Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girl92

z Mel B do lata!

Polecane posty

Gość gośććććiówa
Witaj gość. wymyśl sobie jakiś nick ;) nie musi byc niebieski Ja fast foodów w ogóle od lat nie jem, ale za bardzo kocham słodycze chleb (razowy ale jednak) i makaron ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
zabieram sie za wieczorna porcje cwiczen karnych, potem film i jutro z rana cwiczonka :-) dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna2323
Zrobiłam rozgrzewkę i pośladki, po wczorajszym killerze i porannym skalpelu więcej nie dam rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc ja melduję się po śniadanku, dzisiaj zaliczyłam cardio+abs. Przyznam, że cardio już lepiej mi szło, ale tempo Mel B jest dla mnie wyzwaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
Hejka dziewczynki! ;) wy od rama takie rozćwiczone, a mnie przeziębienie bierze. :( Dziś mam przerwę, piję herbatę z cytryną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Hej Podizwiam że ćwiczycie rano. ja rano nie potrafię, poza tym też zazwyczaj czasu nie mam - trzeba dziecko szykować do szkoły a siebie do pracy to w weekendy lubie mieć leniwy poranek ;) za to bardzo lubię ćwiczyć wieczorem. wczoraj wieczorem zrobiłam najpierw taki trening brzucha o którym pisałam, 2 razy po 4 minuty (chcecie link?) , dosć łatwy. a potem zrobiłam Mel B ten 10 minutowy tums. wg mnie trudniejszy niż jej 8 minut abs, ale dałam radę. największe problemy mialam z tym ćwiczeniem z przekąłdaniem butelki wody między nogami, wsparta tylko na pupie ;) tracilam równowagę. ale dało radę. a deska na końcu to pikuś. dziś w planach rower poźnym popołudniem min 45 minut. no i wieczorem 10 minut tums. za kilka dni spróbuję trening całego ciała z Mel - polecacie? tymczasem zaraz nakładam makijaż i rodzinna wyprawa do parku :) miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
stokrotka - oby Ciebie choróbsko nie wzięło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
aha i jeszcze jedna rzecz - postanawiam "odkurzyć" mój hula hoop. mam od 2 lat ale strasznie nieregularnie kręcę. ma średnicę 98 cm i waży równy 1 kg. czyli tak nic specjalnego ale lubie pokręcić. do dzis/jutra zamierzam wrócic do tego przynajmniej 3-4 razy w tygodniu po pół godzinki. tylko muszę sprawdzic, jak mi pójdzie - ostatnio kręciłam jakos jesienią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
hej! ja tez po sniadanku i cwiczeniach dzis 5min rozgrzewka 15min cardio i 10 min Tiffany wieczorkiem bedzie rening ramion i posladkow :-) Mel B z rana jak smietana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośććććiówa - podaj link, dla mnie te ćwiczenia abs są proste, zauważyłam że moje mięśnie brzucha mają się w miarę dobrze, bo daję radę przy takich ćwiczeniach, gorzej gdy dochodzi do ćwiczeń na nogi. Mam taką budowę ciała (chyba gruszka), że brzuch i uda są moją problematyczną stroną, więc na nich najbardziej chciałabym się skupić. A najbardziej chyba nad udami, wiem że tu ciężko jest zgubić cm. Ja robiłam ćwiczenia 20 minut całego ciała, to moje ulubione ćwiczenia Mel B, cardio jest pod wzgledem tempa trudniejsze. Nie wiem jak z efektami. Zobaczymy po tych 2 tygodniach, która z nas najwięcej w cm zgubi z jakich partii i porównamy przy jakim treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie mogę sobię pozwolić ćwiczyć o dowolnej porze, bo chwilowo nie pracuję. Tak więc rano jest dla mnie dowolną porą bo dzieciaki zawiozę do szkoły i przedszkola i do południa mam czas dla siebie. Potem już obowiązki pochłaniają czas, a wieczorem już trudniej wygospodarować wolne. Ale na te 30 minut zawsze mogę wrócić do treningu gdy moje borsuki oglądają smerfy. Ale każda z nas inaczej wygląda z harmonogramem dnia, więc myślę że ważna systematyczność. Ja dziewczyny na dziś żegnam, trzeba korzystać z tej pięknej pogody. Do jutra :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
