Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość Zuzia30
Syyyla nie masz za co przepraszać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Tusinka czekamy na wyniki >:D<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z badan o 16 beda wyniki a ja na odpoludnia do pracy :-( takze dowiem sie dopiero jutro rano :-( takze napisze dopiero jutro co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi czy to mozliwe ze testy ciazowe nic niewykrywaja a jednak ciaza jest bo zrobilam test i jedna krecha a betde am taka jak wam pisalam.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
Tusinka są różne testy jedne pokazują od stężenia 10 a inne od 25 a jeszcze inne od jakiegoś innego. Jednak myślę że powinny już pokazywać raczej ale np. jedna dziewczyna pisze ze miala bete 96 a druga kreska byla ledwo ledwo widoczna u Ciebie było 7 więc może jeszcze nawet jak urosła to jest mało bo kupiłaś test który pokazuje od większego stężenia. Dopóki nie ma bety proszę mi się nie zamartwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Tusinka ja robiłam test tydzień po spodziewanej miesiaczce i wyszedł negatywny na drugi dzień beta była 1,52 potem już nie robiłam testu tylko po niemałym tygodniu bete która wyszła 173,0 (to było 2 tyg od spodziewanej miesiączki) więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Tuśinka więc jutro nasz wielki dzień ;-) mam nadzieję że i dla Ciebie i dla mnie szczęśliwy... Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
No to będzie NASZ wielki dzień bo ja też testuję:) dziewczyny kopnijcie mnie w tyłek bo zaczynają mnie nachodzić negatywne myśli :( ale wiem, że nie mogę. Boję się strasznie a zaraz czuję spokój. Dobra już nie zrzędzę ;) co ma być to będzie ten na górze wie co robi :) Asiu i jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny odebralam bete przedtem mialam 7,5 a teraz mam 6,6 chyba jednak nic z tego nie?? :-( a normy sa takie ze do 5,3 ciazy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Tuśinkabardzo mi przykro :-( tylko skąd ta beta. Syyyla trzymam jutro kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
Tusinka :( dokładnie zadałabym to samo pytanie :( może napisz smsa dziś lub zadzwoń jutro do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero mam wizyte na srode a jutro nieprzyjmuje moj lekarz no nic jakos wytrzymam do srody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Asia858 asiu . to normalne ,że czasem sa takie dni w ktorych człowiek wątpi. ja czasem mam takie myśli ,że chciałabym umrzeć :( no ale potem przychodza lepsze dni, w których sobie mówie dośc użalania sie nad soba. jestem zdrowa, chodze, moge pracowac, mam co jeść, mam cudownego chłopaka, cudownych rodziców, nie jestem murzynka, nie jestem inwalidka itp. asia weź kartke i wypisz wszystkie rzeczy , za które jesteś wdzieczna. nawet małe pierdółki. a psycholog to nic złego. tez o tym mysłam, ale jest dużo lepiej od kad pisze z wami na forum. DZIEWCZYNY DZIEKI WAM :) WIEM ZE NIE JESTEM SAMA, DODAJECIE MI WIARY I NADZIEI ŻE SIE UDA. JESTEŚCIE CUDOWNE ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Tuśinka dziwna ta Twoja beta...hymmm ale wciaż jest wyższa niz 5... a okres ile CI sie spoźnia. spróbuj zadz do twojej doktor i zapytaj przez tel. ..... ja trzymam kciuki sylwia za Ciebie tez trzymam. uda nam sie dziewczynki :) co by nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu jeszcze niemam w tamtym miesiacu mialam 19 kwietnia ale biore luteine wiec niewiem czy poki biore to niedostane czy to niema znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! Założyłam nowe konto na facebooku ale żeby zalożyć grupę muszę miec Was w znajomych Ja załozyłam nowy nick Asia Zio wysyłając zaproszenia do grona znajomych napiszcie w wiadomości swój nick z forum Potem utworzę grupę i Was zaproszę Myslę że będzie się prościej komunikować Chwilke poczytam Wasze wpisy i już nadrabiam swoją nieobecność na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syyla i jak wynik? Mam nadzieje że pozytywny :* Tusinka bardzo mi przykro że beta maleje Pojęcia nie mam dlaczego tak się dzieje a co do testów to one lubia nie wychodzić bo mają czułość od 10 -25 a Ty skoro miałaś 7 to dla testu za mało Głowa do góry może to nie oznaka braku ciąży? Nusiaczku usmiech mi sie pojawił czytając co napisałaś (że nie jestes murzynka) Dzięki za ciepłe słowa Mi również jest dużo lepiej