Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość Patusia1
Puszek gratuluję:) Daria o diecie ananasowo-melonowej to słyszałam,ale że dla mężczyzn, ze podobno dobrze działa... w sumie to można razem stosować a nuż pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
hej dziewczyny co tam u Was? która teraz się przygotowuję do iui? ja idę 30 lipca do lekarza i zobaczymy co powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Hej Madzia. Ja ja ja! Ide 4 do lekarza a iui pewnie ok.12-13 sierpnia. Trzymam kciuki Madzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
asiulek mi też tak powinna wyjść iui :) to chyba razem będziemy ten miesiąc znosiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Mam nadzieję że mogę się przyłączyć... Staramy się 2 lata i 3 miesiące o dziecko, jestem po pierwszej nieudanej inseminacji W tym cyklu miałam podchodzić do drugiej ale niestety po ostatniej owulacji nie wszystko się wchłonęło i dostałam tabletki antykoncepcyjne na ten cykl. 2 sierpnia idę do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko jest ok, jeśli dobrze pójdzie to następna iui pod koniec sierpnia. Czy któraś z Was miała taki przypadek? Trzymam za Was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuzia miło że dołączyłaś no mi po 1 IUI dodam udanego została torbielka 6 cm. do tego zmiana endometrialna powiększyła sie skutkiem było poronienie a reszta została jajnik prawy 7 cm masaskra dostałam duphaston na zmiejszenie jajnika no i czekam teraz na 1 @ po poronieniu ale ona coś się nie kwapi. Piersi bolą strasznie plamię na brązowo już ok 4 dni ale nawet śladu krwi. A już bym chciała bo mogłabym ruszyć dalej a tak siedzę w miejscu. Ale dziewczyny zaczełam pić mieszankę ziół na niepłodność ojca klimuszko no i zobaczymy w necie ma dobre opinie. A Zuzia mi po poprzedniej stymulacji zakończonej naturalnymi staraniami też zostało i tabletki antykoncepcyjne pomogły mi. tak że nie martw się będzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Julita670 dzięki dodałeś mi otuchy. Więc razem czekamy na 2 iui :-) Pewnie już niedługo dostaniesz @... A jeszcze jedno pytanie po ilu dniach od odstawienia anty dostaje się @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zależy jakie bierzesz ja brałam takie gdzie 21 było białych anty i 7 zielonych i ja zaraz od 1 zielonej dostawałam @ bo ja mam ogolnie @ 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Hej dziewczyny :-D jestem tu nowa, ale w temacie niekoniecznie ;-) w piątek mam wizytę u lekarza i zobaczymy czy dnia następnego będzie inseminacja, moja druga, w lipcu nieudana, trzymajcie kciuki, a ja życzę powodzenia w sierpniowych cyklach @):-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
no to powodzenia Kamilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Nie wiem czy się dziękuje ale dzięki za kciuki, bo niby wszystko ok a jakoś nie wychodzi :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Madzia to super razem bedzie nam latwiej. Dziewczyny witam na forum i trzymam mooocno kciuki za wasze iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
mam nadzieję że zakonczymy to lato z hukiem udanych iui :D ja dzisiaj o 13:40 mam wizytę trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Witam nowe dziewczyny, cieszę się że dolaczylyscie ;) Julita670 mam nadzieję, że wszystko się tam pouklada i za niedlugo ponownie staniesz do walki, tym razem zakończonej wielkim sukcesem ;) Puszek jak się czujesz? Dzidzia daj***ardzo się we znaki? Madziakana1 i Asiulek2507 trzymam za Was kciuki, oby drugi zabieg IUI przyniósł zamierzony efekt ;) Patusia1 Ty w sierpniu wybierasz się na laparoskopie (dobrze pamiętam? ). Koniecznie daj znać co i jak. A ja sierpień mam caly zabiegany (urodziny, rocznica ślubu, roczek siostrzenicy itp.) także jeszcze sobie odpoczne, a we wrześniu ponownie stanę na polu walki. Mam nadzieje, że tym razem to ja wygram (z pomocą gina) i spelnie swoje największe marzenie. Chociaż jak mam być szczera nie robie sobie wielkich nadziei. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
