Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girl92

z Mel B do lata!

Polecane posty

Gość K A M A 87
ja jestem jak najbardziej na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje motywacji
jestem jak najabardziej za mierzeniem.. od lata przybrałam 5 cm w biodrach :/ z 90 na 95... tragedia.. nie wiem czy uda mi sie to zrzucic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje motywacji
Kama... chyba nie wazysz 34,5 kg co? :D To chyba pomylka albo ja zle widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
uijujuj pomylka :p sorry mialo byc 63.5 kg :p :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kobitki od jutra do dzieła. Ja mam 164 cm wzrostu waga 60 kg. Pomiary zrobię jutro. Pamiętam, że jak ćwiczyłam to waga stała w miejscu, ale cm szczególnie z okolic brzucha i talii schodziły. Nie wiem jeszcze co zrobić z dietą. Nie jestem za dietami bo zawsze nawalam. Ale może małymi kroczkami będę wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe. Może na początku chciałabym zredukować picie kawy do 2 filiżanek dziennie (jestem kawomanką, wypijam 4 :-P). POSTANAWIAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
Powodzenia! ja nigdy nie jadlam za duzo, teraz jeszcze bardziej sie ograniczylam i od jutro postanawiam cwiczyc 2 razy dziennie pol godz rano i pol godz wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
3mam za Was kciuki, do lata będziecie lasencjami! ;) Opisujcie koniecznie swoje rezultaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wybieram się na zakupy, muszę napełnić lodówkę aby było w niej coś na napady głodu zdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiary: biust: 84 talia: 70 brzuch: 82 biodra: 95 udo: 53 waga: 60 kg START 1.03.2014 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to ja pierwsza melduję, zrobiłam 15 min. ćwiczenia kardio Mel B, masakra, zdałam sobie sprawę, że kondycję mam kiepską. Troszkę oszukiwałam, bo nie nadążałam za Mel B, mam nadzieję, że po jakimś czasie dam już radę. Ponieważ moją problematyczną sferą jest brzuch (po dwóch ciążach, he, he) to dodałam po tym 10 min ABS z Mel B. Lubię te ćwiczenia :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje motywacji
Ja sie dzis przyznaje szczerze ze weekend odpuszczam. Cwiczylam z mel w tym tyg. ze 3 razy (co oczywiscie wcale nie znaczy ze dzis i jutro nie musze hehe) ale zaczynam REGULARNOSC od poniedzialku :) Tak mi lepiej, wygodniej... weekend zazwyczaj jest dniem bez cwiczen ew steper. wiec dziewczynki jestescie dwa dni gora :) Życze wszystkim powodzenia :* A tak a propo... Myslicie ze cwiczenia na nogi z Mel pomoga pozbyc sie celulitu i stracic kilka cm w udzie? Mam 56 cm co mnie przeraza i powoduje lzy w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna2323
Cześć dziewczyny! Od dziś nowy miesiąc i nowe obietnice:) Też zbieram się do ćwiczeń. Muszę tylko kupić jeszcze centymetr do pomiarów... Będę ćwiczyła Chodakowską na zmianę z Mel B. Piszmy codziennie jakie ćwiczenia wykonałyśmy, to nas bardziej zmotywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
Dopiero wstalam, zaraz sniadnie (platki owsiane na mleku) a po przerwie cwiczenia dzis : 5min rozgrzewka 15min cardio 10min nogi 5min rozciaganie a wieczorem 5min rozgrzewka i 10min posladki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje motywacji
kurcze dziewczyny to moze nie mam miec wyrzutow sumienia bo ja w tygodniu cwicze wiecej :D 5 min rozgrzewka z Chodakowska 15 cardio 10 nogi 10 brzuch 10 posladki i do tego czasem dorzucam abs lub trenin calego ciala 20 min Ja musze minimum 50 min dziennie :) inaczej czuje sie nie spelniona, no chyba ze nie cwicze w danym dniu w ogole :P Od poniedzialku systematycznosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
nie sadze zebys miala miec wyrzuty sumienia ;-) ja cwicze 35 - 50min 6 razy w tyg plus dietka :-) na razie idzie wolno al emiesnie swoje waza i imwolniej tracimy kg tym mniejsze prawdopodoobienstwo jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje motywacji
tak myslisz :) ze im wolniej tym lepiej :) to dobrze ;-) bo cwicze od poczatku lutego (jak wspomnialam nie regularie) i narazie jakies 1,5 kg mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
ja tez od poczatku lutego (dokladnie 5ego) ale w niedziele robie sobie 1 dzien przerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamuska
czesc dziewczyny!! ja cwiczylam z Mel B i w ciagu 4 mies zgubilam prawie 12kg!! :-) zostalo mi jeszcze 10 do zbicia a wlasnie kilka dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy :x :x szczerze powiem jestem zalamana!! nie wyobrazam sobie co teraz robic, mozna cwiczyc w ciazy?? (mam wizyte u lekarza za 2tyg dopiero a nie chce robic przerwy w cwiczeniach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna2323
Za mną na razie skalpel, Mel B zostawiam na wieczór. Moje wymiary: biust 79 brzuch (talia/pępek/oponka) 66/69/72 biodra 96 udo (dół/środek/góra) 40/49/53 Od dziś mam miesiączkę i ten brzuch mam trochę nabrzmiały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
przyszła mamuśka - można ćwiczyć, ale lepiej omijać ćwiczenia na brzuch. ;) To ja mam dziś dzień z Chodakowską, wczoraj zrobiłam 15 minutowy trening cardio z Mell B, lubię przeplatać programy. :) Staram się mniej jeść, ale dziś akurat miałam większy obiadek, bo przyjechałam z zakupów i byłam troche głodna. :D Nie znam swoich dokładnych wymiarów, mierzyłam się jakiś miesiąc temu. Jutro wskakuję na wagę (ważę się na czczo), to się z Wami podzielę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamuska
moja mama przytyla w ciazy 35 kg i juz tego nie mogla zrzucic, ja niestety mam jej sylwetke i wage :/ (66kg/155cm) mimo iz cale zycie jestem na diecie wiec panikuje bo nie chce zeby waga wzrosla tak drazstycznie, strasznie sie boje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
hej to ja, pisałam tutaj 27.02. moje wymiary biust: 88 pod biustem: 74 talia: 72 brzuch: 82 biodra: 95 udo: 55 nie jest tak źle ale ma być duuuzo lepiej :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
mierzę 163 cm ważę 61 (najlepsze jest to, że zanim zaczęłam ćwiczyć zumbę rok temu to ważyłam 59 kg ale mialam więcej tłuszcz, bo spaliłam nieco z brzucha i z ud, bioder - mało ale widać, mąż i koleżanki potwierdziły :) za to rozwinęło sie trochę mięsni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
gościuwa - masz fajne wymiary, musisz wyglądać niczego sobie! ;) Oj tak, mięśnie sporo ważą, min. dlatego boję się stawać jutro na wagę, przez ten miesiąc sporo ich przybyło. :D przyszła mamusia - nie bój się! Zdrowo się odżyjąc i umiarkowanie ćwicząc, na pewno tyle nie przytyjesz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamuska
moja mama z powodu cukrzycy i nadcisnienia byla pod kontrola dietetyka a mimo to przytyla 35kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wieczorem zrobiłam jeszcze 20 min Mel B trening całego ciała i na tym koniec na dziś. Miałam wyrzuty bo zjadłam paczkę herbatników i stwierdziłam,że za karę muszę je spalić. Zauważyłam, że wymiary mamy podobne. Ciekawa jestem efektów. Kama87 - podziwiam Cię, że po kardio dajesz radę zrobić trening nóg Mel B, dla mnie te ćwiczenia są najtrudniejsze do zrobienia. Szczególnie przy nogach ( początek do wykopów) jest masakra, wymiękam. Ale trening czyni mistrza. przyszła mamuśka - jedz rozsądnie dla dwóch a nie za dwóch i będzie dobrze. A po ciąży jak już będziesz mogła wygospodarować wolny czas ( bo z małymi dziećmi różnie bywa :-P ) to wiesz do czego wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 15 kg, a w drugiej miałam cukrzycę i stosując dietę cukrzycową i robiąc pomiary cukrów 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
Ja przez pierwsze 7 dni tez mialam problemy ale juz jest ok, zjadlam tez nadprogramowo 2 kostki czekolady wiec za "kare" zrobie dzis jeszcze 10min na posladki z 5 min rozgrzewka przed i powinno jakos byc ok ;)jak piszesz cwiczenie czyni mistrza... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Z tego co widzę to ja ćwiczę najmniej :P no fakt chodzę na zumbę 2x tygodniowo ale te ćwiczenia Mel B to tylko te 10-minutowe na brzuch robię ... a wy na pośladki nogi itd ... ech... a dziś zjadłam 4 kostki czekolady i ogromną garść rodzynek i 2 herbatniki :O chyba jutro znowu dzień bez słodyczy ,dla równowagi :) a wieczorem jak dziecko zaśnie, to na spokojnie poćwiczę Mel B ten trudniejszy - zobaczymy jak mi pojdzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie dołączam, dzisiaj 5 min rozgrzewka z Mel b, rozciąganie i 10 min na brzuch :) jutro mam dzień na regenerację i wtedy sie zmierzę i bede regularnie dawać znac, do tego zero słodyczy, fast foodow białego chleba i ziemniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×