Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne dziewczyny mają gorzej niż brzydkie

Polecane posty

Gość gość
jak podasz to sie dowiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podajcie te gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondass86
ja się związałem z przeciętną, a mogłęm z ładną. Ta ładna jedak taka chłodna, ani to się przytulić, ani poleżeć. Trzeba przy takiej skakać, usługiwać, a taka przeciętna zadowloli się leżeniem przed TV ;) poza tym seks spuszenie się takie samo, więc po co się męczyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondass86
poza tym przeciętnia kosztuje mniej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny gość
Już mówiłam, że utrzymuję się sama. Nie jestem chłodna, jestem wręcz bardzo gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to mnie kiedy wiecej musi wydac na upiekszanie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgrzej_mnie_ołłł_jeee
ja jesteś taka gorąca, a ja chłodny to napisz skąd jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny gość
Nie jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jakieś wyjątki jesteście . Ja jestem ładna i uważam się za ładną ale mam męża . Mój mąż ma kolegów wolnych jak i zajętych i prawie każdy mu zazdrośći mnie a ich parnetki nie nawidzą mnie , kilka z nich powiedziało do mnie że zazdroszczą mi jak wyglądam , jedna powiedziała że mam oczy kokieteryjne wręcz wyzywające i dlatego mają wrażenie że i ich partnerów podrywam . Kiedy urodziłam dziecko to już wogle fala goryczy się przelała , bo po porodzie wyglądam lepiej niż wcześniej , wagę mam idealną , ale z mężczyznami nigdy nie miałam problemy mogłam mieć kogoś chciałam i se wybierać . Traf chciał że poznałam swojego męża i oszalałam na jego punkcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny gość
To może Ty jesteś wyjątkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jęczące nudziary z was i tyle kto by chciał taką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakies merytoryczne uzasadnienje ze nudziary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czuć" po postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe posty na temat, nie znasz moich postow z innych tematow wiec wara :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam cie nawet wiem jak masz na imię i skąd jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez cie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny gość
Bo oczywiście te przeciętne, to wszystkie takie ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś Natalia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dobra dziewczyno weź sie w garść i zmień troche podejście bo masakra z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwie ładne mogą bez problemu mieć atrakcyjnych facetów do związku. Problemem są Wasze wymagania. Co z tego, że dużo brzydkich ma facetow, skoro same ich facetów byście nie chciały? x Mężczyzni szukając kobiety tylko na seks znacznie obniżają wymagania co do wyglądu, gdyż to gwarantuje, że kobieta będzie chętna na seks na ich warunkach, a nie oni będą musieli zaspokajać ksiezniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole iść na d***** niż skakac koło "księżniczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dzierlateczki drogie - czy naprawde wierzycie w ten mit "ladnej i inteligentnej - czyli z zalozenia majacej pierwszenstwo do uwiniecia milosnego gniazdka" i "brzydkiej, ale za to bedacej gwarancja wiernosci"? Stworzylyscie sobie jakas dziwna teorie, ktora wedle was musi znajdowac potwierdzenie w rzeczywistosci. A wyglada to tak, ze owszem macie troche roszczeniowy stosunek do swiata, zwiazkow i na dodatek brakuje wam dystansu do samych siebie. A poza tym coz to za kretynskie stwierdzenie: kolesie wiaza sie z brzydulami bo sami sa zakompleksieni a wy ladne dziewczatka zawyzacie swa wartosc poprzez wmawianie sobie ze jestescie ostre i piekielnie inteligentne brzytewki i dlatego te chlopy sie was boja i wola nudne mamalygi - czyli w waszym przekonaniu za dobre jestescie dla wiekszosci facetow? O inteligencji niekoniecznie musza swiadczyc takie wyznaczniki jak edukacja, oczytanie, umiejetnosc brylowania w towarzystwie i elokwencja - to przede wszystkim umiejetnosc prawidlowego wyciagania wnioskow i myslenia abstrakcyjnego. Kategoriami o jakich piszecie w wyborze partnerek poslugiwano sie zapewne ostatnio jakies 60 lat temu jednak dzis ludzie po prostu przypadaja sobie do gustu