Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Ja nigdy mie pilam duzo gazowanego tylko soki kupne ktore tez sa zgubne bo maja mnostwo cukru, cola znowu to chemia, ale jak musisz to czasem sie napij tej light i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
pielęgniareczka a może masz jakąś skaze białkową? słyszałam też kiedyś o czymś takim jak przebiałkowanie, hmm może niektórzy nie mogą sporzywać tylke białka. Taaaak cola jest pyszna zwłaszcza w drinku mmm pyhotka aż naszła mnie ochota;) Moim marzeniem jest schudnąć 10 kg oj jakby było wspaniale;) Zauważyłam, że odkąd jestem na diecie nie mam zgagi a wcześniej okropnie mnie męczyła zwłaszcza po niedzielnym obiadku, a teraz nic cudowne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe ze cos tam mam z tym bialkiem...zachowam wiec umiar:-) Fajnie ze zabralysmy sie w miare wczesnie za odchudzanie, bedzie az milo zrzucic zimowe ubrania:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Z tą colą to wiem że zła zołza, ale jak ja ją lubię, kiedyś piłam bardzo często, teraz troszkę raz na 3 dni, a najbardziej mi smakuje pepsi max ona też jest bez cukru. Zresztą na dukanie wolno pić colę :-). A w sobotę drinka nie omieszkam wypić z colą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też byłam na diecie dukana schudłam 7kg a później pojawiły się kłopoty ze zdrowiem z powodu wyjałowienia organizmu z witamin. Zaczęłam jeść normalnie i przytyłam 17kg. Teraz już jem zdrowo i ćwiczę. Czuję się dobrze więc jest ok. Moja bratowa zchudła na dukNie 25kg a teraz robi tak. Przez zime je normalnie i tyje chociaż mało je i słodkie też ogranicza. Później przychodzi wiosna i znów przechodzi na dukana. Ja bym tak nie mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im wolniej się chudnie tym lepiej bo nie ma efektu jojo. Powinno się chudnąć od0,5 do1 kg tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie przy DOBREJ diecie nie mamy wplywu na to ile schudnirmy tygodniowo,to indywidualne jest,zalezy jaki tryb zycia masz...ja jak jestem na diecie i bardzo sie pilnuje to jestem wstanie schudnac 2 kg na tydzien,ale ja jestem w ciaglym ruchu,taka praca,siedze tylko jak jem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenko..mozesz kupic sobie jakies witaminki w aptece,ja biore wlasciwie caly czas...jak przestaje to wypadaja mi wlosy,lamia paznokcie i mam brzydka cere..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgniareczka ja też nie siedzę w pracy. Ruszam się cały czas. Każdy organizm jest inny ale każdy lekarz mówi ,że najzdrowiej jest tak chudnąć jak pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codziennie piję witaminki. Mam teraz wskazówki od dietetyka i jem tak jak mi mówił. Dobrze się czuję i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi dzis apetyt wzrosl...mialam taki moment, ze cos slodkiego mi sie zachcialo izerkalam tak na muffinki, ale dalam rade:) 1. Batonik musli (wiem zaszalalam...) 2. 2 szkalanki kefiru 3. 2 male kotleciki mielone z indyka z surowka z czerownej kapusty 4.banan 5.kasza gryczana z surowka 5. A wieczorem jak mnie przypili to bedzie jajecznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka ja postanowilam sobie dac chwile czasu jesli chodzi o dziudziusia po tym co przezylam i w tym czasie wlasnie doprowadzic sie do porzadku. Nie chodzi tylko o wage, ale tez zdrowy tryb zycia, sport, tez chce byc zdrowa. Na razie malymi kroczkami vede do tego celu dazyc. Pod koniec maja planujemy urlopik, oj przyda mi sie do bardzo! Potrzebuje slonca i regeneracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasciewie pozbylam sie wszystkich kuszacych rzeczy do jedzenia z domu,pakowalam mezowi od poniedzialku do pracy:-) teraz mam sama zdrowizne plus bulki dla meza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena_01
Ja od początku lutego jestem na diecie. Allevo. właśnie pije na kolację shake czekoladowy :) fajna dieta. Słodko miło i czekoladowo. Tak zupełnie poważnie to przeszłam już chyba wszystkie możliwe diety ale zawsze coś nie tak, albo byłam głodna, albo monotonnie, albo za dużo czasu wymagały na przygotowanie. Te produkty są bardzo smaczne, zupki jak domowe, koktajle owocowe smaczne. A skuteczność przy odrobinie dyscypliny fantastyczna. Mam do zrzucenia 5 kg i wytrwam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja propouje koktajl na sniadanko z jogurtu naturalnego, banana, truskawek i troche otrebow lub platkow owsianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutnalilja ja też ostatnio wiele przeszłam. W wigilię staraciłam swojego upragnionego maluszka. Działamy jednak dalej. Z PCO to nie jest łatwe. Nir zmienia to jednak faktu tego ,że chcę dobrze wyglądać o dobrze się czuć. Wszystko co robię ,robię dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o koktajle to macie rację. Po co jeść jakieś świństwo w proszku skoro można zrobić swój z owoców. Jest tani ,zdrowy i przepyszny. Ja dodaję jeszcze łyżeczkę cynamonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka rozumiem cie doskonale, ja stracilam 2 ciaze 1 w 5 tyg, od razu po tym znowu bylam w ciazy i urodzilam moja kochana sliczna corcie. Teraz chcielismy miec drugie i niestety wszystko potoczylo sie jak moglo najgorzej, stracilam corcie w 3 miesiacu. Z ta ciaza bylo inaczej, to nie bylo wczesne poronienie i moja corcia sie urodzila w 3 miesiacu ciazy. Przezylam koszmar! A to twoje pierwsze Marlenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Dzisiejszy dzień uważam za udany - owsianka i 2 kawałki chlebka z dżemem jabłko - kawałek ryby z surówką - omlet z 2 jajek -oczywiście 2 kawki herbatki i woda Ale mnie dziś ten skalpel wymęczył coś nie mam dziś sił;/ Oj dziewczyny jak ja wam współczuję nie wiem jak bym się zachowała a takiej sytuacji. Mam córeczkę niedawno skończyła 3 lata i też w ciąży kilka razy byłam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
lilja dzięki postaram się tak zawsze;) Ty też się ładnie trzymasz. jeszcze tylko jutro i w pt ważenie;) moja waga stoi w łazience i za każdym razem na nią zerkam ale jakoś daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×