Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Hej dziewczyny.. Mąż już wyjechał :( trzymam za was mocno kciuki... Wczoraj szłam się kąpać z rykiem na końcu nosa... Ścięgnełam gumkę do włosów razem z włosami potem chwyciłam jeszcze włosy i też wyszła mi mega kępa włosów.. Nie wiem co się dzieje Czy to po Clo.. w ulotce jest info o wypadaniu włosów... ehh sama nie wiem.. Przeraziłam się strasznie... mega strasznie.. Jak umyłam włosy to juz ich nie suszyłam suszarką a dziś tylko lekko gumką związałam bo są okropne i nie nadają się żeby chodzić w rozpuszczonych.. Kóraś z was miała coś podobnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek201
Tak ja miałam jak byłam stymulowana 6 miesięcy. Wypadały włosy ale nie cały czas, własnie po Clo. Potem był spokój aż do kolejnego brania Clo. Niestety to wszystko jest ingerencja w hormony. Zakładam że nie bedziesz brała w nieskończonośc CLO. Więc potem sie już wszystko powinno unormowac. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak puszek ale ja brałam 2 cykle tylko i sama w szoku jestem że aż tak wyłażą... A teraz mam brać większą dawkę...i nie wiem co zrobić. A włosy to nawet zapakowałam w woreczek i pokażę dr jaka to ilość bo ja mam wygolone ogólnie wlosy więc mam ich ogolnie na głowie połowę mniej a kępy niesamowite wyszly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Odebralam wyniki z bety. Wynik 0,11. W laboratorium stwierdzili iż jest to wynik watpliwy i mam zrobić wyniki za tydzień, bo negatywny by byl jak bym miala 0,10. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć bo na kartce z wynikami pisze wyraźnie iż kobiety nie będące w ciąży mają wynik do 1. Dodam tylko, że jestem 13 dniu po inseminacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  efka
Daria 275 może jeszcze za wcześnie ? Ja jutro rano jade zrobić bete a przed wyjazdem jeszcze zrobię sikańca:-) a masz jakieś objawy ? Bo ja np mam strasznie bolące piersi i ciagle 37,4 lub więcej a nie jestem przeziębiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2321
daria a może zrób jeszcze sikanego, ja też robiłam 13dnia cyklu. Nie poddawaj się, wiara czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2321
efka Muszę ci powiedzieć, że to są bardzo dobre objawy, mnie też bardzo bolały piersi. Trzymam kciuki za wysoki wynik bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2321
daria Pomyłka, oczywiście robiłam 13 dzień po IUI a nie w 13 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Nie mam żadnych objawów. Temperaturka 36,6. Wyczytałam, że w 13 dc test bety może rzeczywiście wyjść negatywny i zalecane jest zrobienie badania 3, 4 dni później, ale... Chyba in vitro mnie jednak nie ominie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  efka
Jak tylko będę wiedziała jaki wynik to wam napisze. Mam nadzieje ze to juz będzie to. Trzymajcie kciuki i nie przestawajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  efka
Daria 275 nie trac wiary bo wszystko może skoczyć z dnia na dzień i proszę myśl pozytywnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Gość efka, dziękuję. Trzymam kciuki za Twój sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria nie trać wiary:) ja podobnie jak Ty wyczytałam gdzieś że zagnieżdżenie w niektórym przypadkach może nastąpić dopiero w 12 dniu po IUI, a skoro wynik 0,11 jest wątpliwy to może warto poczekać:) Trzymam kciuki dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Patusia1 dziękuję. Cieszę się, że na Was ttafilam. Sama bym już chyba osiwiala. Nic, poczekam do wtorku o zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek201
daria275 głowa do góry może byc jeszcze za wcześnie a za dzień dwa może być juz wysoki wynik :) Ja wczoraj miałam drugie IUI i dziś od rana mnie pobolewa jakby jajnik. Teraz długie 14 dni czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Puszek201 mam nadzieję, że czas Ci szybko upłynie, a za 14 dni zobaczysz wysoką betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2321
puszek teraz musisz tylko zająć czymś myśli aby przez cale 14 dni nie zastanawiać się udalo sie czy nie. Wiem, że to jest trudne ale musisz spróbować bo duze znaczenie odgrywa nasza psychika. Trzymam kciuki. A jak tam nasza efka? jak tam twoja beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynagg
