Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne dziewczyny mają gorzej niż brzydkie

Polecane posty

Gość fibifulllllllll
W Polsce fajni faceci byli ale w PRL-u...wiem,bo mama mi mówiła a teraz to mi współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
Poza tym, do tej co się czepiała tego oceniania, odpowiedz sobie szczerze, dowiadujesz się, że twój facet zaczyna kręcić z kimś na boku. Poznajesz tę osobę albo choćby jej profil na portalu sp. Co oceniasz jako pierwsze? Urodę, nie ma co się oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
czemu wszystkie kobiety gardzą prawiczkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
prawiczek pospolity, nadaj sobie jeszcze bardziej kontrowersyjny nick i pytaj po sto razy, czemu ludzie mają coś do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinciaaaaaa
sytuacja z przed godziny. jestem sobie w biedronce i zauwazylam ze gapi sie doslownie gapi z wlepionym we mnie wzrokiem chlopak ktory byl chyba ze swoja dziewczyna. Ona wyplaca cos z bankomatu ktory znajduje sie w srodku. Dziewczyna normalna nic specjalnego. SERIO. on moze tez nie za przystojny ale mial to cos. wiec dlaczego taka nijaka dziewczyna kogos ma a ja podobno ladna choc przestaje juz w to wierzyc nie?!!!?? co jest w takiej nijakiej z wygladu dziewczynie a we mnie nie? dlaczego kazdy facet traktuje mnie tylko jako obiekt seksualny i nie wiaze ze mna przyszlosci? bez sensu to wszystko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
bo nie dostałem odpowiedzi może ty mi jej udzielisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
Paulinciaaaaaa co myślisz o prawiczkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
ja tu nic nigdy nt prawiczków nie pisałam, więc nie udzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
opowiem wam jak jem delicje otóż najpierw obgryzam dookoła tam gdzie nie ma nadzienia, potem odgryzam od spodu ciasto i zostaje sama galareta z czekoladą po czym ją wkładam do buzi i ssam aż rozpuści sie czekolada i zjadam samą galaretkę co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
Paulinciaaaa, z tego co piszesz, wnioskuję że masz max 19-20 lat, też byłam na etapie myślenia o tym w ten sposób, teraz już inaczej do tego podchodzę, aczkolwiek takie sytuacje są dosyć krępujące, zwłaszcze gdy laska spostrzega, że jej ukochany pożera kogoś wzrokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
ja was dziewczyny rozumiem bo sam jestem bardzo przystojny i w ogóle nie wiem dlaczego brzydale moi koledzy mają ładne dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinciaaaaaa
do ja co pisałam jako gość: mam 23 lata. No ja się strrasznie skrępowałam. Patrzał się dosłownie cały czas aż nie wiedziałam gdzie mam się patrzeć. Ta dziewczyna z którą był nie zauważyła tego że się na mnie gapi bo wybierała pieniądze z bankomatu. Ja już moi drodzy nie wiem co jest nie tak. Ja w gruncie rzeczy mimo że słyszałam już dużo komplementów na swój temat, jestem osobą zakompleksioną. Nie wiem jak sobie tłumaczyć brak powodzenia u facetów.przecież widzę się w lustrze i widzę jak wyglądają inne dziewczyny. Wątpie bym była brzydsza od większości tych dziewczyn które widzę że są w związkach. Sorry może nie jestem miss świata ale no kurcze bez przesady. Przez to mam mieszane uczucia. z jednej strony obwiniam swoj wygląd i mówię każdemu facetowi który mnie oleje że na pewno mu się nie spodobałam i żadne argumenty do mnie nie docierają bo ja wmawiam sobie że nie chcą mnie przez mój wygląd, kolejne co to wmawiam sobie że jestem przeciętna i dlatego chcą mnie wykorzystać seksualnie a gdybym bła ładniejsza to chcieliby się ze mną związać :( ja już nie wiem. tu jest tyle różnych opinii że nie umiem zrozumieć toku myślenia facetów. W każdej no może prawie każdej znajomości prędzej czy pozniej dowiadywałam się że chcą seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
ja sie z tobą zwiąże jestem przystojniacha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
Paulinciaaaa, nic się nie martw, i przede wszystkim popracuj nad kompleksami Ja myślę, że w gruncie rzeczy i tak wszystko jest dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
czemu mnie nikt nie chce jestem taki przystojniacha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy mężczyzni to przecież dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo facetom przede wszystkim chodzi o seks,zaspokojenie własnych potrzeb.Po co z kimś wiązać się,skoro wszystko można mieć za darmo,bez większego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
ja nigdy nie miałem sexu nie zależy mi na nim, a żadna kobieta mnie nei chce mimo tego że jestem przystojny dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ty to widzisz? że wchodzę do sali pełnej facetów i mówię "wybieram ciebie"? Albo że jak zagadam do kogoś kto mi się podoba (nie chodzi o wygląd), to zaraz myślenie typu "ona na pewno będzie mnie kochać i nie zdradzi" wyłącza się? Ha, ja też tak myślałam, ale byłam w błędzie. xxxxxx Normalnie, podoba ci się jakiś facet na studiach, w pracy, na imprezie, w bibliotece, idziesz i go zagadujesz. Wybierasz sobie sama, to ty decydujesz, a nie wiecznie czekasz biernie jak ofiara losu. Żadna filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą krępować się ciebie,na zasadzie"za wysokie progi".Nie neguję,że jesteś przystojny,jednak uroda to pojęcie względne. Kolejna rzecz,przystojny facet zawsze otoczony jest wiankiem kobiet,tak samo jak atrakcyjna kobieta.Problem tkwi w was samych,może brak pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojej matce,suce p*********j stara załatwiła faceta k***a ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda to
wiecie dlaczego ostatni facet ze mna zerwal? Bo nie mogl zniesc cisnienia. Powiedzial ze sie ciagle boi ze ktos taki jak ja nie moze go traktowac powaznie, ze go zostawie, ze to wszystko to jakas bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj oj no bo faceci to ciołki bez pewności siebie,żałosne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
"Wybierasz sobie sama, to ty decydujesz, a nie wiecznie czekasz biernie jak ofiara losu." Przykro mi, ale nie przystaję do twojego wyobrażenia o pięknych księżniczkach, które same nigdy nie zagadają. Zawsze jak miałam kogoś na oku, to dążyłam do kontaktu. Ale ty oczywiście coś sobie "założyłeś" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
to prawda jestem ciołkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Oj oj no bo faceci to ciołki bez pewności siebie,żałosne to x Ciołki?To znaczy kobieta skromna,cicha mysz,choć atrakcyjna to też ciołek?Trochę wyrozumiałości:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecie bardziej pasuje być niepewną siebie,bo to jest trochę wrażliwsza płeć itd. Natomiast na męskość składają się:odwaga,pewność siebie,asertywność,siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] gość Kobiecie bardziej pasuje być niepewną siebie,bo to jest trochę wrażliwsza płeć itd. Natomiast na męskość składają siępechowiec.gif dwaga,pewność siebie,asertywność,siła. x Nikt nie jest doskonały,dlatego uroda to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_pospolity_lat_28
mam konto na sympatia.pl i żadna dziewczyna do mnie nie zagadała nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
"Kolejna rzecz,przystojny facet zawsze otoczony jest wiankiem kobiet,tak samo jak atrakcyjna kobieta." Raczej kolejny stereotyp, przynajmniej jeśli chodzi o kobiety, bo w przypadku facetów prędzej jestem w stanie to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×