Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość gość Inka
Aniu czekam na wynik witamy w zespole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniula!!! Fajnie że pojawił się ktoś nowy i u nas ;)i to moja i Nusiaczka rówieśniczka :) Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki za wynik bety Oby pierwsza okazała się być ta szcześliwą :) Kochana jesli chcesz zapraszamy również do grupy na FB :) podsyłam link https://www.facebook.com/groups/369383986588936/375439429316725/?notif_t=group_comment_follow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Aniula dawaj na fb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Mi tak lekarz kazal zrobic w tamtym miesiacu niemaalam l4 to zrobilam po 2 tyg.ale teraz mam l4 do niedzieli wiec zrobie w piatek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula1985
Dzięki kochane za tak miłe przyjęcie. Zawsze czytałam fora, ale nigdy się nie udzielałam. Naprawdę jest mi miło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula fajne towarzystwo to i jest miło :) Czekamy na Ciebie na facebooku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula1985
Asia858 nie mogę znaleźć grupy ale profila Asia Asia jest twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Believe hope co u Ciebie? czemu sie nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Boze stresuje sie wiecej niz przed tymi 2 poprzednimi a tu za pol godz bede wiedziec mam mieszane uczucia masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia30
dziewczyny jak tam wasze testowanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Wlasnie niewiem czemu tu tak cicho :-) zuzia ja testowalam i sie udalo beta ladnie rosnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia30
Tuśinka super gratulują z całego serca :-) ale się cieszę. Kiedy idziesz do lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazal mi przyjsc za 2tyg,wtedy bedzie juz widac na usg,chyba ze cos sie bedzie dzialo to wczesniej :-)teraz wasza kolej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Kazal mi przyjsc za 2tyg,wtedy bedzie juz widac na usg,chyba ze cos sie bedzie dzialo to wczesniej :-)teraz wasza kolej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
BelieveHope odezwij sie do nas czasem ;) ciekawa jestem czy moze udało sie naturalnie :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenuśś
Asia 858 widzę, ze mamy coś wspólnego, 5 lat po slubie i dwie iui za nami. Pierwszą mialam w kwietniu, nie udalo się. Zrobiłam miesiąc odpoczynku i kolejna odbyla się teraz w czerwcu. Trzymam kciuki za Ciebie żeby tym razem się udało. Jeśli u mnie się nie uda to kończę z iui gdyż zbyt dużo mnie to kosztuje, mimo swietnych wynikow jestem stymulowana żeby zwiększyć szansę na ciąze, przytyłam już jakies 4 kg, pojawia mi się jakieś dziwne uczulenie na twarzy, mam bardzo obfite miesiączki po każdej stymulacji i przez następny miesiąc, te dodatkowe kg mnie irytują a nie powinnam po iui intensywnie cwiczyć wiec nie mam nawet jak tego zgubić. Hormony w moim organizmie robią swoje i nie wiadomo jak to się odbije na moim zdrowiu, moja mama miała nowotwór piersi, który był wytworem hormonalnym, dlatego boję się długotrwałego przyjmowania tych leków. Chcialabym mieć to wszystko już za sobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenuśś Kochana mamy bardzo wiele wspólnego także to że pierwszą IUI miałam w kwietniu, również miesiąc zrobiliśmy przerwę W planach były trzy ale w między czasie dowiedzialam się że w mojej klinice nie ma refundacji - nie ma już pieniędzy na rządowe IFV stwierdziłam że dość czekania zadzwoniłam do kliniki oddalonej o 200 km od domu ale mimo że jeszcze nie znam wyniku IUI już się zapisałam- tam jeszcze kwalifikuja Nie chcę tego dluzej odkladać i potem płacic ciężkich pieniędzy jak okaze się że nie ma innej drogi Jeśli chodzi o IUI tym razem wziełam L4 podeszłam do tematu bardzo poważnie co może miec niestety skutki w pracy Nie wiem jak to dalej będzie Lenuśś a Ty kiedy testujesz ja 1 lipca :) razem z dziewczynami założyłyśmy grupę na FB jak chcesz to Cie dołącze - niestety nie mogę tu wkleic linka Jest a stronie 47 :) tylko musisz mi wysłać zaproszenie do znajomych Mam nadzieje że nas odnajdziesz :) Będzie nam miło jak dołączysz :* Niektóre dziewczyny mają swoje normalne profile inne zalożyły drugie Zrób jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenuśś
Lzy, smutek i szukanie odpowiedzi na pytanie bez odpowiedzi..dlaczego... Powinnam testować 27.06, ale nici z tego, po porannych plamieniach, pojawiła się krew-zapewne to miesiączka 3 dni przed spodziewanym terminem. Mogę dodać drugą IUI do nieudanych. A było tak pięknie 3 pęcherzyki, dwa dopiero co pękły jeden lada chwila miał pęknąć, wszystko szło jak po maśle...Wszystko powinno być zgrane, zadnych stresów, objawy ciążowe, itp. Niestety:((( W przyszłym tygodniu podejdę do lekarza wyciągnąć naszą kartę, dość iui. Dziś zorientuję się co i jak, mój lekarz proponował klinikę w Łodzi, to jakieś 350 km od domku, moje miasto mimo jest za małe na ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana bardzo mi przykro :( nawet nie wiem co napisać :( trzeba działać dalej każda porazka musi nam dawać siłe do kolejnej walki dziś jest Ci ciężko wypłacz się i wracaj do walki z nową siłą Biedactwo!!!! Mocno przytulam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenuś a w ktorym dc miałaś robioną IUI że już @ przyszła? Brałaś luteine lub duphaston??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenuśś
Dziękuję za slowa otuchy, załamka powoli mija, mam nową nadzieje, kompletuję dokumenty do IVF. Widzę, że będę musiała powtarzać wiele badań i testy serologiczne hiv chlamydia itp. Dużo tego będzie... Poprzednie były robione jakieś 8msc temu więc straciły ważność. Inseminację miałam robioną w 16 dniu cyklu, przed tym miałam dwukrotnie badany estradiol, w 15 dc podany pregnyl. Dziś jest 27 dzień cyklu, ale z racji ze cykl był dłuższy testować miałam dopiero w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenuśś
Nie brałam nic na podtrzymanie, mój lekarz twierdzi ze mam dobre hormony, a podawanie progesteronu po iui nie ma udowodnionej skuteczności, a dodatkowo zdarza się że szkodzi, a wydolność ciałka zółtego jest wspomagana przez pregnyl i że to ma wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenuśś super dzielna z Ciebie Dziewczyna :) skoro Twój gin tak twierdzi to widocznie tak uważa i warto ufać A skąd jesteś? Gdzie bedziesz podchodzić do IFV? A co masz stwierdzone że nie możecie sie doczekać swojego dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was serdecznie.Jestem tu nowa ale miałam wczoraj inseminację przed którą dostałam zastrzyk ovitrelle (na 24 godziny przed inseminacją)Już następnego dnia test owulacyjny pozytywny i do tej pory mocna gruba kreska.Nawet dziś 20 godzin po inseminacji testowałam i nadal pozytywny. Czy nie za wcześnie miałam inseminację? Może dopiero teraz będzie ta owulacja.Kiedy test owulacyjny powinien mi wyjść negatywny ? Chyba że Ovitrelle fałszuje wynik . Czy któraś z was może podzielić się doświadczeniami po inseminacji. Robiłyście może testy owulacyjne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gościu :) proponuję oczywiście jesli zechcesz abyś się zalogowała imieniem Będzie nam łatwiej się komunikować Ja opowiem o swoich IUI Miałam monitorowany cykl dwa dni przed IUI pęcherzyk był duży, dzień przed IUI dostałam pregnyl (zastrzyk) i inseminacja była następnego dnia a zaraz przed nią usg monitorujące Ja nie mialam wogóle robionych testów OWU Czy Ty miałaś monitorowany cykl przez USG? Kiedy masz testować? Ile dni po IUI?? Dostałaś duphaston lub luteine?? może to zaburzać takie testy Zastrzyk też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloguję się w weekend :) Teraz będę podpisywać się Klaudia .Cykl miałam monitorowany. Pęcherzyk 21 mm w dniu inseminacji. Tak sama dla siebie robiłam testy owulacyjne. Wczoraj była inseminacja więc testuję za 13 dni. Niestety nasienie w dniu inseminacji było o połowę gorsze niż przy ostatnim badaniu więc rokowania nie są najlepsze ale warto wierzyć. Dostałam luteine którą mam brać 3 dni po inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenuśś
U nas wskaźnikiem leczenia niepłodności są słabe wyniki męża, ruch A+B to jakieś 25%. U mnie jest wszystko w normie. Żadne witaminki na *****iwość i kuracje nie pomogły więc zdecydowaliśmy się na inseminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenuś to tak jak u nas. U mnie wyniki poprawne cykl też przebiega bez zarzutów więc nie chcę się godzić na stymulacje bo nie chcę się rozregulować. Po co psuć coś co działa. Tym bardziej że wina nie leży po mojej stronie to nie będę się truć choć i tak pewnie taki zastrzyk na pęknięcie czy luteina nie są obojętne.Mam cichą nadzieje że zajdę choć to musiałby być taki mały cud bo nie wytrzymam już takich poświęceń z mojej strony. Lekarze,badania,monitoringi i to ciągłe rozbiera nie się nie są na moje nerwy :( Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×