Hej dziewczyny:-) We wtorek podchodzę do pierwszej inseminacji,dodajcie mi otuchy,proszę . Bardzo sie ciesze, gdyz zobaczylam nadzieję pierwszy raz od dluzszego czasu. Staramy się 1,5 roku, mam stwierdzone pco, wyniki partnera za to bardzo dobre. Stosowałam clo, zadnej reakcji teraz Duphaston , pozniej Gonal F zastrzyki 2x300. Jutro ovitrelle i wt inseminacja. Trzymajcie kciuki, a ja bede trzymała za was:-) Tak zawsze razniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Matynagg, milo ze dolaczylas. Pamiętaj, będzie dobrze ;) Trzymam za Ciebie kciuki. Z tego co się orientuje to Duphaston jest na podtrzymanie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynagg
Tak,to prawda duphaston jest miedzy innymi na podtrzymanie ciazy, ale ma takze wiele innych zastosowan. Ja bralam go towniez na wywołanie miesiączki. Strasznie zniszczyla mi sie po nim cera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  efka
Dziewczyny stchórzyłam i nie pojechalam zrobić bety a test sikany wyszedł mi tak ze było widać cień cienia drugiej kreski. Czemu to juz dwóch grubych nie może być widać ? Chyba się nie doczekam :-( stwierdzilam ze bete zrobię dopiero po majowce ale wiecie co ? Czuje w sercu ze @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2321
gosc efka Bardzo się cieszę i myślę, że ty też możesz juz zaczac :) U mnie też ta druga kreseczka byla bardzo bladziutka więc nast. dnia pojechalam na bete i okazało się ze jestem w swej upragnionej ciązy. Tobie tez tego zycze z calego serca. A ktory to dzien po IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Gosc efka i jak wyniki? A co słychać u pozostałych naszych staraczek, Kuliczekxxx oraz Patusia1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja czekam na @ jakoś w środę powinna przyjść... czuję że przyjdzie niestety :( i widzę że waga rośnie po clo niestety :( Jakie plany na majówkę dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Ja jadę do rodzinki na wieś. Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze. Następny wyjazd za tydzień na pierwszą komunię siostrzenicy. A pamiętam jak jeszcze niedawno śpiewałam jej kołysanki do snu i karmiłam z butelki. Wtedy miałam nadzieję, że za niedługo będę mieć swoje małe maleństwo i tak upłynęło 8 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Hej dziewczyny, ja w piątek ide na usg zobaczyć co mi wyrosło i pewno do tygodnia będę miała drugą IUI. Niestety w tym roku majówkę spędzamy w domu co najwyżej wybierzemy się nad jezioro czy na rowery do lasu. Podobnie jak kuuliczowi włosy wychodzą mi garściami, zostanę łysa;( Daria nie martw się ja 8 lat temu też się nasłuchałam że dziecko to można mieć szybko... szybko to nie w moim przypadku. Wśród moich znajomych pierwsza podjęłam decyzje że chcę mieć dzieci i już wszyscy doczekali się tylko nie ja;( a jak Ty Daria powtarzałaś bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi koleżanka załatwiła takie ampułki na skóre głowy ogólnie one są dla ludzi np po chemii bądź na łysienie plackowate... Także pomogą na bank...Koszt duży bo 150 zł ale 12 ampułek jest i na dwa mycia ponad jedna styka... 150 zł dużo nie dużo... hmm.... tańsze niż peruka w każdym razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Patusia1, tak zrobilam wczoraj. Wyszła niższa niż za pierwszym razem, poniżej 0,10. Teraz uważam, że bez sensu ją powtarzalam. Moglam zaufać wynikom i odstawić leki, a nie robić sobie nadziei, że jednak coś z tego będzie. Podjelismy z M decyzje, że jednak podejdziemy do trzeciej IUI, ale zanaist faszerowac sie tabletkami poproszę o zastrzyki. Są droższe bo kosztują ok. 1000zl za 10 ampulek, ale dają ok 10% więcej szans na powodzenie. Ale to dopiero za miesiąc, w maju chcemy odpocząć od tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  efka
Dziewczyny nie byłam na becie nie robilam więcej testów a w poniedziałek jestem umowiona do lekarza wiec myślę ze tam się cos więcej dowiem to wtedy dam Wam oczywiście znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×