tez ide na spacer :-) do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
za mną 15 minut hula hoop i Mel 10 min tums z dwulitrową butelka wody - ciężko było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
Hejka! ;) gościówa - te 10 minut Mell B z butelką faktycznie jest trudne, za pierwszym razem gdy go robiłam, ledwo wyrabiałam. :D Tempo Mell jest zawrotne. Ja niestety nie mam możliwości ćwiczyć w dowolnej porze, dziś akurat zrobiłam sobie wolne, ale normalnie w dni robocze mogę ćwiczyć tylko wieczorami... Już przywykłam, odbijam to sobie w weekendy. ;) Na szczęście gorączka mi spadła, wczoraj miałam 38.55 stopni, byłam baardzo osłabiona i nie mogłam się zmusić by coś przełknąć... :( Dziś już ciut lepiej ze mną, został tylko kaszel i stan podgorączkowy. Nie chcę kolejnego dnia bez treningu, wezmę się za coś lekkiego, może skalpel aby rozruszać mięśnie. Zobczymy. :) miłego dnia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
duzo zdrowia stokrotko!! Ja dzis do pracy mam na pozniej wiec jem sniadanko potem tradycyjnie 35min z Mel B prysznic i do roboty :-) wieczorem rozgrzewka Mel B ramiona i posladki :) Waga na dzien dzisiejszy 63.3kg wiec od poczatku cwiczen (05.02) schudlam prawie 2kg :) wahho milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też się melduję, zrobiłam kardio+abs. Ja mam teraz babskie dni, więc jest mi ciężko w te dni dać czadu podczas ćwiczeń, po prostu tak jak ty stokrotka przy przeziębieniu, opadam na starcie z sił. Na dodatek podjadam ciągle.Nie wiem czy same ćwiczenia bez diety coś dadzą, ale zobaczymy. Dziewczyny jak często będziemy robić pomiary. Mogłybyśmy stworzyć później jakomś tabelę. Mnie takie coś motywuję :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama - gratuluję spadku, ja zauważyłam że sama mel b na filmikach np. 20 minutowy trening całego ciała a cardio ma inną figurę. Na cardio jest szczuplejsza, ramiona, uda. Masywniejszą budowę ma na tych filmach abs, brzuch itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
Gratulacje Kama! Chudniesz prawidłowo, nie będziesz mieć efektu jojo. ;) Ja chudnę wolniej, to pewnie dlatego, że ćwiczę mniej... fit - podoba mi się pomysł z pomiarami, ustalcie dziewczynki odstępy czasu, a ja się dostosuję. ;) Co do podjadania, myślę że zależy to od metabolizmu. W tamtym roku odchudzałam się z koleżanką - ona podjadała i schudła w ciągu miesiąca 3kg, ja również podjadałam plus biały chleb, skrobia itp. i ubył mi tylko 1kg. Jeśli mowa o babskich dniach, to zauważyłam coś niepokojącego... W tym miesiącu miałam znikome krwawienie i tylko przez 3 dni, normalnie to lało się ze mnie a okres trwał nawet 6 dni. Nie wiem czy to przez odchudzanie, ćwiczenia, czy jakiś inny czynnik. :( Niemożliwe abym zaszła w ciąże, mój chłopak jest za granicą. Muszę chyba odwiedzić ginekologa, ale wizyte mam dopiero za dwa miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
nie przejmuj sie za bardzo poczekaj co lekarz powie, u mnie nawet niewielkie czynniki moga wplynac na dlugosc i intensywnosc okresu, raz pojechalam do niemiec na tydzien i okres spoznil mi sie 20 dni!! a Niemcy to wcale nie tak odlegly czy egzotyczny kraj ;) Dieta tez wplywa, ja pijac wiecej wody z cytryna mam skape okresy no i cwiczenia tez wplywaja! glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - ja dziś dostałam okres, ale miałam też nerwówkę bo spóźniał mi się tydzień, a miesiączkuję regularnie. Męża nastraszyłam, że chyba w ciąży jestem, biedak wczoraj chciał kupować test ciążowy, ale w sumie wstrzymaliśmy się, no i dziś kamień z serca spadł,gdy dostałam. Intensywne ćwiczenia, stres, dieta wszystko może wpłynąć na takie opóźnienie. Dziś kiepsko się czuję, bo pierwsze dwa dni ciężko odchorowuję, ale nawet nie wiecie jak się cieszę, że to był fałszywy alarm. Ja dziś mam lajcik też jeżeli chodzi o ćwiczenia, same rozumiecie, rano troszkę pomelowałam. Zobaczę jak jutro. Dwa, trzy dni i zwiększę intensywność. Co do pomiarów może pierwszą tabelkę stwórzmy sobie w sobotę, a potem może co dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
