Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość słoneczko2014
Jest to badanie z grupy przeciwciał inaczej przeciwciała przeciwjadrowe, duzo by o tym pisac więc łatwiej będzie poczytać w gogle. Zastanawiam sie nad zrobieniem go bo na forach w leczeniu niepłodnosci i poronieniach dziewczyny zalecaja to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Asiulek2507 Trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek trzymam kciuki :) słoneczko u mnie też pierwsza iui udana ale wczesne poronienie i to po 4 latach i też się zastanawiam w czym tak na prawdę tkwi problem, teraz przed drugą iui mam więcej badań do zrobienia dzisiaj zobaczymy jak wyjdą. no właśnie dziewczyny trzymajcie kciuki za moje pęcherzyki dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Dziewczyny nie wierzę, jestem w ciąży. Zrobilam test i zobaczylam dwie kreseczki. Aż się poplakalam ;) W środę idę do lekarza. To jest najszczesliwszy dzień w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko2014
Madziakana1 - przykro mi ze tez doznałas co to strata :( a powiedz jaka badania robiałs po tej stracie, jakie ci zlecili lekarze? W którym tygodniu poroniłas jeśli moge zapytać? Miałas łyzeczkowanie? Daria - gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria gratuluję. A jak sprawa z mężem wygląda Słoneczko ja jestem po 3 poronieniu i tobiłam toxoplazme różyczkę antykardiolipinowe przeziw B2 glikoproteinie antykoagulant tocznoa cytomegalia krzywa cukrowa czesc wynikow juz odebralam na czesc jeszcze czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria gratuluje!!!!!!! No wlasnie jak z mezem?? Ja juz jestem po iui dwa pecherzyki jeden pekniety, drugi nie wiec zobaczymy. Madzia trzymam kciuki jak dzis po badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Daria gratuluję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Dziękuję. M jest przeszczesliwy, aż się poplakal jak mu powiedziałam. Jeśli chodzi o moje ostatnie zachowanie to o niczym nie wie. Nie mam serca mu o tym w tym momencie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
daria moje gratulację może teraz się wszystko ułożyc słoneczko nie miałam łyżeczkowania było to poronienie samoistne na szczęście samo wszystko się oczyściło co do badań to na razie poziomy hormonów a dalej zobaczymy po iui A właśnie dziewczyny jutro o 15 mam iui :D :P trzymajcie kciuki :) są dwa duże pęcherzyki dzisiaj o 15 był zastrzyk otriv.. coś tam chyba :P asiulek będziemy razem się stresowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak ja juz od dzisiaj sie stresuje :-) tez mialam dwa jeden pekniety a drugi jeszcze nie :-) bede mocno trzymala kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko2014
asiulek, Madziakana1 trzymam za Was kciuki - musi sie udac!!! julita wszystkie badania co wymieniłas już miałam robione po 1 poronieniu oprócz rozyczki, dzisiaj byłam zrobić znow wszystkie hormony, chciałam jeszcze inne badania zrobić ale zasłabłam i za mało krwi udało sie pobrać, na czczo tak miewam a ze jestem podczas @ to już wogole osłabiony organizm a wiele krwi trzeba było pobrac do badan. A robił moze Twój M badanie DNA plemników? Bo też sie nad tym zastanawiałam, czesto to badanie jest pomijane nawet jak meżczyna ma dobre wyniki nasienia a okazuje sie pozniej że duzy procent jest uszkodzonych DNA plemników i stad tez poronienia, ja sie zastanawiam nad tym badaniem dla męża musze to obgadac z doktorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
nie robiliśmyjeszcze takich badań ponieważ ja do kliniki mam 250 km a te badaniaoraz kariotypu zrobie w klinice bo u siebie nie mam takiej możliwości. no i zobacze co tam jeszcze mi zleca. Daria no to super. Czułam że Twoja historia tak się skończy. Co do powiedzenia mężowi to uwazaj zeby znow nie przeczytał. Bo wiesz ze wtedy zacznie sie piekło i ustalanie czyje to dziecko. Trzymam kciuki żeby wizyta poszła świetnie. Ja nie stety musze trzy miesiace czekac az skoncze ta nieszczesna kuracje endometriozy. A taka mam czasem ochote znow zaczac starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Julitka wiem ze jest ciezko ale dacie rade. Madzia i jak po iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Dziewczyny dziś jest mój 11 dzień po Iui i od 3 dni mam taką zgage że nie bardzo mogę się schylac a dzisiaj delikatnie pobolewa mnie podbrzusze czy to dobrze czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
ja wczoraj miałam iui dzisiaj kontrole i.. pęcherzyki nie pękły :/ raczej nic z tego nie będzie, dostałam luteine pod język na dwa tygodnie i od następnego cyklu znowu jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko2014