odkąd pisze tu z Wami bo już nie czuję się tak samotna z tym swoim problemem. To nie jest tak ze nie doceniam tego dobrego co jest wokól mnie Mamy sliczny domek,pieska, wspólne cele, plany, zainteresowania, prace Jesteśmy zdrowi, mamy kochane rodziny a przede wszystkim siebie, ale tego najważniejszego brak Czasem mam myśli że psycholog mógłby pomóc ale z drugiej strony to ja nie wiem czy potrafiłabym tak obcej osobie opowiadać o swoich problemach jakoś tego nie widze i pewnie dlatego jeszcze do niego nie trafiłam Byliśmy wczoraj na pobraniu krwi do kariotypów i czekamy teraz połtora miesiąca na wyniki Czekam Dziewczyny na wieści od Was z niecierpliwością :) no i na Wasze zaproszenia na FB :) mój juz działa zdjęcia nawet dodałam Mam profilowe trzy ludziki takie jakieś kartoniki :) Chciałam tu dodać link ale mnie przyblokowało jako spam Mam nadzieje że sie odnajdziemy :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
witam dziewczynki :) ja również dołącze do was ale wieczorkiem bo teraz brak czasu i tak na szybko wpadłam. Otórz wczoraj (12dni po IUI) zrobiłamm bętę i wyniki 2,02 oczywiscie juz sie nastawilam na porażkę ale mój M niestrudzony optymista twierdzi, że do 14 dni po IUI to jeszcze urośnie ;) ja jednak już się nie napalam alllleee... ;p mam pytanie do Zuzi czy 14marca jak miałas będę ponad 1 to który to był dzień cyklu? z góry dziękuję za odpowiedź bo nie wiem czy jeszcze pamiętasz. Tusinka koniecznie daj znać po wizycie:) nusiaczek czy dzisiaj jest twój dzień? ;) trzymam kciuki. ehh dziewczyny zdałam sobie sprawę, że to czego się bałam najbardziej czyli in vitro goni mnie wielkimi krokami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Uzależniłam się od Was Właśnie przyjechałam z pracy zrobilam kawkę i jestem :) Dowiedziałam się dziś że prawdopodobnie przeniosą mnie do innego miasta do pracy (inny oddział) kurcze to 30 km od domu Kawał drogi Z jednej strony się ciesze (zawsze to jakiś rozwój) a z drugiej nie wiem czy to dobrze - znów zmiana otoczenia, zmiana ludzi Tu mam 10 min do pracy a tam 29 ...masakra Syyla jest nas już trzy na FB czekamy na Ciebie i na resztę chętnych dziewczyn :) Trzymam mocno kciuki Kochana Może M ma racje że jeszcze wzrośnie :) bardzo na to liczę i trzymam kciuki. Nusiaczku a jak u Ciebie??? Tusinka a Ty ja po wizycie? Czekam z niecierpliwością na wieści Dziewczyny ja mam wyniki AMH i FSH i nie jest dobrze AMH 1,55 w mojej grupie wiekowej powinno być 2,5 (ale już gonie wiekowo norme 1,88 - brakuje mi pół roku) - nie wiem czy to dobrze czytałam że jeśli jest pow 1 to nie jest tak bardzo źle, natomiast FSH to tragedia tak wysoki wskaźnik wyznacza że mam coż z jajnikami (Zespoł policystycznych jajników - stymulacja trudna) tyle wyczytałam Nie wiem czy czekac do początku cyklu i dopiero się umówić do mojej gin czy pojechać wcześniej Nie wiem co robić Troche mnie te wyniki podłamały Jakbym mało problemów miała :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Syyyla pewnie że pamiętam mam wszystko zapisane to był mój 36 dzień cyklu. A tak z po za tym to wczoraj byłam na prenatalnych i wszystko dobrze z moim maleństwem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia 30 super że z Maleństwem wszystko ok Oby tak dalej!!!! Ciebie również zapraszamy na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziękuję Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
Zuzia!! i takich wyników się spodziewałam, super :) gratuluję kochana i mam nadzieję, że teraz już będziesz spokojniejsza. Tak mi się marzy żebym miała taką sytuację jak Ty :( żeby to "cholerstwo" urosło. Jak odebrałam wynik to było jak wyrok ale M tak mi gada że po co ja płaczę jak i tak urośnie:P nienastwiam sie juz w sumie. Asiu kochana otóż tak jak mój endo mówił że fsh to najlepiej robic z LH i tu chodzi o stosunek tych dwóch hormonów. ja mam FSH 7,38 LH 7,1 i powiedział że jest dobrze. a AMH nie jest złe owszem nie jest najlepsze ale nie najgorsze :) poniżej 1 można się martwić a tak to spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jednak to jest ciaza biochemiczna :-( zalamalam sie;-( ale do 3 razy probojemy i odpuszczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla w takim razie czemu mi nie kazała robić od razu LH? Tylko AMH i FSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Tusinka przykro mi :-( co masz teraz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×