Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Nic czekac na okres bo podobno z okresem to wyjdzie juz mam takie brazowe plamienia i na nowo tabletki itd. :-) takze na poczatku czerwca 3 IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Tusinka więc ja już trzymam kciuki za czerwiec ;-) PS spróbuj stymulacji tabletkami symletrol 2,5 mg moja lekarka mówiła że jest na nim mniej pęcherzyków ale więcej ciąż. Dwa razy je brałam i dwa razy zaszłam na nich w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przedtem bralam cleo,a teraz mam aromek az 3tabletki biore i zawsze mam jeden pecherzyk przy cleo mialam wiecej ale za to zas suchosc jak na pustyni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
A mi clo upośledzało endometrium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ja postanowiłam ze z moimi wynikami nie lece od razu do gin Poczytałam nie są bardzo dobre ale też nie tragiczne zacznie się nowy cykl będziemy działać dalej Narazie jest dziś 15 dc Przytulanko wzorcowo odbywa się co drugi dzień - mimo gadania lekarzy nie poddajemy się Mam tylko nadzieje że się nie zrobią jakieś cysty i spokojnie bedziemy mogli z IUI działać dalej Nusiaczek nic nie piszesz Jak u Ciebie? Syyla, Tusinka glowa do góry - nie poddajemy się , nasze porażki w końcu kiedyś muszą zamienić się w zwycięstwo :) Tusinka pisałaś "do trzech razy i odpuszczamy" nie myslicie o in vitro? A w moim środowisku kolejna ciężarna, koleżanka z pracy Tak jak już kiedys pisałam do tego mozna się przyzwyczaić - przestało mnie to ruszać Wszak od 5 lat wszyscy wokół mnie zachodzą oprócz mnie! z****** los - taka karma :) Dziś mam dobry dzień, wszystko gdzieś lubie takie dni :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Myslelismy ale narazie nas niestac co miesiac na IUI kasa idzie chyba ze in vitro rzadowe :-) zobaczymy do 3razy sztuka jak to muwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Tuśinka tak mi cholernie przykro :( lekarz CI powiedział ,że to ciaża biochemiczna? testy sikane wychodziły pozytywne ? ale nie poddawaj sie kochana! wkóncu sie uda. KOBIETKI sorki ze sie nie odzywałam. ale byłam taka zabiegana. kilka dni pomagałam układać kostke przed domem rodzicą, to kuzynka wpadła, to znajomi... wiec IUI miałam w piątek , były 2 pechcerzyki duże:) żołnierzyków 216M :) a ja przecież potrzebuje 1 lub 2:) trzymajcie kciuki za mnie. Asia858 zaraz ogarenę facebook i dołaczę do Was, świetny pomysł miłaś :) a jak tam U Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiaczku ja też zabiegana :) praca praca praca :) kogoś właśnie dodałam na facebooku Mam nadzieje że to Ty :) Ania Ja taki nick Dziś na fejsie Anys opublikowała że program rządowy został wstrzymany przez wybranie nowego prezydenta Nie wiem czy to możliwe bo ma trwać do czerwca szukałam info na ten temat nic nigdzie nie pisze trochę się tym zestresowałam Ale to byłby pech jakby się okazało ze akurat teraz jak ja się chce kwalifikować wstrzymali To by była załamka Nusiaczku trzymam ogromne kciuki za Ciebie :) uważaj trochę nie przemęczaj się nie dźwigaj :* Dziś mam 20 dzień cyklu Także jeszcze ok 10 dni i jak dostane @ jadę z wynikami do kliniki Musze się dowiedzieć co dalej Może kolejna IUI a jak nie to rozmowa kwalifikacyjna do IN Vitro Zobaczymy co ona na to powie Ogólnie mam bardzo ciężkie ostatnio dni W pracy do d... Mam drugie zmiany np wczoraj wróciłam o 23 do domu Musiałam dopilnować sklepu żeby wyglądał bo mamy wizytacje dyrektorków To samo będzie pewnie dziś Tak jestem wypompowana z życia że aż szkoda pisać do tego makabryczna pogoda ciągle leje ;/ ehhh Koleżanka w pracy się mnie ostatnio zapytała na co czekam z dziećmi - ludzie to są beznadziejni - nawet tego nie skomentowałam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiaczek trzymam kciuki :-) tak tak mi lekarz powiedzial ze to ciaza biochemiczna a sikance wychodzily negatywnie beta byla potem zaczela spadac,jutro jade do lekarza na monitoring pewno ok poniedzialku bede miec 3 IUI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Asia858 tak Asiu, ania ja- to ja :) kurcze, w pracy to Ty nie masz lekko. stres, pośpiech, długie zmiany :( biedna :( a pogoda jest beznadziejna. byłam w pl na 6 dni i 5 dni deszcz:( dobrze ze w anglii teraz o dziwno słonecznie:) ludzie sa beznadziejni. to fakt, mam to samo. ciagle pytaja mnie kiedy dziecko. że juz nie mam na co czekac. a tekst :,, jak to łatwo dziecko zrobić tylko trudniej wychowac.... ,, mam juz na to alergię. koleżnaka z pracy w ciazy, 3 miesiac dowiedziałąm sie tydzien temu. ona ma 37 lat ( to jej drugie dziecko) wiec troche czasu jescze mam ( w razie ,, W,,) Tuśinka w tamtym roku tak dziwnie miałam, okres spóżnił mi sie 10 dni. nigdy tak nie miałam. zawsze po pozytywnym tescie owulacyjnym okres przychodzi po 15 dniach. ale