Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Owsianeczka a w tym dzemie duzo cukru? Wieczorem chyba lepiej bez pieczywa a lepiej wiecej bialek i warzywek zamiast tego chrupkiego. Owsianeczka wydaje mi sie ze jesz ok, za malo tez nie mozna bobpozniej jojo moze byc jak tylko wiecej zjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni K a
przyzwyczailam sie do takiej diety, nigdy nie pozwalam zeby mnie ssalo z glodu :-) w sumie teraz szybko sie najadam taka zupa z warzywami (ok 300ml) i juz nie wcisne w siebie nic wiecej przez nastepne 3 godz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Nie w tym dżemie nie ma duzo cukru bo nie lubie słodkich dżemów owocw są słodkie najbardziej lubię z malin brzoskwiń albo z czrnej porzeczki . Monika chciałabym tak jak ty, mnie dzisiaj strzasznie ssie a ja się zastanawim dlaczego a tu sobie nagle przypomniałam, że jutro powinnam okres dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczyny? Jutro chyba zupe zrobie, bo nie wiem co ugotowac, albo zjem kotleciki z dzis po poludniu a wieczorem jajecznice zarzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni K a
ja zmniejszalam porcje stopniowo a im wiecej pije wody i im wiecej cwicze tym mniejsza mam ochote na jedzenie, jem konkternie ale jak odczuwam sytosc przestaje jesc, pamietam tez zeby nie popijac w trakcie posilkow, jak na razie idzie wolno w ciagu 2tyg schudlam okolo pol kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie mam energii do gotowania jak jestem chora, corci jakis makaron zrobie, bo dzis nawet nie ruszyla moich kotletow i kaszy gryczanej, troche wybredna 4 latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motulkowa - ile w Polsce kosztuje srednio taki masaz? Monika to juz cos sie ruszylo, ja dopiero 5 dzien takze nawet nie ma co sie wazyc. Zmierzylam sie tez, bo czasem w centymetrach bardziej widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna lodowa
ok, nie bylo najgorzej, na kolacje jogurt, 3 frytki(zawsze mogl byc talerz:)) jutro mam duzo pracy wiec czasu na jedzenie nie bedzie ale gdy przestane brac antybiotyk to biore sie za cwiczenia. bo jak zobaczylam swe uda to sie zalamalam. taki cellulit. wstyd z rozmiaru xs powoli zrobi sie xl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelnalodowa ja mam to samo z cellulitem nigdy az tak zle nie bylo, tez wybiore antybiotyk i sie zabieram. Tez lezysz w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny wieczorowa pora:-) Ja calyyyy dzien o jednym jogurcie,nie mialam czasu w pracy nic zjesc,maz na kolacje zrobil mi lososia z pomidorkiem,oczywiscie zjadlam bez bulki,niestety,praca dala mi w kosc i zeby zasnac to musze zgrzeszyc i wypic jedno piwko Bilans na dzis: Jogurt 500ml Losos Piwko:-) Chyba nie jest zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dobrego i dietetycznego bedziecie gotowaly jutro na obiad..ja sie najbardziej ciesze z tego ze nie musze dla meza oddzielnie gotowac,zje co mu podstawie:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dołącze do Was jeśli można. Mój topik już wymarł. Ja staram się zdrowo jeść i ćwiczę już 13 dni skalpel. Chcę dobrze wyglądać do wakacji. Jeśli się ćwiczy powinno się mierzyć a nie warzyć. Tak jest u mnie. Waga stoi w miejscu albo spada po 200g tygodniowo. Po ubrania widać,że jest mnie mniej. Czeka mnie jeszcze długa droga. Byłam u dietetyka i mam od niego wskazówki. Mam jeść3 posiłki dziennie gdyż na 5 mój organizm źle funkcjonuje. Mam problemy z PCO i tarczycą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni K a
no u mnie tez problemy z tarczyca, obecnie rzucilam tabletki anty ktore rozniez hamowaly utrate wagi, ja po 2tyg cwiczen i diecie nie moge na razie powiedziec ze jest mnie mniej a chcialabym :-) ja lubie gotowac zupe wielowarzywna i zawsze wrzucam do niej piers lub udko z kurczaka i mam i zupe i drugie danie, do miesa zwykle robie salatke z warzyw w tym rukola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielegniareczka bardzo malo dzis zjadlas, ja bym dorzucila jakies warzywka a rano weglowodany. Witaj Marlenka - jaki masz cel, juz cos zrzucilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, lubie czytać jak się motywujecie :) dodam, że ja schudłam z 69 kg przy wzroście 166 cm do 54,5. W ciągu 12 miesięcy. Przełomowym momentem okazał się 3 miesiąc wtedy spadło mi 5 kg. Od roku biegam 40 min dziennie 6x w tygodniu, jeśli mogę to biegam godzinę, jem co 2,5-3h. Średnio 5 posiłkow. Słodycze podjadam, ale już nie tak duzo jak kiedyś, przeszła mi na nie ochota, z chipsów zrezygnowałam po 1 miesiącu (nie wiem dlaczego nie moge na nie patrzeć), chleb zamieniłam na razowy, gazowaną na nie gazowaną, kolorowych nie piję, jem dużo warzyw i wszystko inne to co kiedyś (teraz już troche mniej, nie mam takiego apetytu). Pozdrawiam i życzę wytrwałości bo WARTO, efekty super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda12345
