Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Uśmiech dla mnie jest oznaką sympatii i łagodności charakteru.Jeśli ktoś ma charakter zbliżony do mojego,to oczywiście że przyjmie to z radością,jednak należy pamiętać,że nie wszyscy są tacy jak ja,i tu zaczynają się schody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, do zainteresowanego mozna puscic mily usmiech a tak to glupio jakos tez bym sie czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, ja poczatkowo mojej znajomosci z bylym nie czulam nic wtedy do niego, ale gdy zapytal mnie czy chcialabym z nim sprobowac to powiedzialam tak. Moja milosc przyszla z czasem, ale gowno wyszlo. Zostal bol i rozczarowanie. A przywiazalam sie cholernie, ze do dzis nie jest lekko. Jednym plusem tego zwiazku bylo to, ze zapomnialam o takim jednym draniu :) watpie, ze bede jeszcze kiedys szczesliwa, bo przy nim niczego mi nie brakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dla nikogo nie nadaje......zamkne sie w sobie, skoncze te meczace studia i wyjade na pustynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o tym drugim draniu tez zapomnisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pustyni tez bywaja faceci. Oni sa wszedzie, mozna poznac w najmniej oczekiwanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybieracie się gdzies na majowke? moze wtedy kogos nowego poznacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dla nikogo nie nadaje......zamkne sie w sobie, skoncze te meczace studia i wyjade na pustynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym nie usmiechnela sie do faceta ktory nue zwrocilby na mnie uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I spotkasz beduina,w którym się zakochasz :P.Tak poważnie,nie możesz tak myśleć o sobie,na pewno jest ktoś,kto się w Tobie zakocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majowka w domu, na balkonie, ale schlodzilo sie troche powietrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek to powinien najbardziej kochac siebie.. przynajmniej nigdy by sie nie zawiodl :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego są strzępki miłości, które nigdzie pasują? black eyed peas- where is the love?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
pudelsi-kocham sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie wszystko aby go do mnie zrazic... Duża uwage przywiązuje do wyglądu, jak będzie do mnie przyjeżdżał będę chodzić w starym, podartym dresie, z tłustymi włosami i bez odrobiny makijażu, długo z "taka mną " nie wytrzyma. Czemu ja na to wcześniej nie wpadlam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D ja tak chodze zawsze jak w domu jestem.. trzeba dac wlosom i twarzy odpocząc od chemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.youtube.com/watch?v=RZlxD_mL3ic.. ja lubie tą piosenkę .. mega romantyczna i nostalgiczna :) aa .. nie powidzialam wam co mi się śnilo.. po tym jak wracalismy tą samą linią, że zaprosił mnie do znajomych na fb i że napisał do mnie coś o moim bracie obraźliwego... ciekawe, ... czasem mam świadome sny jak mi się w takim śnie przyśni to nie będe się czaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie tylko jedno,dlaczego jak jakiś kretyn wstawia głupoty,to mu tego nie blokuje,a jak człowiek nieraz wstawi-napisze coś normalnego,to jest ten komunikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba kwestia przypadku.. czasem tez mi wyskakuje -jak daje duzo odstępow i znakow interpunkcyjnyvch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×