Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne dziewczyny mają gorzej niż brzydkie

Polecane posty

Gość gość
Powtarzam pytanie - dlaczego same nie wybierzecie sobie faceta. I to takiego, który jest dla was interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkie są po prostu łatwiejsze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
a jak ty to widzisz? że wchodzę do sali pełnej facetów i mówię "wybieram ciebie"? Albo że jak zagadam do kogoś kto mi się podoba (nie chodzi o wygląd), to zaraz myślenie typu "ona na pewno będzie mnie kochać i nie zdradzi" wyłącza się? Ha, ja też tak myślałam, ale byłam w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko w niebiesiech! I wciaz ta sama gadka: gloryfikowanie urody kobiet, tak jakby poiadanie owej uordy albo jej brak mialoby byc jakas karta wstepu do siedziby bogow! Czyli mamy wnioskowac ze dla kazdego faceta uroda kobiety to juz ma byc szczyt pragnien i osiagniec, tak? I ze wystarczy ze panna jest urodziwa to mlodzieniec ma fikac koziolki ze szczescia a jesli takowej urody nie dostrzeze albo nie daj boze gust ma specyficzny - bo za przecietnymi sie oglada - to juz nieszczesnik jakis skazany na zycie w depresji bo nie wie co tez stracil? BBUueeehh.. paw mi poszedl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo im sie nie chce one wolą czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka płeć leci na brzydkie kobiety "ciągnie swój do swego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie babska i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
Ja tego nie oceniam, mówię tylko, jak wygląda ten rzekomy tabun adoratorów - patrzy na mnie, całuje kogoś innego, i tyle. Też wolałabym żeby było inaczej, ale są wzrokowcami i to się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny gość
Wręcz przeciwnie. Nie gloryfikuję urody tylko piszę, że z nią jest trudniej i paradoksalnie staję się przez nią mniej atrakcyjna dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za chwile uroda ci przeminie i nic nie zostanie poza pustką i zostaniesz starą panna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny gość
Wiedziałam, że się zlecą jakieś brzydule i prawiki. Bo oczywiście jeżeli jestem ładna, to już niczego więcej sobą nie reprezentuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
a co masz do prawiczków co ci zrobili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby fiut w c***e był najważniejszy...raczej brzydkie dziewczyny to pustaki puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
dokładnie - to jest paradoks, bardzo atrakcyjne kobiety są mniej atrakcyjnymi kandydatkami na związek, podpisuję czterema łapami i pieczęcią 27 lat doświadczenia :) A ci co zawzięcie oponują, to niby tacy jurni, co zawsze szukali pięknych na związek heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
dopiero co wlazłem na temat i już widze wyzwiska w kierunku prawiczków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny gość
Nic nie mam, ale oni coś do mnie mają. Oni i brzydkie dziewuchy jak te, które się tutaj udzielają. Mówię o związkach, a ta, że myślę tylko o fiutach w c***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
I ten tekst "uroda i tak przeminie i nic z ciebie nie zostanie" - classic & epic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej pani co tam wypunktowala swoje wypowiedzi.. ze wszystkim moge poniekad sie zgodzic bo brzmi to sensownie, oprocz jednego: zauwazasz meskiego osobnika z inna kobieta i stwierdzasz ze jest owa kobieta malo atrakcyjna. Pozwole sobie wiec na uwage ze troche popsulo cie to odwieczne wychwalanie twej urody pod niebiosa bo zanizasz druga osobe piszac o niej w taki sposob. Po drugie: racja, latwo uwierzyc w to co sie nam wmawia. Tobie (wnioskuje) mowiono ze jestes ladna i wiele rzeczy ci przyjdzie z latwoscia innym kobietom wmawia sie ze sa brzydkie i do niczego nigdy nie dojda w zyciu. Jedno i drugie bywa przyczyna bole i rozczarowan w zyciu bo nie sama sytaucja zyciowa nam dokopuje ale ten emocjonalny ladunek z jakim traktujemy owe sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe piękno nigdy nie przemija,czas tylko je uszlachetnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny gość
Ona nie stwierdza, że są brzydkie, bo mają faceta, tylko ocenia je poza tym. Każdy tak robi, więc na anonimowym forum o anonimowych osobach chyba można sobie pozwolić na szczerość w tym względzie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech,laski nie przejmujcie się;) W Polsce już mamy takich facetów,trudno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
nic nie masz, ale wyzywasz prawiczków jesteś okrutna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caly czas dopieprzacie: a to brzydule sa fuuj, a to przecietniaki sa fuuj, a to prawiczki sa fuuj, a i puszczalskie sa fuuj, piekne tez sa do niczego itd. Wszystko to stereotypy, nic wiecej. Dobrze tu ktos napisal: i tak wiekszosc z nas sie zestarzeje (ci ktozry tego dozyja) i po urodzie nie bedzie sladu. Po co az tak sie tym przejmowac? A wniosek nasuwa sie sam: jesli tak bardzo wierzymy ze uroda wszystko ulatwia lub utrudnia to moze lepiej zmienic myslenie i przyznac ze nic tak naprawde nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kogo chodzi? ja nic nie mam do prawiczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladny gosciu: wiem, ze nie napisala ze "brzydka bo ma faceta" tylko ze ocenia wogole i to w zanizajacy sposob. Facet to tylko dodatek w opisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
nie wiem jak możecie i po co w każdej dyskusji obrażać prawiczków, nie dość, że mamy ciężkie życie to musicie nas jeszcze dołować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
" bo zanizasz druga osobe piszac o niej w taki sposob." - nie zaniżam w takich wypadkach osoby, oceniam jedynie w myślach jej urodę, w kontekście tego, co się uważa - że to uroda da powodzenie. Pojęcie atrakcyjności fizycznej jest dość uniwersalne, zróżnicowane głównie kulturowo, nie oszukujmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci są tępi ja pisze do autorki tematu a taki jeden myśli że to do niego dżizas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluestrawberry
O lool facet nie patrzy na twarz tylko na cipkę zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
jestem przeciwny dyskryminacji prawików na tym forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×