Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
niby bylo chlopakow trzech ale wszyscy wygladali jak ten drugi, czyli to jakby byl tylko ten jeden ten 2 tylko w trzech wcieleniach, nawet ten 1 i ten 3 mieli wyglad 2 bo cala twoja glowa zaprzatnieta jest 2, czyli juz wiem, calym twoim zyciem, jednynym facetem na swiecie jest 2, innych facetow nie ma, a jak myslisz ogolnie o mezczyznie to zawsze ma wyglad 2, kolo kazdego faceta na ulicy idzie cien 2 i ZADEN NIE MA SZANS BYC TYM 2, ahahahah, zagadka rozwiazana, zanalizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.35- nic nie schrzanilas, za bardzo sie przejmujesz i analizujesz, on sie nie martwi a ty bardzo, on sie cieszy ze cie spotkal ale glupio sie czuje ze kiedys zerwal i dlatego napisal ze spotkalby sie ale sie wstydzi, wstydzi sie bo mu glupio ze zerwal, czuje sie niezrecznie, z jednej strony bardzo by chcial a z drugiej podle sie czuje ze cie zranil, chyba mam wene nocna, powinnam pracowac w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, bo ja bylam na tej imprezie co on..i pilam, Potem jak wrocilam i kladlam sie spac to myslalm jak go kocham i chcialabym go... a on mi sie snil dwa dni pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz sie nie da tak do niego zblizyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zblizyc tak na zywo? nie we snie, on jest obojetny tak?albo udaje takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja studentka, jestem na tel. ..on ma mnie sa idiotke, debilke, nienawidZi mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tak myslisz ze za debilke i idiotke? nie powiedzial tego nawet tobie, raz sie unioslas i on jest urazony ponizony i by trzeba bylo cos zadzialac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do popoludnia kolezanki, milych snow o waszych milosciach, czas na sny......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nim to ciężka sprawa.. nasza znajomość i zainteresowanie. zaczęła się jednego dnia.. już pierwszego dnia cZulismy się jakbyśmy się znali latami..potem widywalismy się na imprezach, raz gdzieś wyszliśmy razem i to z mojej inicjatywy, przyszedł parę razy do mnie ale cZulismy się skrępowani..na imprezach było inaczej : alkoho, wszyscy bardziej wyluzowani, zawsze siedzelismy przytuleni..nigdy mnie nie pocałował ( tylko w głowę)..posypało się po dłuższej przerwie w roku akademickim, on nie wykazywał inicjatywy , ja nie chciałam być nachalna..każda ze stron stwierdziła że drugiej nie zależy.. potem jego kolega chyba w żartach powiedział mi że tamten mnie kocha- nie uwierzyłam i go wysmmiałam że takie rzeczy opowiada bo koleżnkaami powiedziała że to napewno nie jest prawda. ale ja byłam naprawdę w nim zakochana...długo cierpmiałam, obrzydzilam sobie go..ale teraz wszystko wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio ogólnie c*****y okres.. Co prawda wiadomo,że się pije podczas tzw.juwenaliów,ale nie do tego stopnia,żeby wymiotować krwią i żółcią(kilkadziesiąt litrów w przeciągu 3 dni robi swoje(z czego było to zdecydowanie bliżej 100 niż 10),po drugie jestem strasznie padnięty i mam ogólnie nie najlepszy nastrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:17- z tego co napisalas to ja teraz wiem ze musisz z nim porozmawiac, wyjasnic tamta sytuacje, on moze czegos sie wtedy dowiedzial, ktos poprzekrecal i mu doniosl. Wiesz szkoda tej milosci, chyba troche zawinilas, musisz koniecznie pogadac z nim, moze jest cos czego nie wiesz- tzn moze ktos cos.....nagadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie spalisz zoladek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo ponad 1,5 roku temu... nie wiem czy wchodzic drugi raz do tej samej rzeki, nie wiem czy on mi powie co mu kto powiedział, albo co sam sobie dopowidział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest jakims nie wiadomo czym.. niektóre dziewczyny mają go za totalną łajze, ale dla mnie on jest najprzystojniejszy, ma najlepszy głos, najlepszą klatę, najlepiej przytulał, ale to tak mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i widzialam go to nie spojrzal, nie powiedziak ani be ani me. kolezanka powiedziala zebym dala spokoj i zapomniala lecz ciezko po takich slowach. a gdy przeszlam kolo niego kolejnyn razem odwrocilam glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie z nim spokoj, gdyby chcial na pewno znalazłby sposob by do ciebie zagadac.. szkoda dziewczyno twojego czasu i marnowania mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie , udało mi się przywołac kogos w snie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy tez tak sadzicie eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się, ja po prostu nie chce cię zanudzac gadtkami typu: jest nie śmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie jest warty mnie bo gdyby mu zalezalo to by sie staral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już tak dlugo to trwa u ciebie,ze na pewno by nie wytrzymal i cos zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydawalo mi się, że to trudniejsze niz jest naprawde ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.. studentko, mialam podobnie jak ty, Nie którzy tak robią-rezygnują, odchodzą bez powodu... może boją się zaangażowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziesz pamietala ta milosc zawsze, nawet na starosc,zawsze bedziesz widziala jego klate przed oczami i slyszala jego glos w duszy, nawet jak wyjdziesz za maz to czasem go wspomnisz i bedziesz czula niespelnienie, skoro go kochasz to warto sprobowac cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie wywoluje kogos w snach? ja chce kogos wywolac:) ale jakos mi sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialas kiedys swiadome sny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygam juz cudzą miloscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.58- a jak wyglada swiadomy sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×