Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Cześć dziewczyny widzę,że dalej dzielnie się trzymacie. Lilja białkowe dni wcale nie są takie fajne bo potem jak wegle wprpwadzasz to waga znów idzie w gore. Sierpniowa ty strasznie mało jesz jak ty tak wytrzymujesz?? Ja jeszcze na urlopie ale rozwarzam pozostanie w Polsce. Troche boje się wracać do Londynu ze względu na opieke medyczną. W Polsce mam lekarzy pod ręką, wszystkie badania itd. Poza tym postanowiłam i tak,że rodze w Polsce i tutaj też zostaje z maluszkiem. Niestety jakoś sobie nie wyobrażam rodzić w Londynie. Za bardzo b się bala porodu. Nie wiem czy dała bym rady się dogadać z nimi. Umie angielski ale taki podstawowy a nie medyczny. Chyba dobrą decyzje podjełam. Lilja jak wygląda to w szkocji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka jesli chodzi o opieke medyczna przy porodzie to ja bylam zadowolona. Przyjechalam do szpitala, dostalam swoj wlasny pokoj w ktorym rodzilam. Tam masz lozko, lazienke, jesli rodzisz w basenie to zainstalowany basen. Do tego mozesz wybrac srodki znieczulajace jakie chcesz, oczywiscie nie musisz... no ale wszystko za darmo, nikomu w lape nie musisz dawac. Z tego co wiem u mnie w miescie w Polsce nie masz znieczulenia, troche to chore. Oczywiscie wszedzie jest inaczej nie wiem jak u ciebie w miescie. Po porodzie mialam problem z karmieniem, wiec ciagle ktos przychodzil pomagal. Lekarka nawet pokazala mi jak wykapac dziecko, jak trzymac itd. Przy porodzie mialam fajna polozna, studenta i mojego meza. Mam bardzo dobre doswiadczenia. Tak wlasnie dzis myslalam, ze jak uda mi sie i bede jeszcze raz rodzic to napewno tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze jesli chodzi o twoja sytuacje gdzie masz zagrozona ciaze to pewnie tam bedziesz miala lepsza opieke przez cala ciaze. Nie wiem jak tu bylo, czy lekarze wiedzieli o twojej sytuacji itd. A twoj facet tez wraca czy na razie sama zostajesz? Pisz kochana co u ciebie, trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Marlenko lepiej w Twojej sytuacji zostać w Polsce. Nie dość, że tutaj się dogadasz to na pewno masz wsparcie rodziny, a tak to Twój facet pracuje i nie będzie go cały czas w domu gdyby coś się działo. Hmm czy ja tak mało jem, sama nie wiem ;) Dzisiaj zjadłam jeszcze szklankę tortellini bez omasty, a potem 6 plastrów arbuza ;) Po 18 nie jem i jestem teraz głodna, ale trudno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz sama nie.wiem co robić. Nie chce zostać tutaj sama (to znaczybez męża) ale do Londynu też troche boje się jechać. Nie wiem czy dogadała bym się bez problemu. Tak na prawde tylko o to chpdzi. Bardzo bym chciała być z S. Bez niego trudno mi będzie. Nie będe go widywać przez pół rpku noe wiem czy to dobre dla mnie i dziecka. Dziś mam wizyte więc od samego rana w strachu troche jestem. Ostatniowszystko mnie przytłacza. Troche to głupie.co teraz napisze bo chcieliśmy mieć to maleństwo, długo staraliśmy się o nie ale teraz mam wątpliwości czy wato było. Lilja z tego co piszesz podczas porodu opieka jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka to notmalne, ze masz watpliwosci. Ja tez chce, a czasem mysle ze moze nie. Ale to strach, bo tez mam skaplikowana sytuacje. Trzymam kciuki, ze sie uda!! Teraz nie mozesz sie poddawac, ale masz racje ze samemu taka rozlaka nie jest dobra dla ciebie. Warto byc razem, no ale bedziesz musiala zdecydowac co lepsze dla ciebie i dziecka. Dziewczyny ja ostatnio jako ciagle glodna chodze. Nie wiem jak Sierpniowa ty to robisz, ze tak malo jesz... No ale nie poddaje sie i do przodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja czy ja wiem czy mało ;) W sobotę jak byłam u kuzyna to trochę podjadłam, nawet ciasto i mięso z grilla i sałatki, a nawet winka się napiłam. Po prostu następnego dnia wróciłam do diety bo bardzo jest zmotywowana ( wyglądam na prawdę super w porównaniu do tego jak wyglądałam jeszcze 3 msc temu). Brakuje mi tylko 3 kg do 7 z przodu. Dzisiaj zjadłam ciemną kromkę z szynką i talerz zupy pieczarkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dopisuję 1/5 drożdżówki, kawę z mlekiem bez cukru, dwa wafle ryżowe z serkiem almette ;) Na obiadokolację mam duszonki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis byla owsianka, zupa kalafiowa i jedna mala buleczka. Jade teraz w poszukiwaniu pozadnego biustonosza sportowego, a moze cos jeszcze kupie;) Strasznie sie wkurzylam w pracy, wiec ide polazic i ochlonac. Mam popoludnie dla siebie:) Potem spotkanie z klientem, ale to juz w zwiazku z moja druga praca. Ta ktora lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam biustonosz o spodnie nike z przeceny:) i