Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kulka32

Depresja i beznadzieja

Polecane posty

Gość WARTO ŻYĆ!

Hey! Znam problem ja mam sezonowa, ale teraz to już sobie sposób znalazłam w sumie taki po prababci ( parzyc konopie) wiec herbate z kwiatów, albo dla leniwych to olej CBD - https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/95-olej-cbd-5-essenz-15-ml.html

 

cyt. bloga Paliny bo ciężko mi to opisać „Od 20 lat choruje na dwubiegunowa depresję dość ciężkiej postaci (CHAD). Nie wiem jakim cudem żyję, ponieważ to nie było życie. Na co dzień towarzyszyła mi śmierć, a w przerwach maniakalne wariactwo. Tony psychotropów, szpitale, tzw. dobrzy lekarze i nic- 20 lat katastrofy! Kilka tygodni temu kupiłam CBD – olej z konopi. Następnego dnia poczułam dziwną ulgę w głowie i w duszy. Mija kolejny tydzień, a ja czuje się normalnie, po prostu zwyczajnie dobrze – odczuwam zadowolenie i spokój , tak jak to było kiedy byłam młoda. Dziękuje wszystkim , którzy nagłośnili sprawę med. marihuany w Polsce. Dziękuje , że walczycie o legalizacje!!!!! Szkoda tylko, że niektórzy ludzie, w tym również dzieci, tego nie doczekały! Popierajmy, walczmy- WARTO”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przyznam, że dzięki psychoterapii przełamałem się, aby spełniać własne marzenia o podróżowaniu. Przekwalifikowałem się na instruktora sportów wodnych i obecnie jeżdżę po świecie. Wcześniej miałem kiepską, stresującą sytuację życiową, a wręcz początki depresji. Nie przypominam sobie nawet, co mnie skłoniło do psychoterapii. Jakiś czysty przypadek. Gdzie chodziłem? W Szczecinie Psyche Gabinet Psychoterapii. Przede wszystkim od samego początku skupienie na pacjencie. Wiem, że była nawet możliwość przekierowania do innych specjalistów, chociażby mediatorów, czy coachów, więc dość kompleksowe podejście do zmiany życia. Tak, trzeba trochę wydać, ale się opłaca. Dla mnie psychoterapia to był przełom, bo przestałem się dołować, tylko wziąłem sprawy w swoje ręce. Potrzebowałem takiego pozytywnego impulsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość po 30

Też mam, żyć mi się nie chce,  ktoś pisał o dobroczynnej roli seksu. Pewnie działa, ale jak robisz z kimś kogo kochasz i kto Ciebie kocha inaczej już minutę po nie czujesz totalnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dosyć
Dnia 5.05.2019 o 12:13, Gość Gość po 30 napisał:

Też mam, żyć mi się nie chce,  ktoś pisał o dobroczynnej roli seksu. Pewnie działa, ale jak robisz z kimś kogo kochasz i kto Ciebie kocha inaczej już minutę po nie czujesz totalnie nic.

czy masz pomysł jak to skończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Mi bardzo pomogła psychoterapia w poradni Przystanek Empatia w Warszawie, moje życie zmieniło się na lepsze, wyszłam do ludzi, poszłam na studia i teraz w końcu  mam pracę, którą lubię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresyjna

A powiedzcie jakie sa koszty psychoterapii. Czy jest szansa z NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primawera

ja depresję wyleczyłam w centrum psychologicznym PRO EGO w Zielonej Górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SV gs
Dnia 19.06.2019 o 19:08, Gość Lena napisał:

Mi bardzo pomogła psychoterapia w poradni Przystanek Empatia w Warszawie, moje życie zmieniło się na lepsze, wyszłam do ludzi, poszłam na studia i teraz w końcu  mam pracę, którą lubię. 

Mi odwrotnie. Przez przystanek empatia straciłam pracę i popadłam długi. Chcą 180 za godzinę z psychologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×