Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Hej dziewczyny Daria ja też myślę że poprostu rozejdzcie sie i bedzie spokoj. Trudno widocznie podswiadomie nie jest Ci dobrze w tym zwiazku lub w łóżku z mężem że dopuszczasz się zdrady. Witam wszystkie nowe formułowiczki. Otóż ja od dziś będę brała Visanne na zmiejszenie endometriozy prawdopodobnie przez 3 miesiące wiec załamałam sie bo to 3 miesiace czekania na nastepne starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Patusia1 ja mam nadzieję że się uda i nie będę musiała podchodzić ,-))) nie zakładam takiej opcji , od dzisiaj jestem na urlopie to może zmiana klimatu, mniej stresu to może cośik się uda, a jeśli.... nie nie zakładam innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria zycie czasami zaskakuje nas samych i moze faktycznie po prostu nie ma sensu ciagnac tego na sile skoro mozecie byc szczesliwi ale nie bedac razem. Trzymaj sie Kochana. Dziewczyny co do laparoskopii i iui nastawienie jest najwazniejsze bedzie ok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek 11 sierpnia idę na wizytę jak tam pęcherzyki i po zastrzyk i pewnie 13 sierpnia iui :) nie mogę się doczekać jestem mega nastawiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
dziewczynki może powiem wam jakie informacje przekazał mi lekarz kiedy zapytałam dlaczego nie mam przepisanych żadnych leków po IUI, bo mnie to zdziwiło że większość jednak bierze, a on mówi , że kiedyś przepisywał , ale odsetek ciąż z lekami i bez był taki sam, i mówi że jak ma być ciąża to będzie bez leków. a powiedzcie mi czy bierzecie jakieś witaminy czy cóś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka ja po pierwszej iui też nie dostałam żadnych leków ale niestety było wczesne poronienie i lekarz dał więcej badań do robienia i stwierdził że jak jakieś wyjdą nawet troszkę źle to dostaje leki na podtrzymanie bez gadania ale ja i tak je chce tym razem i tak. a co do witamin to ja tylko magnez no i oczywiście kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziewczyny dostałam @ chyba po raz pierwszy się cieszę. 14-go idę na usg koło 16.08 drugie iui cieszę się że zaraz przed urlopem może tym razem się uda jak się człowiek trochę wyciszy i wyluzuj. Ja biorę tylko kwas foliowy a po miałam luteinę a raz duphson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziewczyny pomocy zrobiła mi się chrostka na dolnej części ciała na zewnątrz nie wiem czy to opryszczka jak to wyleczyć? Czy to może zaszkodzić iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Madziakana1 mnie po pierwszej też się coś zrobiło czerwone swedzace i jakieś krostki u sudocrem pomógł Dziewczyny jestem na wczasach i jakaś taka spokojna jestem, nic nie boli może jednak coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Madziakana1 mnie po pierwszej też się coś zrobiło czerwone swedzace i jakieś krostki u sudocrem pomógł Dziewczyny jestem na wczasach i jakaś taka spokojna jestem, nic nie boli może jednak coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dzięki dziewczyny kupiłam krem. Kamilka ja też mam nadzieje że moje wczasy pomogą. Trzymam za Ciebie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Zuzia30 ja też trzymam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia,Kamilka trzymam kciuki. Madzia a my podobnie bo ja dzis po wizycie 2 pecherzyki 15 mm dostalam zastrzyk ovitrelle mam go sobie zrobic w niedziele i w poniedzialek iui. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek to super ja w poniedziałek na kontrolę pęcherzyków i po zastrzyk ;) ale chyba clo działa bo ból jajników i śluzu od cholery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Dziewczynki przypomniało mi się coś, dzień przed inseminacja miałam bardzo dużo śluzu, cały czas miałam mokrą wkładkę a ze 2 razy zauważyłam galaretowate skrzepy z przezroczystego śluzu. Czy to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Kurczę minął tydzień od IUI nieukrywam że szybko ;-) ale jeszcze tydzień... jakies znaki mogą już być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka chyba jeszcze za wcześnie chociaż różnie to bywa ;) trzymam kciuki za ten tydzień żeby szybko zleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Madziakana1 miejmy nadzieje że zatrybi tym razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko2014
