Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
a ten czosnek czy inne cholerstwo to wiecie, taki odor wczorajszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayty w kroczu
Sie zyebauem i POszło mi z kauem.:classic_cool: Chociaż żem bogaczem,nie panuje na zwieraczem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ropska w oczach, gile i kozy w nosie, smierdzaca slina w gebie, miod w uszach, lupiez i lojotok we wlosach, gowno w jelitach, szczyny w pecherzu, sluzy w pipsku, pot po pacha i w rowie, bllleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gniewajcie sie na siebie, fajni wszyscy sa tu, noooo a jedzenie nadmiernie czosnku fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam kolesia, mily sympayczny...ale tak mu napiersala szambem z jamy gebowej, ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba, ktora broni "idiotek" chyba nie zrozumiala sensu autorki:D przeciez logiczne, ze nikt normalny nie lyka tasiemca, tylko wlasnie idiotki, hahaha ludzie chill!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha nawet bogacz kupy robi i puszcza baki a wlasnie baki czeste to utrapienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayty w kroczu
Pewien znany po lityk po wydaleniu stolca z powodu braku papieru interpelacje napisał na kafekkach palcem....zasadniczo to je rozmazał na brązowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ten czosnek na drugi dzien...to czuc juz takim gazem. A mieliscie doswiadczenia z ludzmi chodzacymi w niepranych ubraniach od tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22:57 ropska w oczach haha ale pojechales po calosci haha sama esencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszedł woń
Mój dziadek mylę się co pare miesięcy, nosi jedne spodnie i sweter przez ten czas i w tym śpi. Jak u niego jestem to nie oddycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ostatnio jechalam autobusem kolo mnie baba w plaszczu do kolan. Cos mi zaczelo capic, nie bylam pewna czy to osoba przede mna czy ta obok. Stawialam na ta w plaszczu. Z****** sie swinia i myslala ze ten syf jej w tym worze zostanie, jak tylko wysiadla zabrala fetor ze soba. Czy ci ludzie nie moga sie powstrzymywac chociaz w publiczych miejscach? Raz siedziala kolo mnie baba z noworodkiem, po chwili maly sie zerznal i walilo sraka, ta zamiast zaniesc go do wozka chociaz, bo sama najlepiej potrafi rozpoznac srake jej dzieciara to siedziala jak bdyby nigdy nic i delektowala sie odorem rozkladajacego mleka i laksowy. Szkoda tylko, ze nie przyszlo jej do glowy, ze inni pasazerowie zamiast orgazmu nie mieli poprostu ochoty wdychac tego swinstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brudne ciuchy codziennie w tramwaju czuc, tam zawsze jakis bezdomny, troche mi ich szkoda no ale sami sobie zgotowali los ale mozd nie kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszedł woń
Myje *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robie bledy bo pisze na telefonie, na kompie nie moge pisac spam mi ciagle wyskakuje nie wiem czemu, moze za duzo pisze o swinstwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto z was ma kogos w brudnych ciuchach na codzien w pracy, szkole etc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys mi bylo szkoda pewnej starszej kobiety w autobusie, ktora na oczach wszystkich pasazerow sie poprostu zesikala. Stala biedna przy drzwiach, a wszyscy sie na nia patrzyli, jak jej mocz splywal po nogach, bo miala spodnice. Jako mlodzi nie potrafimy tego zrozumiec, ale wiele ludzi w jakims tam wieku Maja problemy z inkontynencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie beda ci bezdomni ale niech nie sikaja na krzesla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszedł woń
No ten mój dziadek ma brudne ciuchy. Koleżanka z liceum umiała tydzień w jednym zestawie ubraniowym chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat starszych ludzi rozumiem,bo sama opiekowalam sie starsza osoba, ale nie rozumiem mlodych co w komunikacji smierdza czy sraja czy szcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie nie znam osobiscie osoby, ktora nosi brudne ciuchy. Ale jest u nas Taki facet co ma straszny odor z buzi, a inny lupierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalam dziewuche co miala pod pachami biale zacieki od soli z potu a pod lozkiem reklamowke z jakas czarna kielbacha. Kiedys tez zostawila centralnie na srodku pokoju gacie z rozwalonym kroczem do gory, w koncu sie w****ilam i mowie, ze jak sciaga gacie z d**y to niech chociaz je gdzies schowa a ona na to : ale ja je dopiero co zdjelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez szkoda starszych i nie bede ich obgadywac bo oni nawet sil nie maja by tak bardxo dbac o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dopiero zdjela haha napewno lezaly dlugo te gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys mieszkalam z paroma ludzmi w 1 domu i mielismy wspolna lodowke. Pewnego dnia cos z tej lodowki zaczelo nieziemsko k***ic. Przejzalam swoja polke i nie znalazlam nic, inni niby tez. Dopiero po czasie sie zorientowalam, ze to krewetki w paczce, ktora kiedys otworzylam i polozylam na drzwiach :D:D:D Ta od soli pod pachami zaczela wrzeszczec, ze to puszka mojego kota tak wali, z reszta ona nigdy mojego kota nie lubila a ja na takich jestem cieta, krzyknelam wiec, ze to nie puszka tylko jej j***e z d**y, ze inni to slyszeli i kiedy oni byli zajeci nia ja szybko niepostrzezenie usunelam krewety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ja tez mam kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam opowiesc o lasce co wchodzila codziennie na godzine do lazienki, wlaczala suszarke albov odkrecala wode z prysznica a stala caly czas przed lustrem (bo w drzwiach byla szyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkalam tez z bulgarem co wp*****lal surowa cebule maczana w soli (???) te cholerne talerzyki z sola byly doslownie wszedzie. Koles capil takim intensywnym dziadem nawet tuz po prysznicu. Po nim zawsze nawet cala lazienka walila. Ale najgorsze to bylo jak koles zostawial buty na kaloryferze, fetor na pol domu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lesie mo na czesto natknac sie na ludzka kupe, ja kiedys nosilam takz kupe na bucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 23:24 dobre sie usmialam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×