no i jestemw domku teraz wizyta w 11-12 dc od 3do 7 dc clo 1x1 a i przed wizytą badania LH, Progesteron i Estradiol. no i lekarz stwierdził że bardzo szkoda tamtej ciąży ale jest plus że do zapłodnienia dochodzi i teraz będziemy robić więcej badań. ja Ci powiem Daria że robie sobię duże nadzieję jakoś mi to pomaga wolę być nastawiona pozytywnie a rozczarowanie i tak będzie bolało i tak ale lepiej byś dobrej myśli :) ja wiem że teraz się uda i coś czuję że nie tylko mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Cześć dziewczyny. Ja trzymam za nas wszystkie kciuki, też mam nadzieję że w sierpniu drugie iui okaże się to w sobotę. Gdzie się leczycie dziewczyny bo ja w Katowicach w Angelius Provita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Ja też miałam clo w pierwszej iui ale miałam dużo pęcherzyków i cienkie endometrium i teraz mam dostać inny lek, jeszcze nie wiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Zuzia30 ja leczę się w Gyncentrum w Katowicach u dr Serafina. Jak dla mnie najlepszy lekarz (w porównaniu do tych u których byłam wcześniej). A jaki jest u Was powód, że nie udaje się naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Ja się leczę, a może próbuję lepiej brzmi w artemidzie w Białymstoku, przy pierwszym podejściu w lipcu brałam clo od 3-7 dnia cyklu, były 4 pęcherzyki niepekniete potem zastrzyk i w 13 dc insemka i powiedzcie mi jakie jest prawdopodobieństwo powstania torbieli? Cykle mam 29 dniowe i jeszcze nie jestem za bardzo w temacie ale mimo stymulacji to mogło być dużo za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Daria275 z moim narzeczonym jest wszystko ok a u mnie po laparoskopii wykazało że przez jeden jajowód z dużym oporem przepływa płyn, do tego miałam ueroplasme ale wyłączyłam antybiotykiem. Inne badania mam ok więc teraz niewiadomo jaka jest przyczyna. Kamilka82 ja Teraz mam zagrożenie torbielem bo po ostatniej owulacji nie wszystko się wchłonęło i gdybym teraz miała owulację to Pani dr powiedziała że zrobiłaby się torbiel dlatego dostałem tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się leczę w INVICTA w Warszawie. no na mnie jeszcze clo ma dobry wpływ pęcherzyki ładnie rosną a i endo też w porządku. ja dzisiaj dostałam @ czyli wszystko idzie jak należy iui będę miała 13 sierpnia w 14 dc :) Daria powiedz mi planujesz coś dla swojego na rocznicę bo i ja mam nie długo i nie wiem czy robić mu jakąś niespodziankę bo rocznica wypadnie dzień po iui to może z tym prezentem poczekać 2 tygodnie :P Zuzia trzymam kciuki :) no i za wszystkie trzymam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria tak zgadza się ja na laparoskopie teraz, wczoraj robiłam badania potrzebne do zabiegu, w wtorek mam konsultacje u anestezjologa a w następny poniedziałek zabieg, mam na dzieje że niczego złego nie znajdą. Zuzia30 ja też leczę się w Angeliusie:) u dr. Cholewy a Ty?? Za wszystkie które teraz podchodzą do IUI trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
Kamila ja tez leczę się w Artemidzie w Białymstoku u dr Domitrz ale 1 IUI robił mi dr Zbroch. A Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Patusia1 to fajnie że w tej samej klinice, Ja u Pani dr Paligi. A miałaś już tam iui i czy już miałaś laparoskopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Zuzia ja już jestem po 2 IUI, niestety nie udanych. Laparoskopie mam w następny poniedziałek (11.08) wcześniej nie miałam robionej, w styczniu miałam histeroskopie robioną bo miałam polipa. Fajna Pani dr byłam kiedyś u niej na wizycie jak mojego dr nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Ja w Novum w Warszawie. Dziewczyny kochane wierze ze te wakacje przyniosa nam wszystkim same dooobre wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
asiulek2507 szczerze mam nadzieję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julita670 mnie robił dr Domitrz i jutro mam się stawić rano na badanie estradiolu i zobaczymy na popołudniowej wizycie czy będzie Iui w sobotę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×