Moja iui zakonczyła sie niestety ciaża biochemiczna :( beta po 72h spadła do wyniku kobiety nie ciezarnej, powtarzałam dwa razy wiec niestety :( Zuza30 mam pytanie jak masz monitoring w provicie na ogladaniu pecherzyka i stymulacje to ile płacisz za wizyte? A ile kasują Cię za normalną? Bo moja doktorka ktora tez tam przyjmuje ma swoja przychodznie i ja do jej przychodni chodze jest taniej co do wizyty pełnej a ciekawi mnie ile taka szybka wizyta z monitoringiem np do iui kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
A powiedzcie mi jeszcze bo po pierwszej inseminacji brzuch jak na miesiączkę bolał mnie 2 dni po aż do miesiączki a teraz nic nie boli i czy to może być dobry znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Słoneczko 2014 Przykro mi. Ja tylko za pierwszą wizytę w Provicie płaciłam 160 zł (tą wstępną przed badaniami) za każdą następną 80 zł nazywa się krótka wizyta usg a iui 700 zł. A u Ciebie? Do kogo chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Kamilka82 Nie myśl o tym. Jesteś na wczasach postaraj się zapomnieć o iui a napewno się uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko tak mi przykro :( kamilka będzie dobrze tylko się nie stresuj dziewczyny a mam pytanie ile dni przed iui się wstrzymujecie ze współżyciem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Zuzia30 do tej pory nie myślałam, a nawet łapał am się nawet że zapomniałam i kurczę dopadło w mnie :$, współczuję tym którym się nie udało wiem co to za ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Wiem ciężko przestać myśleć jeśli się czegoś tak bardzo pragnie. Jeśli chodzi o współżycie to od 3-7 dni, różnie u mnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko2014
Zuza30 w Tychach chodzę do DR. Birnat ma swoja gabinet a nawet można nazwać przychodnię Orbimed, ona też w Provicie leczy, a iui wykonywała mi DR Marta Paliga bo w ten dzien mojej dr nie było w KAtowicach. Ja w Tychach za wizytę pełną czyli usg+ badanie na koźle że tak określę to 120zł, a wizyta tylko z usg i rozmowa co do leków itp to 80zł, a szybkie wizyty tylko z monitoringiem przed iui to 50zł. Czyli Ty za kazda wizyte płacisz 80zł dobrze rozumiem? Zastanawiam sie tylko czemu nie moge miec tej histeroskopi w provicie na nfz, dopytam o nia jeszcze mojej doktorki czy moze by sie jednak udało. Madziakana1 ja przed iui miałam 4 dni wstrzemieźliwosci. Trzymam za Was kciuki żeby Wam sie udało bo wiem jak to jest oczekiwać! Ja tez chciałabym znow podchodzic do iui ale wole najpierw histeroskopie zrobic czy cos nie przeszkadza w zagniezdzeniu zarodka. Zuza30 a miałąs robione moze badania na przeciwciała ANA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko2014
kamilka82 ja co miesiac od roku dopatrywałams sie objawów i miałam niejedne przed @ a ona jednak przychodziła, a teraz zero objawów moze tylko czasem większe zmeczenie miałam ale myslałam ze to od pogody i sie udało, niestety nie na długo ale jednak 1 inseminacja zaskoczyła po roku naturalnych staran, zastanawiam sie co sie dzieje ze naturlanie sie nie udaje, inseminacja zaskoczyła ale ciaza biochemiczna, pierwsza naturalna ciaza w ktora szybko zaszlam poroniona w 8 tyg. Oj mam metlik w głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Słoneczko Tak płacę za każdą wizytę 80 zł. Nie miałam tego badania a co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×