Dzięki, faktycznie piję dużo wody z cytryną, może to od tego. ;) Pasują mi pomiary w sobote. :) Jutro 15 minut cardio z Mell i dorzucę do tego jakiś trening Chodakowskiej. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Hej, pomysl z tabelką jest dobry :) proponuję pomierzyć się dokladnie 5 marca i zrobic tabelkę a potem ponownie zmeirzyć i uzupełnić po 2 tygodniach -np 20 marca takie okrągle daty jakoś wydają się łatwe do zapamiętania - co Wy na to? Ja za pól godiznki zacznę ćwiczenia - planuję 20-25 minut hula hoop i Mel B 10 brzuch. jutro i pojutrze zumba 50 minut, po zumbie będę robić Mel jednego weiczoru i hula drugiego - taki mam plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
generalnie zamierzam robić brzuch z Mel 5-6 x tygodniowo i w polowie miesiaca włączyć w to jej nogi lub całe ciało - zobaczymy. skupiam się na brzuchu bo to moj najslabszy punkt - ssssszybko tam tyję, wooooolno chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda ma inny plan treningowy, ciekawa jestem, która najlepiej wymodeluje swoją figurę. Ja jutro chce spróbować mel b trening pośladków, naczytałam się o pochlebnych opiniach, jeszcze nie robiłam. Dziewczyny a co polecacie na uda. Ja mam mocne uda, nie wiem czy jest szansa tam zgubić jakieś cm? Marzą mi się krótkie szorty latem :-P, moja motywacja. Do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fit1980 powiem Ci, że ja schudlam w udach na zumbie. sama jakos tego nie zauważałam, (jestem bardzo krytyczna wobec siebie, maż mi mowi że mam cos z głową ;) ) . ale w styczniu przyjaciołka mi powiedziałą "ale ci uda schudły!" a mąż tez zauwazył w dotyku , że są szczuplejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
musze kupic miarke :p probowalam robic zdj porownawcze ale nie widze po miesiacu zadnej roznicy wiec chyba jednak mierzenie sie jest najlepsze :-) dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brecon
Hey to ja gość z wczoraj Wczoraj miałam dzień regeneracji po 4 dniach ćwiczeń z mel Dzisiaj za to wzięłam sie ostro do działania, zaczynam od rozgrzewki potem 10 min brzuch, pośladki, nogi i ramiona następnie robię abs i kończę ćwiczeniami rozluzniajacymi :) jest moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
5 marca będzie ok ;) Ja miarke mam, ale to dlatego, że u mnie w domu jest krawcowa. :D Mi najbardziej zależy na wysmukleniu ud, zawsze były masywnie, a z boczków już troche zrzuciłam. :) Na pośladki polecam "brazylijskie pośladki" Ewy Chodakowskiej, robiłam i efekty nawet były. ;) Tyle że ja mam strasznie płaski tyłek, u Was pewnie byłoby to lepiej widać. :) Walczę też z cellulitem na pośladkach, za cholere nie mogę się go pozbyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - może uda nam się znaleźć złoty środek na te nasze masywne uda. Zobaczymy, która z nas najwięcej tam zgubi. kama - ja też jestem krytyczna wobec siebie. Która baba nie jest ;-P, nawet super modelki mają kompleksy. Ja dziewczyny narazie nie zauważyłam spadku wagi (nawet o zgrozo kg więcej), pomiary zrobię w sobotę, tak jak ustaliłyśmy. Ale moja przemiana materii się poprawiła, a to już coś. No i Mel B dodaję energi i motywuję, jakoś inne trenerki na mnie nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×