Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
miss co sie stalo? znow cie wkurzyl? a wczoraj miss na tematach byl chlopak zalozyl temat bo teskni za dziewczyna ktora porzucil bo mu odleglosc nie pasowala i pomyslslam o tobie ale to chyba nie byl on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze boi sie angazowac? ale po co mialby sie bac, przeciez bylas mu oddana, nie zrobilabys mu krzywdy przeciez, kto jak kto ale nie ty? czemu teraz milczy i sie kryje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż mój były narzeczony ni stąd ni zowąd nie ma nic przeciw mojej obecności (w tej grze), co on terapię ma? Ten buc, górnik, hanys ****** w d**e mac, nie chce mi z głowy, serca wyjść. Żebym choć pracę miala, by nie być tym balastem. Facet żaden o mnie nie walczy, jestem przekletym dodatkiem do codzienej nudy. Spowszednieje, lub jest pod górkę, to mnie wyrzuci. Nie widzę dla siebie przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
licze na to ze tak mi sie wydaje ze on sie ukrywa, ale przeciez jakby chcial i by mu zalezlo to by cos jeszcze napisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile dni temu napisalas mu ze mozecie sie spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byla w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss wyjedziesz do pracy zagranice i moze wtedy cos sie odmieni, calkiem przestawisz sie na inne tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byla sobota? oj to moze nie chce on sie tak narzucac odrazu, to nie musisz sie martwic, odczeka troche by ta mysl o spotkaniu dojrzala:) w koncu cie porzucil to teraz mysli sobie ze musi poczekac, ze nie zasluzyl by tak szybko zmuszac cie do spotkania, chyba chce elegancko sie zachowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty napisalas mu w ten sposob ze kiedys tam mozecie sie spotkac i on moze mysli ze ci sie nie spieszy, wiec teraz chce troche poczekac z tym spotkaniem by cie nie ponaglac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za miesiac jedziesz? misiac szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odbijesz sie, fajnie wyjechac:) moze to szansa na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczę, że prom zatonie ze mną. Kosmos, coś czego chcę. Może komuś innemu się poszczesci. Mnie nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss ale jestes pesymistka, napisz chociaz raz z ebedzie dobrze ze bedzie ok, nie wmawiaj sobie zaawsze ze bedzie zle, sama siebie zle nastawiasz, a lubisz ksiazki? poczytaj sobie fajne ksiazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo a juz myslslam ze kazdy sobie poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszeliscie o świadomym śnie , paraliżach przysennnych? Ogolnie mialam w swoim życiu kilka paraliży.. dzis jak zasypiałam widziałam że macha mi ręka przed oczami i jakieś swiatło... a sen mialam spoko.. śniło mi się 3 mężczyzn -jeden był to chłopak, który zerwał ze mną znajomośc (kręcilismy razem) -drugi był to chłopak w którym byłam rok zakochana (dalej jestem :() -trzecie to byl chłopak o wspanialym usmiechu, ktorego poznałam pare dni temu i dzis widzialam 2 razy Zarówno chłopak 2 i 3 tak samo wyglądali (mieli wygląd chłopaka 2, tylko byli inaczej ubrani). W tym śnie przyszedł do mnie chłopak 1, a ja nie chcialam, żeby u mnie był bo spodziewałam się, że odwiedzi mnie 2 .. chciałam go wyprosic,żeby nie widział chlopak 2 i 3 ..ale on nie chciał wyjsc, no i zobaczyli że on jest ... byli bardzo zazdrosni. Usiedli kolo mnie 2 z jednej strony a 3 z drugiej, tak żeby mnie odzielic od 1... Potem w tym snie rozmawiałam z 2 i powiedziałam, mu że kilka razy mi się śnił . A on zapytał czy wiedziałam ,że to on (czy cos w ten desen), a ja powiedziałam że wiedziałam, że śni mi się że miał na sobie czarna koszulkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo niepotrzebnie pisalam ze tez mi sie podoba, moze to ja schrzanilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde no, nie moglam pisac, rozladowal mi sie net na telefonie, a teraz dopiero komputer moglam odpalic, musze przeczyac co napisaliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studencie sledzisz nas i nic nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaah studentko twoj sen to jak opowiesc filmowa, filmowa bo widze ta scene przed oczami, hahaha, wszystko kreci sie kolo chlopaka nr 2, on jest najwazniejszy, kiedys mialam takie cos na jawie haah jak gadalam z innym a kochalam innego i ten co go kochalam akurat widzial jak gadalam z tym co go nie kocham i potem martwilam sie ze ten co go kocham bedzie sie zle czul ze gadalam z tamtym haah i takie tam..... tez pogmatwane ale wiadomo o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo studencie czemu nie jest ci do smiechu? co sie stalo? napisz:) zawsze pisales jak cie cos trapilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×