tamtym razem nie. testy ciażowe negatywne. byłam przekonana mimo wszystko,że to ciąża albo jestem chora. i teraz sobie myśle ,żę to mogla być ciaża biochemiczna. wyobrażam sobie jak bardzo musi Ci być ciężko teraz, ale nie poddawaj sie ! ta 3 IUI zakończy sie sukcesem. pogadaj o stymulacji tymi tabletkami co Zuzia pisała. cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu symletrol brałaś od którego dnia cyklu? tez pogadam z moja gin o tych lekach :* Nusiaczku kiedy testujesz?? Czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie :*Jest Was dwie Ty i Anys Mam nadzieje że się Wam uda :* Co do mojej pracy to fakt zapierdziel jak diabli ale nie to jest najgorsze Wracam o 22 i potem przesiaduje do 1 nawet 2 Nie moge zasnąć wcześniej Próbowałam już nieraz się położyć wczesniej ale to nic nie daje Nie wiem czy to stres tak we mnie siedzi? Tusinka tez tak masz??? i do tego M sie na mnie wkurza kłócimy się przez to ale co z tego jak ja nie potrafie tego ogarnąć :( Ja dziś czytałam o InVitro trafiłam na artykuł naszpikowany informacjami ile par weszlo w program ile zaszlo ile dotrzymało Kurcze powiem Wam że sie trochę podłamałam Wychodzi na to że przynajmniej w rządowym projekcie skuteczność to tylko 30 % - urodzonych dzieci- troche mnie to przeraziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja inaczej to przezywam w nocy cale szczescie spie spokojnie za to w dzien wiecej :-) i w poniedzialek 3IUI trzymajcie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Asia 858 od 2 do 6 dc przez 5 dni po jednej tabletce. Tusinka trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Co tam dziewczyny u was?? Ja 12 czerwca mam testowac masakra zas niepewnosc :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Tuśinka 12 czerwca testujesz? trzymam kciuki mocno. a teraz naturalnie sie starałaś? cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Nie 3 IUI mialam 1.06 :-)plus naturalne staranko:-)teraz czekanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow Dziewczynki jesteście trzy Super mam nadzieje że wszystkim się uda :* czekamy na pozytywne bety !!! A ja dziś dostałam @ do lekarki ciężko się dostać pojade az pewnie w poniedziałek Już bedzie za późno na stymulacje lekami więc może kolejna IUI na cyklu naturalnym? zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusinka ja już w naturalne nie wierze czas przestać się łudzić i byc przez to rozgoryczona co miesiąc Oczywiscie nie odpuszczam naturalnych cykli ale też nie nastawiam się Powiem Wam Dziewczyny że dzieki temu podejściu lepiej się czuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Kochane, za tydzien jade na pierwszą wizytę do łodzi w spr IVF. Dzis odebrałam wyniki badań. Powiedzcie co o nich myślicie. Czy z nimi mam szansę załapać się na refundowane leki? TSH 2,0 ; FT4 1,27 ; FT3 3,88 ; FSH 10,00 ; LH 7,97 ; Progesteron 0,58 ; Prolaktyna 9,56 ; Testosteron 57,77 ; Estradiol 44,62 ; AMH 3,55 ; Aśka nie załamuj się głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia30
Gość Inka Porównałam z moimi wynikami dzięki którym dostałam się do programu i moim zdaniem masz wszystko w normie. Będzie dobrze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia30
Tusinka Trzymam kciuki za piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Zuzia30 dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka moim zdaniem tez w normie :) bedzie dobrze :* może choć refundacje leków dostaniecie Trzymam kciuki Zresztą obok wyników masz tez normy Jeśli mieści się w przedziale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula1985
Hej jestem tutaj nowa. Przeczytałam cały wątek i stwierdziłam, że napisze. Jestem po pierwszej IUI. Jutro jest 14 dni po zabiegu i ide na betę. Bardzo się boję!!! Zaczynam już wariować. Trzymajcie kciuki Ps. Zuzia gratuluję i jestem pełna podziwu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula1985
Hej jestem tutaj nowa. Przeczytałam cały wątek i stwierdziłam, że napisze. Jestem po pierwszej IUI. Jutro jest 14 dni po zabiegu i ide na betę. Bardzo się boję!!! Zaczynam już wariować. Trzymajcie kciuki Ps. Zuzia gratuluję i jestem pełna podziwu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Aniula trzymam kciuki :-) i witamyna forum :-) napisz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula1985
Tusińka dziękuję. Na pewno sie odezwe. Wczoraj cały dzień i dzisiaj boli mnie podbrzusze, więc nie wiem co mam myśleć. Slyszałam, że jak się jest w ciąży to brzuch może boleć. Przed okresem nigdy mnie nie boli. Co najwyżej mam plamienia dzień wcześniej. Chyba, że sobie cos wmawiam. Jutro zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula1985
Tuśinka ty testujesz 12.06? Trzymam kciuki!!! Nie trzeba czekać 14dni od IUI? Ja miałam IUI 28.05.15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×