Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Moze jak zrzuce troche kg... Ja tez wykluczylam chleb i slodycze, zobaczymy czy cos podziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marticzka 32
Ci ludzie naprawde pomagaja schudnac www.dieta4u.com.pl/dieta-dla-kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna lodowa
Witam, wszystkich w ten piękny słoneczny dzień( przynajmniej tak jest u mnie) ja oczywiście się ugiełam i kawe poslodzilam:/ zobaczymy jak mi pojdzie z jedzeniem... Chwilowo jestem na antybiotyku po zapaleniu pluc, a wiec o cwiczeniach moge zapomniec. W domu siedze do przyszlego tygodnia, wiec z nudow jem. Jakis koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Cześć dziewczynki;) U mnie też jest piękna pogoda, słoneczko mnie obudziło;D Ja się przyznaję bez bicia, że słodze kawe no bez cukru mi nie smakuje, piję rozpuszczalną z mlekiem i cukrem, wiem nie powinnam ale inna mi nie smakuje. U mnie na śniadanko była owsianka i 2 kromki chleba, ja muszę zjeść porządne śniadanie bo później przez cały dzień chodze głodna i podjadam bo mi czegoś brakuje, a jak na śniadanie sie najem to później jest wszystko tak jak zaplanowałam;) Widzę, że tu jakaś choroba się zalęgła, oj nie dobrze zdrówka wam życzę dziewczyny i miłego dnia;) A co robicie na obiad bo ja nie mam pomysłów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna lodowa
ja postaram sie dzisiaj bez obiadu. Mam zurek (ktorego nie lubie) wiec mozliwe ze uda sie bez obiadu:) zjem jogurt sama w to nie wierze ze wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Ja też myślałam o jakiejś zupce, chyba zrobię warzywną albo ogórkową a mężowi do tego placki ziemniaczane ponieważ mój kochany zupą się nie naje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Lodowa a ty lepiej zjedz ten obiad a ten jogurt zostaw sobie na kolację, żeby czasem nie było odwrotnie na obiad zjesz jogurt a na kolacie rzucisz się na jedzenie bo głodna będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Witam z rana, wczoraj dałam radę, a dzisiaj w planach bułka razowa z sałatą i pomidorem, jogurt z suszonymi owocami, sałatka z sałaty, rukoli, oliwek i feta, a na koniec brokuł i pierś duszona na parze. Ja przez poprzednią dietę dukana przestałam słodzić kawę, a nie mogłam żyć bez posłodzonej, ale się udało i teraz piję samą rozpuszczalną z mlekiem. U mnie podobnie z basenem, chętnie bym poszła ale za parę kilo mniej, teraz zaczynam od masaży, żeby trochę pobudzić tkankę tłuszczową i ujędrnić skórę. Pozdrawiam i życzę chorowitkom powrotu do zdrowia! Smutna Lilja, rozumiem Ciebie, bo sama przechodziłam przez to samo , ale po stracie zaszłam po 3 miesiącach i tak się bałam że nic nie robiłam tylko jadłam, ale mam swojego skarba i plus 20 kg, zobaczysz uda ci się ze wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Owsianeczka, mój mąż jak zje zupę to pyta się kiedy obiad ;-) Pelna lodowa, zjedz coś jeszcze oprócz jogurtu, bo wieczorem będziesz bardzo głodna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni K a
a u mnie moje chore kolano dala o sobie znac i musze zawiesic cwiczenia z Mel B :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Nadal chora, tez dostalam antybiotyk ale wstrzymuje sie do wieczora. Na razie syrop z cebuli i duzo czosnku :) Pelna lodowa musisz wiecej jesc, mize stracisz kg szybciej, ale pozniej jojo gearantowane. Ja tez musze z glowa jesc, rano wegle, wieczorem bialko. Ja kawki nie slodze ale herbatke z cytryna lubie slodka :) Teraz w chorobie z miodem pije. Motulkowa nie jest latwo po stracie, czasem mam koszmarne dni ale trzymam sie. Na razie nie wiem czy chce kolejne, moze nie tak szybko. Najpierw chce dojsc do siebie i byc fit. Na sniadanko chyba zjem owsianke, moze wypije tez swiezy sok z marchewki i jablka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna lodowa
