Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girl92

z Mel B do lata!

Polecane posty

Gość K A M A 87
mi najbardziej zalezy na posladkach i udach ale z tego co widze jedyna roznice to jedynie na brzuchu mimo ze nie robie cwiczen na brzuch czy abs :p zabieram sie za cwiczonka potem do pracy! milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje motywacji
Dziewczyny tez mam problem z udami :/ nie moge na nie patrzec :( Cwicze cwicze i brzuch fajnie maleje ale uda jak skała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
juz cwicze ponad miesiac cwiczenia na uda i posladki i szczerze 0 roznicy robilam sobie zdj co tydzien i NIC :/ moze te cwiczenia sa sa lekkie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje motywacji
nie wiem.. ale te na nogi dla mnie nie sa lekkie. szczerze mowiac nie cierpie ich :/ po prostu nie mam sily na te wymachy itd.. i to pulsowanie.. uda az mnie pala :( za to na posladki uwielbiam :D moglabym robic 10 razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj pierwszy raz zrobiłam serie na pośladki, no i ciężko było te moje masywne uda w górze trzymać. Myślę, że same ćwiczenia to mało i musi być jakaś dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita Jakobsze
Hej Dziewczyny! I ja się przyłączam do Was, ćwiczyłam również nieregularnie( i do tego krótko) ale od zeszłego tyg wzięłam się do roboty - zaczynam 5 min rozgrzewką a potem 15 min kardio, zależy od dnia, czasem też 10 min ramiona.Pozdrawiam, i aby do lata! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
Witamy Anita! Lato tuż tuż. ;) Głowa do góry Kama, efekty się pojawią! :) Trzeba niestety troche cierpliwości... :( Jeżeli ćwiczenia są dla Ciebie za lekkie to oczywiście dołóż jeszcze jakieś. ;) Jak na razie zrobiłam rozgrzewkę z Mell i 10 min. na brzuch, ale coś mi to za lekko poszło. :D Dokładkę zrobię sobie na wieczór. ;) Całe szczęście lepiej się już czuję. :) Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna2323
Hej Dziewczyny! W niedzielę nie udało mi się poćwiczyć, ale za to wczoraj i przed chwilą zrobiłam skalpel, a Mel B wieczorem;) Staram się też mniej jeść, od tygodnia zero słodyczy, co chwilę jestem głodna, ale mam nadzieję, że się przyzwyczaję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna2323
Mi też najbardziej zależy na udach, co 2 dni robię pelling kawowy, bardzo zimne prysznice + krem antycellulitowy i wydaje mi się, że wyglądają troszkę lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
a ja za chwilkę idę na zumbę i naprawdę polecam ją Wam na uda!!!! mi schudy uda, (troche czasujednak to zajelo) mimo iż dotąd za bardzo mi nie przeszkadzały - w odpwiednich spodniach (krój najlepiej rurki i odpowiedni kolor) + moje "super" buty i mam fajne nogi że hoho ;) no ale do szortów nie bardzo ,bo chociaż mam ładne łydki (jedna z niewielu rzeczy jakie w sobie lubię bez zastrzeżeń) ale te moje uda to jednak uda nieco za duże były, dopiero to zauważylam jak schudły. ale moja zmora to brzuch ,szeroka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
ależ bełkot w moim poście, wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
ile czasu zajelo ci to schudniecie z ud??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
KAMA 87 - jak mowię, jak tego sama najpeirw nie zauważyłam, dopiero koleżanka i mąż jakoś w odstepie kilku tygodni to zauważyli - to było po ok. 5 miesiącach "zumbowania" 2x tygodniowo (poprawka, pierwszy miesiąc chodziłam tylko raz tygodniowo). ponieważ wczesniej się raczej nie mierzyłam w udach, ale na oko stwierdziłam, że zeszło mi wtedy ze 2 cm, potem dalsze 2-3cm. czyli 5 cm w kazdym udzie po 10 miesiącach zumby- ŻADNEJ diety, żadnych innych ćwiczeń (do lutego gdy zaczęłam Mel i inne na brzuch i rower).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zrobiłam też z mel B, jakieś 40 minut więc dałam czadu. Jedną surową marchew już wciągłam, ciężko jest nie podjadać. Głodna jestem, jakby jeszcze bardziej niż zwykle po ćwiczeniach. No, ale mordowanie się ćwiczeniami a potem zjadanie więcej niż zwykle nie spowoduję ubytku cm w udach:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja godiznę tem uzjadłam 3 kostki czekolady 85 % :P nie moglam się oprzeć teraz pora na Mel brzuch !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
ja zakonczylam wieczor 5min rozgrzewka i 10min cwiczeniem na posladki :-) do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brecon
