Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
nooo wodka smaczna nie jest, lepiej zagryzc odrazu czyms ale na dyskotekach nie ma ogorkow, z cola lepiej jej nie mieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet nauczyl pic mnie wodki, wtedy na dozynkach to chyba mialam szczecie ze dobrze sie czulam, a potem on mnie nauczyl ze trzy kieliszki pod rzad i koniec na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś ktoś mi powiedział, że dziewczyna zostaje a koledzy mogą odejść i zostanie sam. Podle się zachował masz racje i nieraz juz mu nawet zycze aby ktoś z nim postapil tak samo jak on ze mna.. nie jestem zlosliwa dla innych, ale on naprawde przegial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bede miala jakas kase to sobie wypije z przegryzka kiszonego ogorka dla przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym miec kogos ktoremu moglabym opowiedziec wszystko od poczatku do konca, o mojej rodzinie, o moim domu, o moim zyciu, tym co mi sie przydarzylo, dlaczego tak postrzegam swiat, ...ale nie ma takiej osoby, nawet tutaj nie moge tego zrobic bo ja tutaj niestety ale nie czuje sie anonimowa..boje sie ze ktos moze to przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wtedy pilam na pusty żołądek... jak wrocilam to rzygalam jak bobr, zasnelam na koszu w lazience i nie moglam wstac, strasznie sie przewracalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak pomyslalam i chcialam ci napisac ze koledzy przemina, cpac nie bedzie z kim i pic nie bedzie z kim, wtedy wroca mysli o tej dziewczynie ktora byla dobra ktora chciala mu pomoc, ktora byla mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest prawda z tymi trzema kielonami pod rzad i koniec ;D tez to wiedzialam na poczatku , potem jakos o tym zapomnialam... ja wiedzialam ze mam przestac po 7 ;) bo jak wypije wiecej to bede sie słaniać na nogach ale pewnej pieknej nocy wypilam 15 ban ... ale nic takiego nie bylo, nie rzygalam , nie niesli mnie, polozylam sie normalnie i rano normalnie wstalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasnelam na koszu w lazience, to musialas naprawde zle sie czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy boi sie tutaj pisac ze szczegolami, to prawda, bo linki kazdy moze zauwazyc z naszym wpisem z kafeterii, ja czesto jak czegos szukam to czesto informacje jakies sa na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, dlatego ze zmieszalam... nie upilam sie przez ostatnie dwa miesiace i dlatego chcialam sie spic... .. kiedys spilam sie spirytusem.. wtedy nic nie pamietam co sie dzialo, a ja zazwyczaj nawet jak jestem mocno pijana cos tam pamietam.. a to czarna plama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do picia to tez musi byc dobry dzien i jakies szczescie tez trzeba miec, po 15 to ja bym wyladowala na cmentarzu, dobrze ze ci sie nic nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, wystarczy wpisac w google "milosc zabija" i znajdzie sie nasz temat.. jak ktos szuka piosenki verby ... bo on ma piosnke "milosc zabija"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno ze jak spijesz sie jednego dnia to następnego chociażby nie wiem ile byś wyładowała, to się nie spijesz.. ot taki paradoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co pare minut wyskakuje mi spam, nie moge wysylac, nie wiem czy to dojdzie nawet, skad bierze sie spam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze dajesz jakies linki, albo za duzo znakow interpukcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linkow zadnych nie daje a znaki to tylko przecinki czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalam duzo o kobiecie ktora pila spirytus szklankami i wymiotowala krwia i pokazalo jako spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys tez tak mialam, nie moglam nic zrobic.. potem jakos samo przeszlo .. nie wiem co to bylo i o co chodzilo.. mialam isc na spacer, ale zostalam z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna ta piosenka verby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylyscie i was nie ma :) ja czuje sie dziwnie caly czas w swoim zyciu.. nie wiem co jest nie tak... chyba mi kogos brakuje, i to jest ktos wspanialy, ktory by swiata poza mna nie widzial a ja bym go kochala... chociaz , ja nigdy nie bede do konca szczesliwa... wstydze sie ze jestem biedna, ze mam beznadziejny dom.... i takie rozne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro albo wieczorem poznym tez tu wejde, moze spamy sie uspokoja, moze za duzo pisalam, zycze wam milego wieczora, moze wlasnie pojdzmy na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo jestescie kochane :) a juz sie zmartwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zaraz wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie najlepiej by bylo gdybys poznala teraz chlopaka, kiedys mialam chlopaka bardzo biednego ale bardzo wspaniala mial rodzine, taka duza, czasem o nim mysle, szkoly nas rozdzielily, tesknie za jego rodzina, gdy poznasz studentko wartosciowego chlopaka twoj dom nie bedzie dla niego brzydki, po tym poznasz, ze bedzie dobry i wartosciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie wiem, kiedy taki bedzie.. wszyscy sa mili.. poznaje i znam duzo ludzi, duzo chlopakow.... fajnie by bylo sie zakochac.. bo tak bez zywszych uczuc jest zycie beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego wieczoru kochane :) bedziecie jeszcze potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie stalo? czemu taka smutna minka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×