Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość sabinagość
Ja jestem spod Warszawy,robiłam w warszawie na bocianowej.I mam nadzieje ze się uda jeszcze tydzień na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria laparoskopie mam 11 sierpnia, robię na NFZ musiałam poczekać 2 miesiące, ale parę tysięcy w kieszeni. O tym pakiecie invitro też czytaliśmy z mężem i nawet się zastanawialiśmy czy po nieudanych IUI nie przenieść się do tej kliniki. Zresztą mój M to już po drugiej nieudanej IUI mówił żebyśmy zmienili klinikę, bo ta tylko kasę wyciąga. No cóż jak się nie udaje to potem człowiek zawiedziony. Trzymam kciuki żeby ta trzecia była ostatnią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
sabina trzymam kciuki. ja to ostatnio jakaś rozbita jestem już nie chce mi się o tym wszystkim myśleć, siostra ciągle mi daję ubranka po jej synkach a ja ciągle myślę że one nie będą mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam 28 lat i od 4 lat staramy się z mężem o dzidziusia. 4 lipca mialam pierwsza inseminacje. Dziś juz nie moglam wytrzymać i zrobilam test ciążowy, który wyszedl negatywnie. Myslicie ze mam juz się bac ze nic z tej inseminacji nie wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej za wcześnie, przecież to niecały tydzień, najlepiej poczekać ok 2 tygodni po inseminacji. trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Gosc spokojnie jeszcze nic nie jest stracone. Zrobiłaś test 3 dni po IUI i tyllo niepotrzebnie straciłas nerwy martwiąc się negatywnym wynikiem. Wiem, że to trudne ale zapomnij o testach przez 10 następnych dni. Zrób betę nie wcześniej niż w 14 dniu po IUI i wtedy sprawdź wynik. Glowa do góry. Trzymam kciiki za wysoki wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka290
Na test zdecydowanie za wcześnie. Spokojnie poczekaj i za 2 tygodnie od IUI zrób beta HCG. Nie warto się nakręcać zbyt wczesnymi testami.. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Patusia1 super, że udało Ci się w ten sposób to załatwić. MasIakana1 ja na Twoim miejscu powiedziałabym siostrze aby dopóki nie będziesz w ciąży nie przynosiła Ci ubranek. Mama mi zawsze powtarza, że to przynosi pecha. Nie jestem przesadna, ale skoro to Cię dodatkowo przygnebia (co jest zrozumiałe) to po co się męczyć? Julita670 jak się czujesz kochana? Dziewczyny mam do Was pytanie, czy Wasi M mieli robiony posiew oraz badania hormonalne? Wyczytalam ostatnio, że taka laska nie mogła zajść w ciążę ze względu na to, że jej facet miał bakterie, którą jej ciało odrzucalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria mój M miał robione badania hormonalne ze względu na kiepskie wyniki badań nasienia. Posiew nie pamiętam czy miał robiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest ten test beta HCG? To to samo co ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Gosc test beta hcg to test z krwi, jest najbardziej wiarygodny. Patusia1 z tego co pamiętam to mojenu wyniki wyszły w dolnej granicy normy. Wiem, że ma swoje lata (36), ale nikt nie podpowiedzial abyśmy zrobili test jego hormonów... Jedyne info bylo takie, że jest ich wystarczająca ilość. A jakie badania robił Twój M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M miał tylko badanie nasienia no i przed iui tak samo żadnych dodatkowych badań nie miał. co do ubranek to moja mama je wynosi ode mnie z domu bo też twierdzi że to za wcześnie na zbieranie rzeczy dla dziecka. ja teraz 1 sierpnia do kliniki i będziemy umawiać następną iui oj oby udaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Madziakana1 nie oby udana, tullo na 100% udana. Grunt to pozytywne myślenie. Słuchaj mamy, one zawsze mają ravje ;) Ja w takiej sytuacji przypominam sobie jak to dawniej czekali aż do narodzin dziecka by zakupić wyprawkę, inaczej jak wierzono groziło to problemami z ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinagość
Tak robiłam w novum u pana doktora Janusza Czerwiński jakoś tak.I normalnie myślę tylko o tym.Dziewczyny dobrze będzie trzeba dobrze myśleć.Trzymam kciuki za waz i za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moj M mial i badania hormonalne i posiew przed iui. Daria a jak Twoj M. jakos zaczal rozmowe? Gdzie czytalyscie o in vitro? Wiecie jak dlugi jest to proces ile sie czeka na dosranie sie do tego programu? Dziewczyny trzymam kciuki za udana uiu. Julitka jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Asiule2507 ja kiedyś kliknąłam w jakiś link o in vitro na fb i teraz od czasu do czasu wyświetla mi się artykuł o badaniach na temat in vitro. Dzisiaj czytalam artykuł o badanaich nasienia i okazuje się, że sperma 40 latka potrafi szybciej zaplodnic kobietę niż ta 20 latka. Co było dla mnie małym szokiem, zresztą nie tylko dla mnie... Co do terminów to slyszalam różne opinie. Jedni twierdzą, że nie czekali i od razu byli wzięci w obroty, a inni iż czekali ok. roku. Coś mi się wydaje, że zalezy to od kliniki. A jakie badania robil Twój M? Mój na temat IUI zaczął rozmawiac od wczoraj. Jakoś tak po obiedzie siedzieliśmy razem. Zaczęło się od rozmowy na temat mojej @. Na coś się jednak sprzydala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze poczytac o tym pakiecie in vitro. Daria ciesze sie,ze Twoj M. zaczal rozmowe chociaz raz @ przydala sie do czegos. :-) moj M. robil wszystkie infekcyjne typu hiv,hcv,hbc,hbs poza tym posiew nasienia, chlamydie i hormony prolaktyne,estradiol i testosteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fizycznie czuje sie dobrze. Nawet w niedziele pojechalam nad jezioro i dzis wrociłam. Przestałam krwawic wiec jutro pojde do lekarza zeby uzgodnic co dalej robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria mój M robił TSH, FSH, prokaktyne, LH, FT-4 i testosteron, a potem jeszcze usg jąder ale wyniki nasienia pierwsze były dużo poniżej normy. Może jak są na granicy normy nie potrzeba robić badań dodatkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Patusia nie wiem od czego to zalezy ale moj M. mial bardzo dobre wyniki nasienia a badania i tak musial robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
dostałam całą listę badań i jutro rano idę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
No widzisz Asia... ja też w sumie niewiem od czego zależy może od lekarza?? Julita trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Pati i Asia dziękuję za info. Ja też swojego wyślę na badania i tak je robimy prywatnie więc skierowanie nie będzie nam potrzebne. Wolę wydać z 200zl (patrzyłam na cennik u siebie w laboratorium) niż później zastanawiać się czy aby na pewno wszystko jest ok. Julita wiem, że to bardzo trudne, ale staraj się o tym wszystkim tyle nie myśleć. W końcu się to wszystko pouklada i będziesz mamą. Dajzznać jak będziesz mieć wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Tak Pati chyba tak :-) A Daria pewnie niech Twoj M. zrobi badania to bedziecie spokojni oboje ze wszystko ok. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dziś zrobiłam pierwsze badania czyli: Toxo IgG oraz IgM przeciwciała: antykardiolipinowe IgG oraz IgM B2 glikoproteinie antykoagulant tocznia cytomegalia IgG oraz IgM różyczka IgG oraz IgM oraz krzywa cukrowa z 75 g glukozy i na tym na razie koniec jeśli chodzi o badania. Natomiast jest jeszcze jeden problem gdyż w tym prawym jajniku w którym jest endometrioza po stymulacji do IUI trochę się powiększyło a po poronieniu jest całkiem źle jajnik w całości ma 7 cm (chyba jak dobrze zrozumiałam) no i dostałam Duphaston przez 21 dni a potem zobaczymy co będzie dalej. Ale co do tej Krzywej cukrowej to ta glukoza jest okropna ledwo wytrzymałam te 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Ale jestem dzisiaj wk********iecie co usłyszałam od siostry, która ma trójkę dzieci, że mam się cieszyć tym iż nue mogę zajść w ciążę bo zaoszczedze na antykoncepcji. Przez to wszystko przeplakalam parę godzin, a i tak w dalszym ciągu trzęsie mnie jak galareta... Od najbliższej osoby zamaist otrzymać wsparcie usłyszałam takie słowa. I jeszcze nie mogę przytulić się do M bo wyjechał w delegacje i będzie dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
daria nie dziwię się że się wściekłaś no jak można tak powiedzieć, ludzie potrafią czasem "pocieszyć " :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×