Madziakana1 nie zakładaj że nic z tego nie bedzie bo pecherzyk jeszcze dzisiaj moze peknac iui miałas wczoraj o 15 wiec spokojnie jeszcze nic straconego!!!! Najlepiej byłoby jeszcze jutro sprawdzic czy pekły. Ja miałam po 2 dniach usg od iui czy pekły i 1 pekł drugi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Kamilka ja niemam pojęcia jakie są Objawy. Każdy mówi że ma inne. Miedzianka nie skreślaj od razu tej iui będzie dobrze. Ja mam usg po 2 dniach gdzieś nigdy następnego dnia po iui. Trzymam kciuki za Was dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia powiem Ci że jak wracałam do domu to miałam mega ból w podbrzuszu i to mnie zastanowiło, od dzisiaj mam brać luteine i nie wiem ale zaczynam mieć głupie uczucie że nas ten cykl zaskoczy niby bez owulacji ale natura potrafi płatać figla ;) no ale łezka ze zdenerwowania się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko2014
Madzianka a nie za wczesnie z tą luteiną skoro pecherzyki jeszcze nie pekły? Maja czas po zastrzyku do 36h pęknąc a nieraz jest to i 40h z tego co dziewczyny nie raz opowiadały. Mi lekarze i to 2 powiedziały ze luteina dopiero po peknieciu nigdy wczesniej bo zablokuje owulację, no chyba że okazałoby sie po kilku dniach ze nie pekły to wtedy juz trzeba zeby torbiele sie nie porobiły, ale to tylko to co ja usłyszałam. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko2014
Kamilka nieraz brak objawów jest i test to dwie kreski mnie tak zaskoczyło, a tedy co miałam multum objawów przychodziła @ wiec reguły nie ma sama sie przekonałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko lekarz kazał już od dzisiaj a zastrzyk miałam o pon o 15 i po 24 h powinny pękać a do dzisiaj nie pękły miałam długo usg i niestety ale lekarz stwierzdził że nie pękną dał luteinę żeby się wchłoneły żebym już w następnym cyklu mogła podejść do iui. Posłucham się lekarza:) stwierdził że razem każdy problem pokonamy i zajdziemy w ciąże ;) A te pęcherzyki już miały taką dziwną otoczkę i mówił że już chyba "więdną" :( , a jak tak czułam że z tym cyklem coś nie tak może być, widać nie każdy cykl zakończy mi się owulacją od następnego znowu clo ale na pęknięcie większa porcja zastrzyków. więc ja w tym miesiącu odpadam :( a dziewczyny nie wiecie jak to jest z alkoholem przy tej luteinie? bo mamy rocznice w czwartek i znajomi nam grilla urządzają i jakieś piwko czy winko będzie myślicie że mogę się spokojnie napić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Miedzianka słuchaj lekarza weź tą luteinę, myślę że alkohol z umiarem nie zaszkodzi przynajmniej się wyluzujesz. Ja jutro rano idę na usg i zobaczymy czy mam pęcherzyki i jakie endo po nowych tabletkach mam nadzieję że tym razem podejdę do 2 iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zgłupieje chyba, mam pełno płodnego śluzu czyli przeźroczysty ciągnący się ale trochę w nim takich brązowych "niteczek" i podbrzusze już parę godzin daję o sobie znać. Co o tym myśleć jednak pękły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko2014
Madzianka moze pękły po usg jak poczułas ból czego Ci życze i wocnej iui, rozumiem skoro lekarz powiedział ze maja dziwna otoczke to co innego widział to na usg wiec wiedział co robi zalecajac juz luteinę. Nieraz tak jest ze nie chca pękac, ale jeszcze nic straconego, muszisz wytrzymac 14 dni do testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko2014
Mi pekł po ok 30-36h wiec nie zawsze po 24 pękają a miałam 10000 pregnulu podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria Gratulacja:) bardzo się cieszę, że udało się. Madzia nie skreślaj te IUI ja też zawsze miałam robioną na niepękniętych pęcherzykach, wtedy są podobno większe szanse na zajście w ciąże:) Trzymam kciuki za dziewczyny po IUI, żeby była to już ostatnia. Ja już po laparoskopii, da się przeżyć,tyle się naczytałam, myślałam że będzie gorzej. w poniedziałek idę zdjąć szwy i zobaczymy co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaki ból jak przy tamtym razie i ten śluz no nigdy takiego nie miałam bo niby ten jeden był w tej dziwnej otoczce a drugi był normalny kurde może pękły no nic będę brała luteinę a za 2 tygodnie polece na bete i będę miała wszystko jasne więc te dwa tyg wstrzymam się od alkoholu itp ;) patusia i co Ci tam wyszło na tej laparoskopii ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Od wczoraj wieczora boli mnie brzuch czy to może być implantacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×