Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość daria275
Madziakana1 przykro mi z powodu @, ale pamiętaj przy drugiej są już dużo większe szanse ;) Tule mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
Daria dziękuję :) ale teraz drugą zrobimy w sierpniu albo we wrześniu bo wakacje sezon urlopów i zresztą sami też chcemy wyjechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Madziakana1 gdzie się wybieracie? My na początku chcieliśmy jechać nad nasze polskie morze, ale zmieniliśmy zdanie i jedziemy do Zakopanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
my w ten weekend czerwcowy od 19 do 22 jedziemy na mazury do Giżycka a w lipcu może nad morze ;) albo właśnie góry zobaczymy gdzie nas poniesie albo wyremontujemy mieszkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria nie masz za co przepraszać, przydało mi się poczytanie tego wszystkiego:-) a swoją drogą w ten weekend przeczytała artykuł o zdradach i padło pytanie mówić czy nie mówić partnerowi i odpowiedź psychologa była żeby nie mówić. że życie z poczuciem winy jest niejako karą z jaką trzeba żyć za to co się zrobiło, i elementem do przemyślenie żeby więcej tak nie robić (jeśli jest to jednorazowy, nic nie znaczący wyskok). Także Daria nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:) jak Twój okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc dziewczynki jestem po wizycie. Jest jeden pęcherzyk dominujący prawie 19. estradiol wzrósł z 100 do 551. w srode na 9 maz oddaje nasienie a ja o 10 mam mieć IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Patusia1 przyszedl późnym wieczorem w piątek, w sobotę ledwo żyłam... po raz pierwszy w życiu miałam taki silny ból. Całe szczęście już jestem na finiszu. Co do mojego zachowania to też właśnie czytalam podobny artykuł i to przekonało mnie w 100% by siedzieć cicho. Chociaż momentami sama płacze nad swoją głupotą. Muszę to sobie wszystko na nowo poukładać. A jak tam Twój M, zrezygniwal z czatów? Julita670 cieszę się z Twoich wyników i trzymam kcuki za sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Julitka cieszę się i trzymam kciuki. Ja dziś miałam pęcherzyk 21 i zastrzyk ovitrelle :-) jutro 14:40 IUI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Mój M już o wszystkim wie. Wszedł w historię przeglądania i na forum wyczytal wszystko... Po moim powrocie do domu pokazał mi tylko stronkę, z pytaniem czy login "daria275" to ja i czy to prawda co napisałam. Nie moglam zaprzeczyć... Zabrał plecak oraz najpotrzebniejsze rzeczy i wyszedł. Tak poprostu,nie odezwal się więcej ani jednym slowem. Do tego wyłączył telefon. Jeden dzień, jedna chwila przekreslila wszystko co razem budowalismy przez 10 lat wspólnego zycia (w tym pieciu lat małżeństwa). Najgorsza jest świadomość, że nie mogę już nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria daj mężowi trochę czasu, może jeszcze nie jest gotowy na rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Daria dokładnie daj mu trochę czasu. Wiesz zrobił tak bo nagle mu się świat zawalił,ale przemyśli to na pewno. A Ty trzymaj się ułoży się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
daria on też nie wie co robić. daj mu czas musi sam się odezwać . mam nadzieję że wszystko się wyjaśni i będzie dobrze. julita trzymam kciuki za udaną iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
kurde dostałam wynik bety 157.7 wychodzi na 4 tydzień w laboratorium powiedziała że to na pewno ciąża bo wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Madziakana1 GRATULACJE!!! :-) A ja wlasnie czekam na iui. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Madziakana1 GRATULACJE. Cieszę się razem z Tobą ;) Dziękuję dziewczyny za to, że jesteście i za Wasze wsparcie. Asiule2507 mam nadzieję, że bedzie równie owocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Madzianka1 super że się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
ale teraz się denerwuję bo ciągle mam brązowe plamienia a jeden dzień miałam krwawienie myślałam że dostałam okresu ta krew była prawie czarna i taka strasznie gęsta no ale ja już nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Madziakana spokojnie moja kolezanka przez pierwsze dwa miesiace miala okres a byla juz w ciazy. Czasami tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Madziakana1 spokojnie. Takie rzeczy mogą się zdążyć. Moja siostra była cztery razy w ciąży i za każdym razem miała plamienia. Jak dobrze pamiętam to do końca czwartego miesiąca. To chyba zależy od organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
Madzia gratuluję. Super cieszę się z Tobą. No a ja jutro. tylko trochę się marrwię bo wvzoraj jajnik bolał mnie bardzo o 23 zrobiłam zastrzyk i dziś aby od czasu do czasu pobolew. I boje się że to IUI jest za pozno. Ze tem pecherzyk juz pekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Julitka ja mialam dzis iui i mialam robiona na peknietym juz pecherzyku. Zastrzyk mialam wczoraj o 8 rano a inseminacje dzis o 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
julita wszystko będzie dobrze :) asiulek to za Ciebie też kciuki kurde mam nadzieję że macie rację ja miałam dwa ciałka żółte i czytałam że jedno poprostu się nie zapłodniło czy tam coś :P i dlatego ta krew, ale w piątek mam lekarza i się dowiem. daria mąż się odzywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
madzia ja przy 1 ciąży miałam normalnie @ a dopiero po 1.5 tygodniach od @ plamienia ale stwierdzono pozamaciczna. rxy drugiej brazw plamiena zwiastowały poronienie ale wtedy mialam bardzo maly przrost beta. Ale wiem ze tkie plamiena moga wystepowac podczas zagniezdzania sie jajeczka. Daria ja mysle z on przmysli wszystko i odezwie sie. Bedzi dobre zobaczysz tu pomoze Wam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynagg
Hej dziewczyny, jakis czas temu pisalam po pierwszej iui /niestety sie nie udala. Podeszlam do drugiej - powiedzcie kiedy moge najwczesniej zrobic bete? Bo mija 10 dzien od iui i jestem juz bardzo ciekawa... Daria kochana , co u Ciebie- czytajac Twoja historie przejelam sie tym co sie stalo... Daj znac. Trzymam kciuki za was dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Dziekuje za kciuki dziewczyny. Martynagg podobno najbardziej pewny wynik bety bedziesz miala od 13 dnia po iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuliczekxxx
ehh amy wczoraj żeśmy oderbali wyniki więc tak plemniki luz widać że moje zaprawy pomogły...:) ale tak ja mam za wysoko tsh i prolaktyna powyżej normy o 180 mój mąż ma prolaktyne powyżej o 100 w jego przypadku chyba prl nie jest taka znacząca ale w moim chyba olbrzymia. A ostatni meisiac tak zem sama z siebie brala bromergon i kurka jeszcze taki wysoki ten wynik:/ zalamka....podejrzewam ze troche potrwa obnizenie tego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja jestem po 1 IUI. teraz pozostaje brać luteinę no i czekać. Magda co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Julita670 od kiedy i do kiedy lekarz kazal Ci brac luteine? I jak wrazenia po pierwszej iui pekniety pecherzyk czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteinę mam brać od dziś wieczorem no i tak jak dostanę @ to mam odstawić a jak nie no to brać narazie. Tak pęcherzyk pękł. Nasienie męża się poprawiło co doktorek pochwalił nawet. No i teraz czekamy. A ja do niecierpliwych należę i będzie to dla mnie ciężkie 14 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×