Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość julita670
Madzia jak wyniki??? Daria gratuluję :) będzie dobrze zobaczysz. A ten incydent jeszcze bardziej umocni Wasz związek . Najgorsze już masz za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Bardzo Wam dziękuję. Dziękuję, że jesteście w każdym momencie, niezależnie od pory dnia. Tylko dzięki Wam udało mi się to przetrwać. Zrobilam straszną rzecz, ale teraz chce to bardzo naprawić. Dziękuję za to, że mnie nie skreslilyscie. Mam nadzieje, że Wasza dobroć zaowocuje spełnieniem największego marzenia. Zaslugujecie na to jak nikt inny. Modlę się za Was do Najwyższego. Jeszcze raz dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
dobra dziewczyny jak dzisiaj do 9 zero odzewu z wynikami to jak tam wpadnę to moment się pojawią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Madziakana1 i prawidłowo. Jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Madzia i jak bo tu wszyscy sie niecierpliwia. Julita kiedy robisz test bo ja juz sie nie moge doczekac i nie wiem czy isc od razu w poniedzialek na krew czy test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
I niestety ciąży brak. Były łzy. W sierpniu podejście nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Madzia i jak bo tu wszyscy sie niecierpliwia. Julita kiedy robisz test bo ja juz sie nie moge doczekac i nie wiem czy isc od razu w poniedzialek na krew czy test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
strasznie mi przykro Madzia az mi się łezka zakręciła. No ja w poniedziałek ide na krew. ale nie wiem co bedzie bo wczoraj mialam ostry bol brzucha. A dzis tez mnie boli man wrazenie jakby mi sie macica opuscila normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Idziesz juz w poniedzialek ja mialam isc we wtorek ale ta niepewnosc mnie wykonczy. Chociaz czuje sie jak przed okresem wiec chyba nic z tego. A u Ciebie moze to dobra oznaka mize cos tam sie dzieje dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
no ide w poniedziałek bo juz dłużej cjyba nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
chyba ze w niedziele dostane okres bo planowo tak powinnam dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Madziakana1 bardzo mi przykro, ale nie poddawaj się następnym razem się uda. Glowaowa do góry, po każdym deszczu w końcu zaczyna świecić słońce ;) Julita670 oraz Asiule2507 trzymam za Was kciuki. Dodajcie nam wiary przekazując dobre wieści ;) Patusia1 co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
Nie wytrzymałam dziś rano zrobiłam sikańca. @ kreseczki jutro idę na beta :) jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma niskiej jakości nasienie, to pozostanie ono niskiej jakości, niezależnie od tego czy facet spuści się w pochwie czy zostanie ono drogą inseminacji wstrzyknięte do macicy. Czego wy się spodziewacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Aaaa Julta super. Bedzie dobrze. Ja jednej stroby chcialabym juz zrobic z drugiej boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli do zapłodnienia nie może dojść drogą naturalną, bo plemniki są za słabe aby dostrzeć z pochwy z jajowodu, ale dotrą dzięki inseminacji która "skraca im drogę" to ciąża będzie... ale dziecko będzie po prostu słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższą jakość nasienia mają mężczyźni do 30 roku życia, a potem jest już zdecydowanie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
asiulka ja też się strasznie bałam naprawdę :) a tu taka niespodzianka. Ale nie nakręcam się jeszcze jak zrobię brtę i powtórzę po 48 zobaczę przyrost wtedy może odetchnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Julitka ciesze sie bardzo ze Ci sie udalo. Gratulacje. Ja zrobilam test bo nie wytrzymalam i niestety mi sie nie udalo :-( ciezko mi strasznie,ale bede probowala dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
a może jeszcze nie wszystko stracone :) może za wcześniej by wykazał. Ja też nie cieszę się jeszcze bo testom nie dowierzam z doświadczenia. zrobię bete wtedy odetchnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Julitka ja mialam IUI dzien wczesniej niz Ty wiec wykazalby juz :-( no nic probuje w lipcu. A Ty chwal sie Kochana jutro wyysooka beta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria dziękuję, pomogło to, że zaczęłam szukać mieszkania dla siebie, więc póki co się pogodziliśmy:) Fajnie że Wam też się udało:) A jak starania o dzidziusia?? wstrzymujecie się na razie?? Julita trzymam kciuki za wysoką betę&&& Madzianka i Asiulek trzymam kciuki żeby następnym razem się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
Julita trzymam mocno kciuki :) asiulek to kolejny raz musimy próbować ja w niedzielę wróciłam z urlopu i znowu mnie dopadła chandra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Julita gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie dziękuję w środę powtórzę betę za 2 tygodnie mam usg i wtedy jak będzie oki to odsapnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Julitka gratulacje. Madzia tak probujemy dalej ja tez mam dola :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
hej dziewczyny co tam u was? julita byłaś dziś na becie? mam do Was pytanie macie może postanowione do ilu razy próbujecie czy do skutku i się nie poddajecie bo ja tak sobie o tym rozmyślałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Madzia tez o tym myslalam i chyba 4 razy bede probowala wiecej nie wiem czy jest sens. Chociaz wiesz w trakcie moze mi sie zmienic :-) Julita jak tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×