i juz. Dziewuszka ktora napisala wyzej ze koles ja rzucil dla paskudy bo nie mogl zniesc ze ona przeciez taka sliczna i madra - gratuluje bystrosci. Gosciu po prostu kogos poznal i polubil. Poczul chemie ot co. Przestawszy jednoczesnie lubic ciebie. Proste i niekioniecznie doszukuj sie przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może te piękne nie umieją kochać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś do usunięcia gość Oj dzierlateczki drogie - czy naprawde wierzycie w ten mit "ladnej i inteligentnej - czyli z zalozenia majacej pierwszenstwo do uwiniecia milosnego gniazdka" i "brzydkiej, ale za to bedacej gwarancja wiernosci"? Stworzylyscie sobie jakas dziwna teorie, ktora wedle was musi znajdowac potwierdzenie w rzeczywistosci. A wyglada to tak, ze owszem macie troche roszczeniowy stosunek do swiata, zwiazkow i na dodatek brakuje wam dystansu do samych siebie. A poza tym coz to za kretynskie stwierdzenie: kolesie wiaza sie z brzydulami bo sami sa zakompleksieni a wy ladne dziewczatka zawyzacie swa wartosc poprzez wmawianie sobie ze jestescie ostre i piekielnie inteligentne brzytewki i dlatego te chlopy sie was boja i wola nudne mamalygi - czyli w waszym przekonaniu za dobre jestescie dla wiekszosci facetow? O inteligencji niekoniecznie musza swiadczyc takie wyznaczniki jak edukacja, oczytanie, umiejetnosc brylowania w towarzystwie i elokwencja - to przede wszystkim umiejetnosc prawidlowego wyciagania wnioskow i myslenia abstrakcyjnego. Kategoriami o jakich piszecie w wyborze partnerek poslugiwano sie zapewne ostatnio jakies 60 lat temu jednak dzis ludzie po prostu przypadaja sobie do gustu i juz. Dziewuszka ktora napisala wyzej ze koles ja rzucil dla paskudy bo nie mogl zniesc ze ona przeciez taka sliczna i madra - gratuluje bystrosci. Gosciu po prostu kogos poznal i polubil. Poczul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo na ładne laski faceci tylko patrzą podziwiają i nic więcej nie robią ale w sumie lepiej być samą niż z beznadziejnym facetem,co nie potrafi docenić urody kobiety to znaczy że nie jest jej wart;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy kobieta jest piękna to wiadomo,że nie każdy facet jest jej godzien i faceci to podświadomie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bądzcie same i nie narzekajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze można zostać lesbijką;) to fajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny gość
@gość 17:23:27 - Nie stworzyłyśmy żadnej teorii, która musi w każdym przypadku znaleźć potwierdzenie w rzeczywistości. Co do inteligencji - jednym z jej wyznaczników jest umiejętność czytania ze zrozumieniem, a ja nigdzie nie napisałam, że rzucił mnie dla brzydkiej, bo nie mógł znieść mojej cudowności. Napisałam, że nie wiem i nie chcę wiedzieć, dlaczego to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
"Dzierlateczki"... Słuchaj, ja nikogo co do słuszności swojego "mniemania" o sobie przekonywać tutaj nie potrzebuję... Chcę tylko dodać, że to wszystko są naprawdę skomplikowane mechanizmy, niesamowicie złożone. Dam przykłady: 1. Od dziecka docierają do nas głosy, że "ładna dziewczyna ma powodzenie i nie będzie mieć problemu ze znalezieniem chłopaka", a potem idziemy z tym przekonaniem w życie i praktyka: Facet gapi się na mnie, puszcza oczko, uśmiecha, nawet skomplementuje. Super. Tylko czemu na randkę zaprasza tę obiektywnie szarą mysz? -> to taki pierwszy zgrzyt poznawczy, który potem pokutuje. 2. Też się zgadzam, że to po prostu ktoś się podoba, i tyle, i ja tak mam wobec facetów - jednak nawet po wypowiedziach męskich na tym topiku widać, że "piękna żona im się nie kalkuluje". 3. Szereg stereotypów, ja rozumiem, że panowie mieli doświadczenia z autentycznie jakimiś roszczeniowymi księżniczkami, i teraz jak słyszą "piękna kobieta" to od razu włącza im się cała wizja jej charakteru i rzekomych wymagań. 4. Ostatnio podszedł do mnie na przyjęciu chłopak, powiedział że jestem zjawiskowo piękna i chciałby ze mną porozmawiać. Był wrażliwy, inteligentny, wydawał się ciekawą osobą, z wyglądu raczej średnia, ale z chęcią bym kontynuowała znajomość. Potem odkryłam że ma dziewczynę, ale powiedział, że wydawałam się tak niezwykłą osobą, że nie mógł się oprzeć. Czuję się trochę zawiedziona. - to taki inny przykład sytuacji, kiedy moja uroda zadziałała na niego jak wabik , mimo że wiedział że nie będzie związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×