cześć dziewczynki :) u mnie po 5 dniach waga ładnie idzie w dół dziś zobaczyłam 63,8 czyli ubyło mi 4,2kg :)jestem mega zadowolona że dałam radę wytrwać te dni a to dzięki temu że czytając was mam większa motywację:) trzymam mocno za Was kciuki pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna lodowa
hej dziewczyny, smutnalilja, ja juz nie musze lezec, zreszta nawet jak musialam to przy dziecku sie nie da.Jestem po zapaleniu pluc:// takie cholerstwo mialam po raz pierwszy teraz zjadlam dwie kanapki(nie moge sobie domowic chleba) popijam kawa i zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutnalilja spaść już coś spadło. Ja nie będę się ważyła bo to mnie demotywuje. Waga stoi w miejscu. Swego czasu spadała a teraz widzę,że wzrosła. Codziennie ćwiczę skalpel. Efekty minimalne są widoczne w pasie i nogach. Jeśli chodzi o brzuch to jak na razie nie widzę różnicy. Nie mam metra więc nie mam porównania. Jedynie po ciuchach widzę,że jest mnie mniej. W sumie to przypuszczam,że waga będzie szła w górę bo zbliża mi się@. Didam jeszcze,że cały czas jestem na tabletkach hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Cze s c dziewczynki widzę, że ranne ptaszki z was;) Wow piękny wynik 4,5kg oj miło się słyszy, gratulację. A ja zaraz idę zrobić sobie kawkę a godzinkę później śniadanko. Niestety wczoraj nie ćwiczyłam, czuje się taka cała opuchnięta i obolała ale to wszystko przez okres;) więc z mojej obietnicy ważenia i mierzenia się nici bo nie ma co ;D zrobie to w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
No i witam nowa koleżankę;) im nas więcej tym lepiej wtedy topik tak szybko nie umiera. to już moje 3 podejście do odcudzania z kafe na początku wszystko super schudłam nawet 5kg ale gdy topik umierał ja jakoś odpuszczałam. Ja muszę się komuś zameldować i motywować się z kimś. Bardzo się ćieszę , że jesteście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda12345
dziękuję dziewczyny za gratulacje ,zgubiłam dokładnie 4,2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Witam wszystkie panie, a zwłaszcza nowe koleżanki! Ja po 2 dniach już widzę mniejszy brzuchol. Patrząc na wasze jedzenie, to ja zjadłam wczoraj sporo, ale wszystko zdrowe i do 18.30, potem sama woda. Smutnalilia masaż klasyczny nie wiem ile kosztuje, ale bańka chińska 80 zł 1 zabieg 45 min. Wczoraj zamówiłam też sobie kosmetyki antycelulitowe i ujędrniające, a peeling zawsze robie sama z sypanek kawy i jest najlepszym naturalnym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni K a
ja wole tracic tluszcz nie wode, bo te 4.5kg to pewnie w wiekszosci woda i im szybciej sie chudnie tym szybciej to wraca, ja przy cwiczeniach trace 1-2kg na mies i nie zdarza mi sie jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja przez kolejne dni poleze jeszcze w lozeczku. Witam goscia! To prawda, ze najpierw spada woda, ale moze to jakas dobra motywacja na poczatek zeby isc dalej. Ja doszlam do wniosku, ze szybkie odchudzanie i bez cwiczen jest na nic bo jak tylko zaczniemy jesc wiecej to znowu waga podskoczy. Zdrowo przy cwiczeniach jest gubic 2-4 kg miesiecznie. Motulkowa tu masaze sa dosyc drogie jakies £50, no chyba ze sie dogadam o zejscie z ceny przy wiekszej ilosci. Tez robie sobie peeling z kawy, do tego dorzucam jakis olejek i balsam. Skora jest gladka, no ale na cellulit trzeba uderzyc z kazdej strony. Ja chyba owsianke zjem standardowo, a potem mam jeszcze obiad od wczoraj kasze i kotleciki mielone z indyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc wspanialy wynik! Tez chyba zaczne biegac, to bedzie najlepszy i najtansza forma :) Na pewno jeszcze dorzuce basenik jak schudne kilka kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja pisałam przecierz że na dukanie jestem i do tego cw na rowerku stacionarnym rano 1,5h i na wieczór tak samo :) 2lata temu byłam na dukanie i schudłam z 78 do 66 niestety przez rok przybyło mi 2kg a teraz chcę schudnąć do 53 więc znowu sobie dukam :) ale jeśli mnie nie chcecie na tym topiku cóż trudno się mówi nie będę wam przeszkadzać powodzonka życzę wszystkim i osiągnięcia swojej idealnej wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty daj spokoj, kazdy sie odchudza jak chce :) Ja tez bylam raz na dukanie, wracaj szybciutko do nas! Pisalam tylko ze wode sie najpierw traci ale to tak jest na poczatku, ja tez pewnie tak bede miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amanda to fajnie, ze udalo ci sie tyle schudnac i ze tylko 2 kg wrocily. Ja nie krytykuje bo sama diety nie doprowadzilam do konca i powoli wszystkie kg wrocily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×