Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Gość gość
to fajnie że mogę z Wami zostać :) wkońcu nie ważne jest kto i jaką dietę stosuję ważne że cel mamy ten sam :)Lilja 5 dni uderzeniówki zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne sa efekty i utrzymanie ich :) To zlecialo ci ladnie za 2 razem, myslalam ze jest gorzej kolejny raz. A za 1 razem dotrwalas do konca 3 fazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
A co trzeba jeść na tej uderzeniówce bo o dukanie wiem tylko tyle, że to dieta białkowa i je się produkty light. U mnie na śniadanko standardowo owsianka jestem w posiadaniu mrożonego dorsza i nie mam na niego pomysłu może coś podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Wydaje mi się, że to takiej diety trzeba być 100% pewnym, że wytrzyma się do końca i utrzyma się tą wagę bo słyszałam właśnie, że dużo osób dobrze nie kończy tej diety i kg wracają. Sztuką jest schudnąć ale jeszcze większą jest utrzymać później ta wagę i tego Ci życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilja wytrwałam do końca wszystke fazy zaliczyłam i wyglądam nie za grubo ale chcę jeszcze bardziej schudnąć i tym razem mam nadzieje że też wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda12345
Owsianeczka możesz upiec w piekarniku z ziołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
A myślisz, że mogę taką zamrożoną wrzucić czy trzeba rozmrażać? bo jak smażę to taką zamrożoną a w piekarniku jeszcze nie robiłam. A co do tego dukana to jak długo go stosowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owsianeczka na uderzeniowce wcinasz same bialka a po niej na przemiennie jeden dzien bialka i jeden bialka plus warzywa a potem w kolejnej fazie wprowadzasz weglowodany a na koncu utrwalasz. Mysle, ze ta dieta moze przyniesc efekty ale trzeba przestrzegac jej i doprowadzic do konca. Bo masz racje, ze utrzymanie wagi jest najtrudniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tez jest raz na jakis czas zrobic sobie taki dzien bialkowy nawet jak sie nie jest na tej diecie tylko trzeba pic bardzo duzo wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda12345
w 100% zgadzam sie z Owsianeczką :) a co do ryby to nie piekłam zamrozonej więc nie podpowiem,ja w pierwszej fazie postawiłam bardziej na ryby i pierś z kurczaka piłam też kefir jadłam omleciki nie sole nic tylko przyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
lilja też tak myśle, że można sobie zrobić taki dzień białkowy a czemu nie;) Raz na jakis czas nie zaszkodzi. Niestety to dieta nie dla mnie ja raczej nie potrafiłabym tak rygorystycznie sie jej trzymac;/ myslę, że ją rozmrożę i potem do piekarnika swoją posypie ziołami a dla męża przyprawie tradycyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Oj ja cie dziewczyna dała radę ;) chciałabym mieć taką silną wolę i mam nadzieje że gdzieś tam we mnie jest;) Ja też bardzo lubie kefir często zamiast kolacji właśnie wypijam sobie małą butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na Dukanie zabila faza 3 chyba...kiedy raz na jakis czas mozesz zjesc cos na slodko. Ja mialam tak, ze jak nie jadlam to mnie nie ciagla a jak zaczelam to koszmar, nie moglam tego opanowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Gość super że ci się udało na dukanie, mi się udało schudnąć przez 3 miesiące 18 kg, a potem przez pół roku jeszcze 5 kg, waga utrzymywała się jeszcze przez następny rok aż do ciąży, ale teraz jakoś nie mam siły na dukana, bo sama się w domu nie odchudzam i nie chcę katować innych dmowników, ale życzę powodzenia, ja miałam 8 dni uderzeniówki i naprzemienna 5/5. powodzenia. Smutnalilia to faktycznie drogo te masaże. Amanta faktycznie wynik super! Owsianeczka to faktycznie narazie się nie waż, bo ja jestem przed @ i wiem że wtedy z wagą różnie bywa. Moni K a, pewnie że najlepiej się chudnie powolutku, ale ja mam taki organizm, że jak zacznę zdrowo jeść i nie wieczorem, nawet bez większego wysiłku fizycznego, a jem normalnie i się nie głodzę, to wiem że schudnę jakieś 1-2 kg tygodniowo, może dlatego że mam trochę tego tłuszczyku. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwazylam sie nie wytrzymalam 82,1 kg czyli -2,3. No ale zobaczymy po paru dniach czy to sie utrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motulkowa no ladnie schudlas i utrzymalas wage do ciazy :) No drogie, nie mam teraz funduszy zeby £500 wydac na 10 masazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jedzcie sniadan pizfy no byla juz na taki temat jakas sonda uliczna ale sie nie zgadzam z tym chyba :) www.youtube.com/watch?v=1FT_YcldLa4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:-) Fajnie motywujecie! Az milo to wszystko czytac:-) ja dzis dzien zaczelam od kawki i jogurtu, na obiad mam pulpety z kasza gryczana,zaraz biegne po wode,zrobie ja z cytryna, zauwazylam ze oststnio bardzo duzo pilam coca-coli i musze to zmienic...wybieram sie dzis biegac...przede mna polmaraton warszawski i chcialabym w nim wystartowac,wiec mam kolejna motywacje zeby do konca marca zrzucic pare kg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys tez bylam 2 Tyg na dukanie,ladnie mi wtedy polecalo z wagi,ale zaczelo mi sie na twarzy pojawiac duzo krostek...no i zrezygnowalam...nie wiem czy to mialo zwiazek z dieta, ale nie chcialabym ryzykowac znow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielegniareczka wazylam tyle co ty rok temu i wtedy te 5 czy 8 kg bylo w miare realne to zrzucenia. Jak ja teraz to zrobie, jeju po raz pierwszy tyle waze:( Pocieszam sie, ze tylko chwile mam ta wage obecna to moze nie bedzie tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
O właśnie pielęgniareczko widzę, żę masz to co ja ... cola! Uwielbiam ją, ale niestety zdrowy rozsądek mówi nieeee. A co do dukana to po nim nie miałam grama celulitu, nie wiem czy to ze względu na białka, a może masaże no ale efekt był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami im mniej sie ma do zrzucenia tym trudniej...moja waga to zazwyczaj bylo 65 kg,ponizej tego to juz niestworzone rzeczy musialam robic zeby schudnac...zobaczysz jak Tobie szybko zleci do tych 70, pozniej pewnie bedzie trudniej...grunt to sie nie poddawac...mysle o tym ze przeciez tyle ludzi chudnie,wiec to nie jest do nieosiagniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielegniareczka taka mam nadzieje ze do tych 70 zleci szybko a potem powoli bede pracowac nad reszta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×