Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość asiulek2507
No fakt stres jest ogromny mniej wiecej w tym samym czasie sie dowiemy czy sie udalo czy nie. No nam tez Pani doktor powiedziala ze nasienie super wiec pozostaje czekac :-) trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
to dziewczyny trzymam kciuki za wasze iui :) i wiem co te dwa tygodnie czekania znaczą :P a ja jutro na 15:00 do lekarza i zobaczymy. nie wiem czy może być tak że beta wychodzi ok a tego samego dnia przychodzi @ a może to nie była @ wiecie ja też już wariuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Dziewczyny trzymam kciuki:) Madzianka daj znać po wizycie. Daria a jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
Madzianka na pewno będzie dobrze. Zobaczysz a @ w ciąży zdarza się. Ja mam koleżankę która przez 3 miesiące miała okres i nie miała pojęcia że jest w ciąży. A wynik bety miałaś dość wysoki więc będzie oki ja trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Mój M w dalszym ciągu milczy. Już nawet nie próbuje do niego dzwonić. Dobrze, że w tym tygodniu pracuje na popołudniu bo nie mam kiedy o tym wszystkim myśleć. Inaczej bym chyba zwarjowala.. Zastanawiam się czy nie odwołać rezerwacji noclegu. Kumpela co prawda zaoferowała, że pojedzie ze mną, ale ja zamówiłam pokój z małżeńskim łożem i trochę tak głupio... Trzymam za Was wszystkie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
daria ja bym chyba nie pojechała na Twoim miejscu bo tak to on może pomyśleć że masz tą sytuację gdzieś i zamienisz go na koleżankę. Ale ja nie byłam w takiej sytuacji i ciężko mi się na Twoim miejscu postawić więc mogę tylko radzić :) Zobaczysz wszystko się ułoży i przyjdzie taki moment w waszym wspólnym życiu że o tym wszystkim nie będziecie pamiętać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria próbuj, próbuj na rozrabiałaś to teraz się staraj i walcz:) będzie dobrze a z wyjazdu też bym zrezygnowała jeszcze mąż pomyśli że zamiast z nim pojechałaś z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
trzymajcie dzisiaj kciuki od 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
ja trzymam :) daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
No i jak tam Madzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
i nadal nic nie wiem :/ jutro jadę powtórzyć betę hcg i wieczorem będę miała już wynik, bo na usg nic nie widać, ale podobno może być za wcześnie. eh wolałabym już mieć wszystko jasne. i tak coś mi się wydaję że nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Madzia na spokojnie. Jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Madziakana1 i jak po wizycie u lekarza? Mam nadzieję, że masz dla nas dobre informacje ;) A ja się w końcu doczekałam, mój M chce się ze mną umówić. Ma być jutro. Boję się tego spotkania jak nigdy wcześniej. Proszę trzymajcie za nas kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Daria trzymam kciuki koniecznie daj znac po spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
Daria wszystko będzie dobrze czekam na informację co i jak trzymam za Was kciuki :) a ja dzisiaj już byłam na badaniu beta i wyniki online ale dopiero w poniedziałek ehh to czekanie i niepewność mnie wykończy. dziewczyny to byłby 5 tydzień możliwe że na usg jeszcze nie nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
Madziu wydaje mi sie ze mozliwe. Jak szukano mojej pierwszej ciazy gdzie ona jest ulokowana to lekarz mowil ze do 6 tygodnia . A ja tez organizuje sobie czas jak moge na szczescie w pczwartek i piatek w klasztorze byly obchody św Antoniego gdzie złożyłam ofiare i modlitwe za wszystkie takie kobiety jak ja starajace sie o potomstwo. Wczoraj bylam tez na koncercie golec uorkiesty ale podswiasomie caly czas zastanawiam sie czy sie udalo czy nie. Daria trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się też nieudała pierwsza inseminacja ..jestem załamana przepłakałam cały dzień... niewiem czy się podać czy iść jutro znów do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
nie poddawaj się. walcz dalej to był dopiero 1 raz :) głowa do góry musisz nabrać sił i zaczynać od nowa na pewno się uda tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od wczoraj ciagle placze nieumie sobie z tym poradzic... a tobie sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
rozumiem Cię że jest ciężko ale nie poddawaj się nie wolno :) ja nie wiem czy mi się udało :P dzisiaj odbieram wyniki bety i jak będzie wysoka to tak a jak nie to podchodzę do drugiej iui w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Domyslam sie,ze jest Ci ciezko ja dopiero za tydzien bede wiedziala ale to czekanie jest straszne. Nie poddawaj sie ja jak mi sie teraz nie uda probuje znowu w lipcu. Madzia koniecznie daj znac jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze jest Ci ciezko ale nie poddawaj sie. Ja jak teraz sie nie uda probuje w lipcu. Madzia daj znac jak wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
jeszcze nie mam wyników no ja już oszalałam prawię :P oby do czwartku się pojawiły bo nie wiem czy na wyjeździe mam być spokojna czy mogę się wyluzować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Madzia naprawde Cie przetrzymuja. Straasznie dlugo musisz czekac na te wyniki. :-( trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Madziakana1 co oni tak długo zwlekaja z tymi wynikami z bety? Przecież normslnie po kilku godzinach są do odebrania. A próbowałas robić test z mocxu? Poza tym gdzieś czytalam na forum wypowiedź pani ginekolog to potakim czasie ppowinno już być coś widać. Trzymam kciuki za sukces i może już sok pomarańczowy do wypicia toastu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
pisałam do nich to wynik już jest ale na stronie nadal go nie ma:/ oj ja i tak przeczuwam że nic z tego ale i tak mnie ten wynik denerwuje. dzwonię piszę chcę się coś dowiedzieć to wiem tylko tyle że wynik już jest i żebym sprawdzała na stronie. Jak zaczęłam krzyczeć to łaskawie wzięli dane i sprawdzają o co chodzi i mają się odezwać ale pewnie to ja będę musiała się odezwać do nich, wybaczcie że tak chaotycznie piszę ale już jestem wkurzona. Daria jak z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Madziakana1, dziękuję. To był najcięższy dzień w moim zyciu. Przeplakalismy razem całe popołudnie. W końcu M stwierdził, że ciężko mu będzie z myślą o tym co zrobiłam, ale jednocześnie nie może żyć beze mnie. Postanowiliśmy zawalczyć o ten związek. Wiem, że będzie mi ciężko odbudować jego zaufanie, ale zrobię wszystko by tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
Daria super tak się cieszę, mówiłam że będzie ok tylko potzreba czasu:) wszystko się ułoży widać że Cię kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Aaaa Daria ciesze sie bardzo. Teraz juz bedzie miedzy wami tylko lepiej. Madzia wiesz jak to jest wszedzie balagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×