dwie sukienki... Jednak spontaniczne zakupy mi wychodza najlepiej. Zaliczylam skalpel wyzwanie, zjadlam jeszcze 2 kawalki arbuza i wypilam koktajl owocowy. Teraz jade na spotkanie, a wieczorem planuje zrobic salatke z grillowanym serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ka po wizycie. Maluszek rozwija się dobrze. Teraz mam prpblem z ciściwniem bo jest za wysookie. Rozmawiałam jeszcze az z S i dpszliśmy do wniosku,że jednak musze zostać w Polsce. Dziś warzylimnie i warze 61,8kg. Zdziwiałam się że tak mało przytyłam bo ciągle musze jeść ze względu na mdłości. Sierpniowa jak ja czytamco ty kesz to ja bym padła na tym z głodu dlatego dziwie się jak dajesz rady. Lilja ty jakp jedyna trwasz dokońca. Jesteś silną kobietą i wytrwałą. Jestem z ciebie dumna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ka po wizycie. Maluszek rozwija się dobrze. Teraz mam prpblem z ciściwniem bo jest za wysookie. Rozmawiałam jeszcze az z S i dpszliśmy do wniosku,że jednak musze zostać w Polsce. Dziś warzylimnie i warze 61,8kg. Zdziwiałam się że tak mało przytyłam bo ciągle musze jeść ze względu na mdłości. Sierpniowa jak ja czytamco ty kesz to ja bym padła na tym z głodu dlatego dziwie się jak dajesz rady. Lilja ty jakp jedyna trwasz dokońca. Jesteś silną kobietą i wytrwałą. Jestem z ciebie dumna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Zjadłam o 18 duuuży talerz duszonek, pyszne były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hej hej ;) Melduję się z serkiem Danio brzoskwiniowym ( 160 kcal), a teraz uciekam na leżak póki jest pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dodaję dwie ciemne kromki z wędliną, a teraz zjadłam dwa gołąbki, ale zamiast kapusty dałam farsz do papryki i do piekarnika :) Pychotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dopisuję ser biały z łyżeczką dżemu truskawkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka trwam, jakie wyjscie :) Nie poddam sie!! Dobrze, ze z malenstwem ok. Ja dzis mialam owsianke, arbuza, kanapke z chleba zytniego, troche migdalow. Zaliczylam Skalpel i ide robic salatke na kolacje. Pogoda cudna, siedzialam caly dzien w parku z corka, troche tez zakupkow zrobilam. Kupilam krotkie spodenki do cwiczen, bo w getrach goraco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ja dzisiaj byłam na spacerze i zjadłam o 18 małego, kręconego loda no ale nie przekroczyłam 1400 kcal więc nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa ja wczoraj w parku patrzylam na te pyszne lody, co chwile ktos szedl z lodem. Mysle, ze jeden nie zaszkodzi ;) Ja niestety musialam sie powstrzymac, bo ostatnio waga u mnie wzrasta zanim spadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, dziewczyny jestem studentką socjologii i pisze pracę magisterską o dietach. W ramach pracy prowadzę wywiady z dziewczynami na diecie. Ktoś jest chętny do pomocy, proszę o kontakt lori1209@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zaczynam swoją walkę z odchudzaniem, zaczynam biegać i ograniczam jedzenie. brak mi tylko jakiejś MOCNEJ motywacji..pomóżcie :( wzrost: 180, waga: 82, biodra: 106, talia: 72 cel:69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja ja dopiero dzisiaj jestem u siebie, a u rodziców ciężko się odchudzać ale dałam radę i na wadze 81.5 kg. Dzisiaj zjadłam ciemną kromke z pomidorem, dwie jasne kromki z masłem, dwa gołąbki i trochę bobu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dopisuję jogurt i dwa wasa z szynką :) Teraz popijam kawę z mlekiem bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Jak tam Lilja ? Ja przed @ mam jakieś napady łakomstwa, ale całe szczęście tylko w głowie i nie daję się im :D Strasznie mi się dzisiaj chciało jeść, ale się nie dałam i mi burczy w brzuchu :) Ciekawe czy w 2 tygodnie zrzucę chociaż dwa kilo i pojadę na wczasy z 7 z przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wrocilam... Pracowalam a potem pojechalismy do znajomych. Rano zaliczylam skalpel, jadlam tylko sniadanie i kolacje. No i troche wina bylo... Jutro dzien wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hej :) Ja dzisiaj wcześniej wstałam, zjadłam jogurt :) Dzisiaj rodzice wpadają i mi pierogi z jagodami wiozą mmmm już mi ślinka cieknie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dopisuję kawę bez mleka, kromkę ciemnego pieczywa z wędliną, 3 pomidorki koktajlowe, jedną macę oraz banana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dzisiaj to przegięłam z kaloriami :D Najadłam się pierogów, zjadłam chyba 20 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
3wasa z szynką. Jak tam dieta Lilja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×