkleja z innego watku czytac nie umiecie czy co wam dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale moze jutro uda sie go uratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jak moj piesek wyciagal ze smietnika i bawil sie moimi uzywanymi tamponami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kupach w reklamowkach slyszalam dawno, wiem ze to watki wyciete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwa4456ola
a ja tam lubię strzelić sobie ciepłego bąka porządne kupsko walnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha wreszcie tampony krew haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos uratowal moje obolale serce, temat odzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale moze jutro uda sie go uratowac ....... no wlasnie takie zjeby jak ty niszcza tematy takimi idiotycznymi pretensjami, nie podoba sie to pisz sobie sam ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieple baki ukryte w tapcznie, juz sie nie mieszcza w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×