Hey ja dzisiaj 5 min rozgrzewka, 10 na brzuch i pośladki plus ćwiczenia rozluzniajace trochę spokojniej niż wczoraj, jutro planuje ten sam zestaw plus siłownia musze sie wyżyć na bieżni, na podjadanie kupilam pestki slonecznika i suszone owoce plus soki własnej roboty, najbardziej mi zależy na zrzuceniu brzucha bo nie jestem gruba waze 50 kg przy 156 a i tak wszyscy twierdza ze wyglądam na 46 czyli nie jest zle, ale docelowo chciałabym ta wagę osiągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brecon - suszone owoce i soki nawet świeże, to sam cukier. lepiej jedz świeże owoce bo mają błonnik ale podczas robienia soku on ttafia na odrzut i mam w efekcie niemal sam cukier. suszone owoce oczywiscie i tak lepsze niż ciastka itp. ale jako przekąskę- zapychacza na głoda polecam wafle ryżowe z małą ilościa masła orzechowego, takiego prawdziwego bez dodatku cukru (skłąd powinien byc 98-99% orzechów ziemnych i1-2% oleju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
ja suszone jem jak juz na prawde nie mam co zawsze mam sliwki pod reka ale tak 3 - 4 sztuki jakos nie zdarza mi sie podjadac miedzy posilkami ale moze to kwestia przyzwyczajenia :) raz na tydz zdaza mi sie zjesc troche czekolady :p ale potem zadaje sobie kare dodatkowych cwiczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
Czeeść! ;) Ja już mam dzisiaj za sobą rozgrzewkę, 15 min cardio i 10 min na pośladki. :) Nie zmęczyłam się jakoś specjalnie, dlatego wieczorkiem total fitness. :) gościówa - muszę koniecznie wypróbować zumbe, lubie takie energiczne ćwiczenia. :D Mnie jakoś nie ciągnie do suszonych owoców, ale do musli są całkiem ok. Mam niestety słabość do bananów, które nawet w zwykłej postaci są tuczące. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
ja wlasnei skonczylam dodatkowe wieczorne cwiczonka na posladki :p probowalam sie dzisiaj mierzyc ale moje cialo jest tak uksztaltowane zwlaszcza brzuch ze sie boje ze bede robic blad podczas mierzenia zalezy jak mi sie bozek ulozy ;) na udach znalazlam "punkty odniesienia" ale z brzuchem ciezko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama - ja zauważyłam, że ciało mi się zbite bardziej zrobiło. Uda przede wszystkim. Waga stoi ale mięśnie się wyrabiają. Rano robiłam cardio + abs. Wieczorem już sobie darowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
hej dziewczyny dziś nici z Mel u mnie ponieważ pokusiłam się dziś na 2 godziny ćwiczeń w klubie fitness. tzn zumba godiznę i potem zostałam na 50 minutowych zajęciach brzuch uda pośladki (skupiające się na nogach, a ćwiczenia na brzuch lżejsze niż u Mel). rany ale się zmeczyłam ;) zauważyłam, że ćwiczenia na brzuch z Mel dużo już mi dały, bo tą "brzuszną" część zajęć zrobiłam niemal ot, tak, niemal zero wysiłku ;) ale już czuję, że jutro moje uda (z tyłu) i pupa będą boooleććć :) ale jutro na pewno zrobie standardowo Mel brzuszek i chyba zacznę robić z nią nogi ale nogi to od piątku jak będą mniej bolały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brecon
Ja zaliczyłam dzisiaj siłownie godzinę spędziłam orbitek steper i bieżnia ale taka niespełniona sie czuje i myśle czy zaraz chociaż abs z mel b nie zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna2323
Ja dopiero zrobiłam skalpel, na Mel B nie mam już dziś siły... Prysznic, pelling kawowy, krem i łóżeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, przy kawie i śniadaniu.Dziewczyny jak idą Wam ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny to ja dzisiaj z rana zaliczyłam 10 min nogi (oj bolało) i 20 min cały trening ciała. Teraz do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Ja rano nie ćwiczę jak juz pisałam, dziś mam wolne z pracy ale dużo planów (w tym nowe spodnie kupić jupi). ale nic mnie nie boli po wczoraj o dziwo, tylko pośladki troszeczke, ale nóżki nic a nic cieszę się. zatem wieczorem plan Mel B brzuch i nogi. zaraz zaprowadzę syna do szkoły. milego dnia dziewczynki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
ja dzisiaj mialam nastawiony budzik na wczesnie rano zeby spokojnie pocwiczyc, wziasc prysznic i cos zjesc, niestety w nocy moje jajniki daly mi w kosci no i do tego bol piersi (2tyg temu odtsawilam tabletki anty) i nie dalam rady bede cwiczyc wieczorem po pracy! milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
Witam ;) Też chciałabym wybrać się do klubu fitness, ale u mnie krucho z kasą. :( Zrobiłam już szok trening, wieczorkiem największa przyjemność, czyli brzuch i pośladki z Mell. :D Hehe koleżanka mówiłam, że po trzecim dniu robienia tych pośladków bolał ją tyłek jak siadała na kibel :D Podobają mi się te ćwiczenia. ;) Ostatnio zaczęłam pić ocet jabłkowy (to ponoć jest specyfik na odchudzanie:D). Smak ma podły, ale działa! Miałam problemy z jelitami, powoli zaczynają pracować normalnie, to chyba po tym octcie :D. Chciałam odstawić kawe, ale po trzech dniach nieprzytomnego chodzenia złamałam się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×