Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
uwierzmy w to ze jesteśmy wyjątkowe! bo jak nie my to kto? dziś pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym sie zadreczacie dziewczyny? chlopakami? zycie bez nich tez jest fajne, ja sobie zyje bez nich, robie sobie co chce, wszystko dla siebie, usmiecham sie do kogo chce, nikt na mnie nie krzyczy, nie jest nikt zazdrosny, jesli jest zly czas na facetow to lepiej ich sobie odpuscic, to fajne lekarstwo, ja jestem szczesliwa, a ktos powyzej fajnie napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie widze zadreczania z godz. 12.08, tam jest cala prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dramat z facetami... ja nie widze zadnego nadajacego sie, chyba mam zbyt wysokie wymagania..dla mnie musial byc super swietny... denerwuje mnie gdy wytyka mi wady charakteru, jak nie podoba mu sie moja szczerosc to niech spada i nie utrzymuje ze mna kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ja mialam faceta ktory byl taki sobie z wygladu a mi dokuczal za wyglad, od stop do glow mu cos nie pasowalo, nie wiem czemu, moze sam mial kompleksy, przykro mi bylo, takie przytykanie i z czasem coraz czestrze i wymyslne, ze sie wstydzi za mnie na ulicy i takie tam i naprawde nie byl on zaden ladny ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie tez musi byc super swietny, musi byc seksowny by mi sie nie znudzil, musi byc elegancki zadbany i ladnie pachniec, nie moze przeklinac****ic, nie moze krasc, zbyt szybko jezdzic, palic, musi byc mily, serdeczny, przyjazny i musi dom, musi mnie brac na wycieczki po calym swiecie, ja mu odwdziecze wszystkim co tylko mozna, pysznie gotuje, pysznie ....., jestem milutka przytulaczka i wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slonce dzis swieci u mnie a u was? jest cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest sloneczko, za pol godzinki ide na lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo lody, tez bym zjadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa, odwzajemniona miłość nigdy nie zabija. Napełnia nas, sprawia, że chce się żyć. A jakieś chore, toksyczne związki i zauroczenia - pewnie, że zabijają. Rujnują od środka i dołują. Lepiej się strzec takich uczuć, które powodują, że człowiek oddaje się drugiemu bez żadnej wzajemności. Należy szukać wartościowych ludzi, uczuciowych, wrażliwych na krzywdę innych, KOCHAJĄCYCH mimo wszystko. Takich, którzy będą zawsze, nie na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to malo kto w takim razie trafia na milosc w zyciu, lepiej byc samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc nie istnieje, zawsze jest tak ze A kocha B a B kocha C , C kocha D a D kocha A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaciolki moje bedziecie dzis? u mnie siara na maksa, ale boje sie tutaj o tym pisac... jestem zalosnym czlowiekiem... ogolnie powiem tak: spilam sie i mialam problemy grawitacyjno-zolokowo-jelitowe...;/ straszna siara przed wspolokatorami.... jezu, chce zapasc sie pod ziemi ;(( w dodatku milosci nie ma.., chce sie teraz zakochac..ale nikt sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu bede pisac sama do siebie, :) moze ktoras wejdzie na kafe i zauwazy ze topik odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 20.13, napisz co sie stalo? pomozemy ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.16, ale mnie zagielas swoja wypowiedzia, trafione w setke, lep[iej tego nie mozna ujac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wychodzi nato ze zawsze cie ktos kocha ale ty nie kochasz tego ktory cie kocha, fajne, podoba mi sie z tym ABCD, AMBARAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZYJACIOLKO, a co pilas, pisalam by nie mieszac, by tylko pic wodke ale z umiarem, wodka najlepsza a ty napewno wypilas piwo albo wiecej piw i moze szampana do tego i wino? ale skoro mialas klopot zdrowotny to 1 piwo-smutek, 2 piwa-przytulenie, 3-taniec, 4-spiew..... a skoro zle sie czulas to wypilas... ile? zapamietalam co napisalas o ilosci wypitych piw, ale nie wiem czy to ty napisalas czy inna przyjaciolka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz nie przejmuj sie siara przed kolezankami, chyba kazdy w zyciu zle sie czul po alkoholu i inni to widzieli , a ja to co, i jeszcze orzygalam zolcia samochod koledze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ja zrobilam, przed wigilia mielismy jechac do rodziny, w dzien wigilii, jak przyrzadzalam ostatnie potrawy moj facet polewal mi winko i tak polewal i polewal, on nie pil bo mial kierowac, zalalam sie w trupa, rzygalam zwijalam sie z bolu, moja wigilia byla w sedesie, najpiekniejsze moje swieta, nigdzie nie pojechalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tu żyć normalnie na tym świecie samemu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz co sie stalo? lipa z nim tak? jak mnie skrzywdzil facet to sobie szukalam nowego by nie cierpiec, to bylo dawno ale sobie kupilam gazete kontakt, tam sa bardziej normalni ludzie chyba, fajniejsze ogloszenia sobie zapisywalam, mialam odrazu numer tel. no i zapomnialam szybko o bylym, byl mi obojetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasluchana w ciszy
witam troche po niewczasie. czy zabija.....mnie wziosla na szczyt,a potem przez wiare,ze bedzie trwac upadlam,do tego daleko od kraju---- trwa to 2 rok,mieszkamw CH ,ale Fenixem jednak sie nie stalam.Nie chodzi o uczucia... Nie potrafie odrzucicc przeszlosci....duzy problam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisalam o tych piwach 1,2,3,4 i to ja sie spilam wodka,piwo i cytrynowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasluchana w ciszy
widze,ze tutaj wszystkie sie znacie,zatem sorry,ze wtargnelam ze swoimi sprawami. Ktoras napisala,ze to sa nasze kobiece blady,a Ona ma faceta cacy.... zycze dalej tkiego optymizmu.... w 98 procentach scenariusz sie przewija,tyle,ze ma mniej czy bardziej brutalna forme... Zycze,Tej kobiecie,zeby sie mie sprawdzilo- pozostale pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.20, kto tak napisal? podaj godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz moiwlam by nie pic piwska i takich tam, tylko wodke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj zasluchana w ciszy, mozesz nam sie zwierzyc, jatez pojechalam do obcego kraju i sie zblaznilam tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest jakas dziewczyna co ma faceta cacy? bo nie zauwazylam, tu tylko bidulki albo zakochane nieszczesliwie albo porzucone,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasluchana w ciszy, czy pojechalas za facetem zagranice? i teraz masz problem bo nie mozesz wrocic? jestes uzalezniona od niego? i juz nie ma milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×