Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 39 i pół do zrzucenia

39,5 do zrzucenia

Polecane posty

Gość 39 i pół do zrzucenia

mam tyle do zrzucenia, wiem ogromnie dużo w każdy wtorek będę podawać wynik startuje z wagi 108,5 kg, cel to 69 kg :) mój plan 4 posiłki dziennie, śniadanie, II śniadanie obiad i kolacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
zgodnie z obietnica podaje tygodniowy wynik, jest to rowne 3 kg na wadze było 108,5 jest 105,5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 39,5 do zrzucenia ja też mam tyle do zrzucenia witaj w klubie;-)mam za sobą 6,7kg mniej,ale teraz już waga stoi w miejscu dłuższy czas,może jem nie tak jak trzeba choć zgodnie z poleceniem dietetyka;-)nie wiem sama;-)A Ty sama się odchudzasz czy pod okiem specjalisty?Miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę zacząć
miałaś bardzo ładny tydzień !!!! gratuluję spadku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
dziekuje:), nie nie jestem pod okiem dietetyka, trochę poczytałam o zdrowym zywieniu :) jeśli kogos interesuje co jem to napisze:) Sn: 2 kromki chleba orkiszowego z 2 plasterkami chudej wędliny II sn: 2 kromki chleba orkiszowego z serkiem typu almette lub duże jabłko obiad: warzywa na parze-brokuły kalafior, do tego drob, piers z kurczaka podudzia z kurczaka gotowane, chuda ryba pieczona, cielecina pieczona raz w tyg. kolacja: do wyboru 2 jajka, tuńczyk w wodzie z cebula, serek wiejski ze szczypiorkiem, chudy bialy ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
Wiolcia, może dorzuc jakies ćwiczenia, ja niebawem tak zrobie, dorzucę silownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kochana wielki szacun dla Ciebie bo 3kg w tydzień to super wynik;-)a ten chleb orkiszowy to dobry jest?pytam,bo nigdy go nie kupowałam,choc nie raz miałam cheć....;-)A wspomagasz sie jakimiś suplementami?Jak ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja cwiczę,na stepperku,na rowerku stacjonarnym i zumbę tańczę...ale moze to za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
orkiszowy jest pyszny, jem go bo uważam ze jakies węgle trzeba jesc, jem je do 11 godziny, w tym tygodniu nie cwiczylam, dużo chodziłam za to, nie nie biore zadnych tabletek, w sumie to zaczynałam z wagi 112 tylko od wtorku tydzień temu jem dokładnie tak jak napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
to sporo ćwiczysz, mysle ze może wiesz jak jest, miesnie waza więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bomba!Kupię sobie ten chlebek,ja też jem pieczywo ciemne do południa...;-)Możesz zdradzić swój wiek i imię?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
26 lat, a imie, hm, może później:) ten chleb jest z biedronki dodam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok,nie chcesz podać to rozumiem....spoko...o to zaraz pomaszeruję do biedronki i na jutro kupię taki chlebus;-)A wody dużo pijesz?Jakieś herbatki?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
wode trochę pije, ale nie za dużo bo nie wchodzi mi, pilam najczęściej kubek zwyklej herbaty, od wczoraj mam herbatke bio active z ananasem - spalanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też już woda zaczyna bokami wychodzić...;-)ale ostatnio dodaję miętę i limonkę i ma taki inny posmak....bynajmniej nie zwykła woda....;-)wcześniej też piłam herbatę figura slim spalanie ale bolał mnie brzuch po niej i teraz nie piję...;-)Myślisz,że uda nam się osiągnąć ten upragniony cel?Dojść do wymarzonej wagi...;-)ehh...tak bym chciała zmienić swój wygląd już na zawsze....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki moge sie dolaczyc ?? mi kiedys udalo sie schudnac 20 kg ....dlugo trzymalam sie ...ale zaczelo mi byc zbyt dobrze chyba i przytylam znow ok 10 ... chce schudnac kolejne 20 na pocz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
Wiolcia, nie ma innej opcji, ja w tym roku wiem ze pozbede się nadwagi:) witaj kami80, jasne, ze możesz:) 20 kilo ladny wynik, jaki macie plan na odchudzanie:)? ja chce zobaczyć wage za tydzień we wtorek i jak dalej spadnie ladnie w sensie kilogram może więcej to spoko, jak nie doloze silownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Kami80 super ja byłabym bardzo happy gdyby udało mi się zrzucić 20kg....;-)byłby to dla mnie super wynik...;-)Dziewczynki podziwiam Was za tak wielki optymizm...;-)Wiem doskonale,że jednym waga spada szybciej innym wolniej...zobaczymy jak dalej będzie...;-)39 I pół do zrzucenia a orientujesz się co do ilości zjadanego białka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
hm az takiej wiedy nie posiadam:), dla mnie ważne ze czuje się dobrze na tej diecie, jak startowałam z 112 tez było ciężko dlatego ze jadlam węgle do obiadu jeszcze, np. ryz czy kasze. teraz zastapilam je warzywami i czuje się tak samo syta a chudne szybciej. a warzyw zjadam dużo, w biedronce sa takie paczki mrozonych warzyw kalafiora czy brokuły po 450 g zjadam je na raz do obiadu, czasem dodaje pieczarki paprykę lub co mam pod reka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jeszce odnośnie Twojej startowej wagi ile już ogólnie się odchudzasz?Używasz sól,cukier czy tylko zioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
soli używam tyle co do obiadu, do warzyw, miesa, jak nie używam, to przyprawiam przyprawa do potraw typu vegeta:) ziół nie używam w zasadzie, cukru tez, zastepuje słodzikiem. gorzkiej herbaty się nie napije:) odchudzam się dokładnie od miesiąca z grzechami ale od tygodnia jak pisałam trzymam się ostro :) wiec przez miesiąc poszlo 6,5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
w biodrach miałam 129 dziś jest 122:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie Ci poszło,pewnie to woda ale sukces jest już nie mały...;-)ja schudłam,ale przez 3 miesiące,więc u mnie dużo gorzej...;-)Nie chce mi się iść do dietetyczki znowu bo tylko kasę ciągna,choć niektórzy mówią,że z dietą lepiej się chudnie bo specjalista wie ile czego ma być chodzi mi o węglowodany ,tłuszcze i białka.Ja staram się jeść ok 1200 kcal,czasem może troszkę więcej;-)5 posiłków co 3 godz,woda,i zielona herbata od dziś;-)Ruch też i może jeszcze ubedzie trochę...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
tez jem co 3 godziny zaczynając od 8, natomiast ostatni jem o 18 bo po oiedzie 4 h nie czuje głodu, tez uważam ze dietetycy to naciągacze, no ale kto co woli, nikogo nie krytykuje, na pewno dasz rade, poukladaj sobie wszystko w glowie bo to się tam zaczyna:) wiem ze na pewno dużo wody zeszlo aczkolwiek centymetr tez nie klamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
aha i na początku smazylam fileta teraz nic nie smaze tylko na parze go robie z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jem praktycznie same bialka ... chleba zero...ale czasem robie odstepstwo , jak jestem na miescie albo jakas wycieczka ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
ja się zastanawiałam czy tez chleba nie odrzucić, jesc np. wase ale potem będzie trudniej utrzymać wage a latwiej o jojo dlatego jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie....ufff juz ostatnio schudlam na niej 8 kg..ale pojechalam do polski i dorwalam polskie jedzonko ..potem siedzialam miesiac w domu i jadlam i jadlam...slodkie chipsy i tak wkolo no i wrocilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×