dobra jogurt trzymam na wieczor:) Ja generalnie bardzo dziwnie jadam. jak jestem w pracy to od rana do wieczora jestem o 1 bulce, a jak siedze w domu to nadrabiam. najgorsze jest to ze *****musze ograniczyc bo jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dlatego nadrabiasz bo malo jesz w ciagu dnia. Ja zaczelam dzien od szllanki wody z cytryna, szklanki siemia lnianego. Problemy z wyproznianiem... i owsianka z 1 bananem i platkami migdalowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Smutna Lilia zaczynam od masaży klasycznyc***jędrniających, kilka razy, a potem masaż bańką chińską - rewelacyjne! Poprzednio też chodziłam jak schudłam 23 kg i nie miałam żadnego rozstępa i nic celulitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki jest dobry oprocz banka chinska, mieszkam w uk i taki tu nie jest popularny. Kupilam na gruponie masaz i wybieram sie jak sie wykruje. Co jest dobre jeszcze przy walce z nadwaga i cellulitem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
lodowa, ja też potrafiłam w pracy nic nie jeść a jak się dopadałam po 16 to tak do późnego wieczora, dlatego od wczoraj cała torebka żarełka. Smutna Lilia ja musiałam się szybko zdecydować ze względu na mój a zwłaszcza męża wiek, a między moimi dzieciakami jest duża różnica wieku a mam ich 4. A tobie życzę jak najlepiej w swoich postanowieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Masaż klasyczny ze 3 - 4 razy raz w tygodniu, potem bańka chińska dwa razy w tygodniu conajmniej 10 razy, wiem że w gabinecie są jeszcze różne maszyny do odchudzania i walki z celulitem, ale nie interesowałam się nimi zbytnio, ponieważ bańka na mnie działa rewelacyjnie - chociaż trochę boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu znalazlam masaz palka bambusowa, podobno tez dobre na cellulit. Na poczatek moze pojde na klasyczny a potem taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsiatakieneczka11
Fajne masaże ale ja na szczęście nie mam aż tak dużo tego celulitu cos tam pewnie jest ale nie rzuca się w oczy. Zupka warzywna właśnie się gotuje a ja na 2 śn zjadłam jabłuszko. A powiedzcie mi dziewczyny co jecie na kolację bo ja to różnie staram się białkowa jakiś kefir, jogurt naturalny czy twarożek z kromeczke pieczywa chrupkiego ale to już mi się nudzi może macie jakieś ciekawe pomysły? Obiecałam wam, że się dziś zważę ale niestety nie zrobiłam tego;/ jutro rano na pewno to zrobię i zmierzę się wtedy się zaloguję i dodam stopkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge ci powiedziec co dzis jem: 1. owsianka z bananem i migdalami 2. garsc nigdalow 3. gasza gryczana z pieczarkami i kiszona kapusta 4. na kolacje kotleciki mielone z indyka plus jakas surowka 5. Pewnie jakies jablko czy cos na przegryzke miedzy Ja tez sie nie waze, czekam do piatku, bedzie rowno tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni K a
ja jem zwykle: 1. platki owsiane z migdalami, slonecznikiem i dynia z mlekiem lub jogurtem naturalnym 2. jakis owoc jablko, banan 3. jogurt 4. zupa na kapuscie plus gototwane mieso/lub gotowane mieso plus warzywa/lub ryba plus warzywa 5. owoc/ garsc orzechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni K a
aa plus 1 - 1.5l wody dziennie plus zielona herbata/ zbozowa kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Nie wiem czy ja nie jem za dużo??? -owsianka na mleku+2 kromki chleba z dżemem (własnej roboty) -jabłko -zupka warzywna nie wiem co jeszcze na kolację albo poprawie sobie zupkę albo jakiś twarożek z pomidorkiem albo z chrupkim pieczywem -pije 2 kawy, 3 herbaty zielone bez cukru, 1,5 l wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to w porze lunc****esz tylko jogurt i owoc, ja bym chyba nie wytrzymala do kolacji. Mysle, ze 3 glowne posilki plus 2 przekaski sa najlepsze. Wiem, ze wieczorem najlepiej bialka wcinac, musze sie tego trzymac i zobaczymy jakie beda efekty. Ja nadal w lozku, cora tez chora i tak kwitniemy w domu. Jak sie wykuruje to biore sie za jakis sporcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×