Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

No moj maz co wieczor cos na slodko wcina, wiec na pewno bedzie to proba mojej silnej woli ;) Od jakiegos czasu wcinalam tak sobie razem z nim a do tego pozwalam sobie na frytki, pizze, makarony i duzo chleba i tak prawie 85kg na wadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Ja mam o tyle dobrze, że mąż też musi się odchudzić, więc mi będzie łatwiej, ale trójka dzieci ma wagę prawidłową, a jedno dzicko i my torchę za dużo, ale u mnie to jedzenie w biegu i po 22, bo wcześniej nie ma czasu i możliwości, albo coś na szybko oczywiście niezdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Cześć dziewczyny czy mogłabym do was dołączyć? Ja startuje z wagą 70 kg przy 167cm wzrostu. Chciałabym się pozbyć 10 kg kiedyś dawno dawno temu ważyłam 58 kg i czułam się wspaniale. Moja córeczka ma 3 lata i po jej urodzeniu nie moge dojść do siebie oczywiście to wszystko moja wina, siedze z nią w domku i tak jakoś z nudów podjadam, ale mam nadzieje ze do lata uda mi się pozbyć tych zbędnych kilogramów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Cześć owsianeczka, widzę że wiele kobiet ma ten sam problem, zbędne kilogramy po ciąży. Witam w klubie podjadaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Owsianeczka! U mnie nieco podobnie, tylko ze ja stracilam ciaze w 3 miesiacu, zalamalam sie i jadlam przez pol roku bez opamietania. Teraz zebralam sily i zamierzam zrzucic te kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doctego pod koniec maja chcemy jechac na wakacje i przerazilam sie. Przez te miesiace nawet sie nie wazylam, to bylo dla mnie malo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
No niestety w zeszłym roku na samom myśl o plaży brał mnie paraliż dlatego nie chce tego przechodzić w tym roku;) Moją największą zmorą jest to podjadanie miedzy posiłkami;/ W zeszłym roku udało mi się zrzucić 5 kg i ważyłam 65kg czułam się wtedy dobrze ale zamiast osiąść na laurach to powinnam dalej kontynuować dietę ale niestety nie, nie wiem dlaczego olałam to sobie no i niestety te 5 kg wróciło;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Lilja nie dziwię Ci się, że się tak załamałaś ale też podziwiam, że dałaś sobie z tym rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Owsianeczka w takim stanie jeszcze chwile i bym do 100kg... Mam kochana 4 letnia corke i meza, wiec trzeba isc do przodu! Wiesz, ze nie moge wcisnac na siebie spodni, nawet niektorej bielizny, no a nowych rzeczy w wiekszym rozmiarze na pewno nie bede kupowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni jestem chora, jakis wirus...ale jak dojde do siebie to chce sie zaczac ruszac. Po 1 ciazy chodzilam na zumbe i basen i bylo fajnie, w zeszlym roku troche biegalam, ale z bieganiem poczatki sa bardzo trudne. Teraz mysle od czego zaczac, stopniowo zeby sie nie zrazic. Zumba byla fajna, bo lubie tanczyc i to mi speawialo przyjemnosc, ale nie wiem czy na zumbie sie duzo spali. A ty cos robisz Owsianeczka i inne dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna lodowa
to moze i ja sie dolacze, choc silnej woli nie mam:( bylam strasznie szczupla ale po dziecku i wlasnym lenistwie waze 65( dawniej 55). wzrost 168. ja sprobuje odstawic cukier i ograniczyc podjadania na diete jestem zaleniwa, nie chce mi sie bawic w przyrzadzanie czegos gdy tylko sie wykuruje to dodtakowo zaczne cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelna lodowa witamy! ja jem to co mam w domu tylko obcielam chleb, make, makaron, slodycze a w zamian dodaje zdrowsze rzeczy jak kasze, ryz brazowy, duzo ryb, warzyw, chudego miesa, soki swieze z wyciskarki a jak bede miala ochote na slodkie to banan, ewentualnie kisiel, kostke gorzkiej czekolady lub jakis batonik musli ( jak mnie przycisnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni K a
ja calkowicie zrezygnoalam z ziemniakow, ryzu czy makaronowi no i slodyczy pije duuuzo wody plus cwiczenia ak na razie po 2tyg z Melb B czuje sie lepszej formie ale jakichs swietnych efektow na razie nie widze :-) zamierzam cwiczyc 4 - 5 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Widze fajne forum...chcialabym sie dolaczyc.Od dzis zaczelam sie odchudzac. Wzrost 178 waga 70 Cel 60 Dzis mam za soba jogurt,kawe,udko z kurczaka,2 jablka..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dzisiejszy chorobowy jadlospis: 1. Jajecznica + salatka 2. Miseczka rosolu bez makaronu z marchewka 3. Banan 4. Kawa 5. Nozka z kurczaka gotowana z machewka i pietruszka 6. Garsc migdalow Jeszcze wieczor przed mna, zobaczymy czy jeszcze czegos nie podjem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielegniareczka witaj, masz taki sam wzrost jak ja. Ja daze do 65 kg na razie, wazylam 62 kg i bylo fajnie, nie bylam jakas chuda...tez nie chce przybrac, bo ostanio po diecie szybciutko kilogramy wrocily... ale moja wina bo zaczelam jesc to i owo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tez chce zaczac cwiczyc jak sie wykuruje :) Zobaczymy jak to bedzie, chyba zwaze sie w piatek po 1 tyg i zobaczymy czy cos waga drgnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na MŻ i zdrowe nawyki odżywiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lilia...tez kiedys wazylam 62 i bylo swietnie..tesnie za tymi kilogramami...ja niestety przytylam dzieki pracy...jedzenie w nocy,duzo stresu wiec i czescie pilam piwko bo nie moglam zasnac..no i sa kilogramy w nadmiarze dzieki temu...moim problemem jest to ze pracuje rowniez w nocy...wiec wlasciwie jem dzien i noc niekiedy..czesto odczuwam spadki cukru i nie wiem jak sobie z tym poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Witam nowe koleżanki ;) Ja Cwiczę w domku z Ewą Chodakowską skalpel albo mel-b czasem jak mi się nie chce ćwiczyć to ćwicze sama przez jakieś 20 min wtedy wybieram na te partie ciała któwe chciałabym zgubić czyli brzuch i nogi oh te okropne łydki;/ Jutro rano się zważę i zobaczymy jaką mam tą wagę ponieważ już dawno się nie ważyłam a może coś gdzieś uciekło;) Ogólnie bardzo lubię zieloną herbatkę mogłabym ją pić cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam watek o bieganiu i chyba zaczne trening, do tego jakies cwiczenia moze w domku. Lubie plywac, ale troche sie wstydze z tym cialkiem...jeszcze nigdy tak zle nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Ja chyba nie dałabym rady biegać jakbym miała jakąś partnerkę to bardzo chętnie ale sama to nie za bardzo. A co do tego basenu to ja bym się nie przejmowała kup sobie strój jednoczęściowy i śmigaj;) Ja niestety nie za bardzo umiem pływać heh unosze się na wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mam kolzanke do biegania ktora mieszka blisko mnie. Biegalysmy w wakacje ostatnie razem i teraz myslimy zaczac znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Razem zawsze raźniej jedna drugą wyciąga a tak sama to szybko bym sie znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×