Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość julita670
byłam na becie ale wynik dopiero po 14. Tak to wszystko jest oki tylko trochę się obawiam że dostaję jakiegoś zapalenia bo trochę mnie zaczyna swędzieć ale będę to kontrolował najwyżej jutro pójdę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
julita daj znać jak dostaniesz wynik, trzymam kciuki:) no ja to chyba na inseminacjach zakończę nie wiem ile ich zrobię ale do in vitro chyba nie podejdę pomyślę chyba o adopcji :) no ale zobaczymy jak to będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Madzia myśmy chcieli z początku max 3 razy próbować, po 2 nieudanych próbach zobaczymy co pokaże laparoskopia jak będzie wszystko ok to max jeszcze 2 razy spróbujemy, a potem jeśli uda nam się uzbierać na invitro to raz spróbujemy, na więcej raczej nie będzie nas stać, ewentualnie adopcja wchodzi w grę. Gdyby było nas stać pewno więcej byśmy próbowali. Julita trzymam kciuki za wysoką betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
kurcze julita ja Ci nie odpowiem bo nie znam się na tych przyrostach, może zadzwoń do lekarza i zapytaj. mam nadzieję że będzie dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytuacja przedstawia się tak. Pęcherzyk w macicy jest ale serduszka jeszcze nie ma. A szyjka macicy jest nisko bo ja mam tyłozgięcię a na lewym jajniku zrobiła się torbiel 6 cm i naciska na szyjkę co powoduje jej obniżenie. Teraz tylko czekanie na serduszko żeby aby się pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Julitka czyli wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
julita gratulację :) wszystko będzie cacy :) dziewczyny powiedzcie mi czy po iui dostawałyście coś na podtrzymanie? luteine albo duphaston? bo ja nic nie dostałam może dlatego zaistniała u mnie taka sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Julita super, ze się udało:) Wszystko będzie w porządku. Madzia ja miałam duphaston ale od 3-4 dnia od IUI do zrobienia testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Madzia ja tez nic nie dostalam ale sama z siebie bralam luteine od 3 dnia po iui az do dnia w ktorym powinnam dostac okres. I jsk widzisz efektow brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Patusia1 cieszę się, że u Was też się poukladalo My wczoraj wróciliśmy z Władyslawowa, czułam się jakby to był nasz pierwszy dłuższy wyjazd razem, jakbyśmy byli na randce. Chociaż nie jest tak jak przed całą tą sytuacją, to czuje, że jest o niebo lepiej. Co do prób z IUI to ja czekam aż M pierwszy zacznie o tym rozmawiac. Nie chce go pospieszac z decyzja. Julita670 gratuluję. Trzymam kciuki za kolejne 9 miesięcy. Odzywaj się czasami do nas ;) Madziakana1 my ustaliliśmy z lekarzem trzy próby, ale... Po przerwanej kuracji będziemy powtarzać od początku. Więc nowe trzy próby. Ale życie pisze różne scenariusze więc zobaczymy co czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria to super, że się układa. A może nie będzie potrzebna IUI bo naturalnie się uda:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to leze w szpitalu. zaczelam plamic. Narazie plamienia sa male jutro wyniki wszystko wyjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość07
jestem po pierwszej iui w czerwcu, dzis 35dc i na teście blada druga kreska:), badania krwi jeszcze nie robilam, moje wyniki przed iui w normie (poza hiperpr.czynnosc.), wyniki nasienia baardzo slabe (duzo ponizej normy) trzymam kciuki za wszystkie wasze iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita kochana trzymaj się wszystko będzie dobrze. ściskam mocno daj znać jak czegoś się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Julita670 jesteśmy z Tobą, wszystko będzie dobrze. Musi ;) Dziewczyny, ustalilyscie już kiedy kolejna próba? Gosc07 trzymam kciuki. Daj znać jak zrobisz betę czy się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Patusia1 chciałbym, ale jakoś po tym wszystkim straciłam wiarę na naturalne poczęcie. Liczę na trzecią IUI, a jak się nie uda to in vitro. Nie wiem kiedy podejdziemy do następnej próby. Ja nie chce naciskać, a M na ten temat milczy jak grób. Pewnie to dla niego za wcześnie. Będę czekać cierpliwie, chociaż wiem że przy moim niskim AMH zbyt dużo czasu nie posiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
daria chyba masz rację po tym wszystkim to on powinien zacząć temat dziecka. ja kolejną próbą czyli drugą będę miała akurat przed swoją rocznicą ślubu ;) może się okaże szczęśliwa ;) będę miała jak wszystko pójdzie ok jak przy tamtej to 13 sierpnia a rocznica 14 sierpnia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria cuda się też zdarzają:-) a jak niskie jest Twoje AMH?? Bo ja mam wysokie to trochę pożyczę;) Julita musi być dobrze. Madzia żeby data okazała się szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Madziakana1 macie zbliżona datę ricznicy do naszej. My pobralismy się pięć lat temu, 15 sierpnia ;) Mam nadzieje, że to będzie Twoja szczęśliwa data. Patusia1 ja mam 0,98. Z chęcią bym przyjela Twoją nadwyżkę ;) Julita670 i jak po obchodzie? Co mówią lejarze? Napisz bo my się tu wszyscy czekany na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Julitka sciskam Cie mocno informuj nas co i jak. Daria uwazam ze skoro jest miedzy wami co raz lepiej to wkrotce maz sam sie odezwie w tej sprawie. Ja ide w poniedzialek na usg a sroda lub czwartek druga iui. A jesli nie to razem z wami dziewczynki w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Julita670 bardzo mi przykro, aż sama się popłakałam. Nie poddawaj się. Jak będziesz się chciała wyglądać to pamiętaj, że jesteśmy. Przytulam z całej siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Julita przykro mi... ściskam mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka290
Moje drogie przyszłe mamy, chciałabym Wam dać choć trochę wsparcia, nadziei i wytrwałości. W moim przypadku 3 inseminacja okazała się skuteczna, obecnie jestem w 17 tc i wszystko przebiega dobrze. Wcześniej, chociaż, że oboje jesteśmy zdrowi - straciłam 3 ciąże. Rozumiem ból, pytania, które sobie zadajecie i ten strach podczas oczekiwania na rezultat zabiegu. Trzymajcie się dzielnie i bądźcie dobrej myśli! Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Katka dzieki za wsparcie i nadzieje. Julitka jak sie czujesz? Dziewczyny co u was? Ja dolacze do was w sierpniu odpuszczam lipiec niestety ostatnie dni przyniosly wiele zmartwien a stres i zmeczenie nie sa sprzymierzencami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinagość
Hej dziewczyny ja jestem tutaj nowa i właśnie miałam 1 inseminację i czekam na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Sabina trzymam kciuki. A skąd jesteś? Patusia1 kiedy masz mieć robiona laparoskopie? Robisz na fundusz czy placisz z własnej kieszeni? Czytałam trochę dzisiaj o cenach in vitro i doszłam do wniosku, ze nie oplaca sie wykupywac pojedynczego zabiegu. Kupując w pakiecie dwie różnica między jednym, a dwoma to kwota ok. 3 tys zl. Tyle, że do tego dochodzi cena leków. .. Dobrym rozwiązaniem jest też skorzystanie z refundacji in vitro, od lipca refunduja też cenę leków. Warto skorzystać, a w razie niepowodzenia spróbować na własny koszt. Z tego co czytam, sporo dziewczyn decyduje się właśnie na taki krok. A Wy co o tym myślicie? Zresztą o czym ja piszę, po trzeciej IUI wszystkie będziemy mamusiami ;) A ja od wczoraj męczę się z @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×