Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
a jak myslisz? co moze byc z toba nie tak? myslalas o tym? musisz tak sie ocenic jakby to obcy robil, stan tak kolo siebie jakby, tzn wyobraz sobie jakbys byla swoim obserwatorem, kims obcym kto patrzy na cibie i co wtedy sobie myslisz? haah ja tak sobie robilam kiedys taki test haahah i stwierdzilam ze krzywo patrze na wszystkich i jestem niedostepna i dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie bylam w zwiąku.. cale zycie sama, nie moge tego wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co mi pomaga? varius manx-młode wilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caly czas patrze na siebie oczami innych i jestem bardzo krytyczna wzgledem siebie, widze siebie jako idiotkę , bez klasy , j******ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo napewno jeszcze jestes mlodziutka a teraz jest wyscig szczurow na wszystko sie scigaja. na chlopakow na wszystko, kto ma- to lepszy a to gowno prawda, czasem ta co tak ma wszystko to potem gowno bedzie miec, nie martw sie, nie patrz na innych ze maja chlopakow, to nie sztuka miec chlopaka, sztuka jest poznac wspanialego mezczyzne na zawsze ktory bedze juz do konca a nie teraz co sie dzieje, ze tylko maja chlopakow by miec, by sie nie wstydzic ze sie nie ma bo inne maja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie one mają wspaniałych i dobrych tych chłopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno nie jestes idiotka bez klasy j******a, tylko fajna sympatyczna mila dziewczyna, inaczej by cie tu nie bylo na tym temacie, bo tu sa wszystkie fajne dziewczyny a ja glupia nie jestem i wiem kto jest fajny a kto nie fajny, a tu sa tylko fajne, na innych tematach to jest burdel, tylko jad i zmije i wszystko a tu... tylko sympatia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one maja wspanialych chlopakow bo sa wyrachowane i umieja zakrecic sie kolo takich ale tacy faceci po latach tesknia do takich jak ty, do delikatnych subtelnych i mysla tylko by te zmije zostawic i uciec gdzie pieprz rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje, że tak myślisz.. :) ... ja chyba za bardzo chce żeby ludzie mnie lubili , może powinnam zluzowac majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama mi czasem mowi, ze jestem za malo subtelna.. czasem przeklinam, a ona mi mowi ze jestem nie subtelna np. jak powiem że mi się rzygac chce (ale do znajomych tak nie mowie)... może za dużo narzekam, ale ja tego nie kontroluje po prostu mowie co mysle.. jakis wielkim smutasem nie jestem, czasem narzekam na siebie i pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haahah zluzowac majty- fajny tekst haah musze zapamietac, a ja tez mowie ze chce mi sie rzygac , nie widzew tym nic brzydkiego, czasem czlowiek wlasnie musi zluzowac majty hahaa:) a mama z pewnoscia tez sobie przeklnie w duszy po cichu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja p*****le. Mam prawie 26 lat i wiecie co? Mam dosyć tego życia, jestem zmęczona. Skończyłam studia i ciągle szukam pracy i nic..."zadzwonimy". Jestem balastem dla rodziny. Patrza na mnie, jak na wyrzutka. Pokładali we mnie nadzieje a ja co? Normalnie zwariuję przez to wszystko, przez tego idiotę, który utłukł we mnie niemal całą nadzieję. To, co zostało to nadzieja, że mnie szybko trafi szlag i będzie spokój dla moich bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie myslcie za duzo o ludziach dziewczyny tylko o sobie, czesto wam mowie byscie myslaly o sobie a ludziom nigdy sie nie dogodzi, jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemu dogodzil, przede wszystkim wazne jestescie wy dla sibie, ja jestem np tego zdania ze LUBIE TYCH KTORZY MNIE LUBIA, innych mam gdzies a jesli nikt mnie nie lubi to mam to tez gdzies, bylebym tylko byla zdrowa i silna by chodzic o wlasnych silach a reszta mam gdzies, jak mnie ktos nie lubi niech spada,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak tak pracuej nad soba ze nawet oduczylam sie narzekac na pogode i wiecie lepiej sie czuje i np jak ktos narzeka na pogode to ja mowie przeciez musi byc deszcz musi byc wiatr albo jakby zawsze bylo slonce to by nas spalilo, a i tak mamy swietna pogode no nie dziewczyny? ja tylko nie lubie bardzo wichur haah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss haha ale dalas haah , no ale z praca bardzo ciezko, nie tylko ty masz problem z praca, to jest koszmar, tylko kaza wysylac cv przez komputer, zadnej osobistej rozmowy spontanicznej tylko ciagle cv i cv i cv prosze wyslac, ktos by chcial pojsc w konkretnie miejsce to nie moze porozmawiac bo najpierw cv, a na kmputezrze nie widzi sie osoby ze np ma mily glos, nieraz komputer odrzuca wiele wartosciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekujemy za piosenke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w piatek sobie poplakałam i troche pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez placz pomaga, wyplacze sie i wstaje zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem trzeba sie pouzalac nad soba:) ja tak lubie, za stare krzywdy i nowe krzywdy- zawsze lubie sie wyplakac, to jak odtrutka jak reset, ja lubie sie uzalac nad soba a potem jestem silniejsza, czasem siebie tez trzeba poglaskac haah to jest mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe,.. musze tez sprobowac siebie poglaskac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, poplakac poglaskac i nie przejmowac sie ludzmi, zobaczcie jak ludzie zachwouja sie na innych tematach, i w wiekszosci ludzie tacy sa-wredni podli pluja jadem, macie dowod jacy sa ludzie i miejcie ich w d***e bo malo jest naprawde fajnych i serdecznych dlatego nie przejmujcie sie ludzmi, badzcie dobre dla ludzi ale nie przejmujcie sie ich glupota i ze was nikt nie lubi, my tu was lubimy wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przyjaciol tez trzeba miec, i trzeba miec na kogo liczyc.. nie mozna o wszystkich myslec zle.. bez ludzi tez jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nieeee, nie o wszystkich, ja nie pisalam o wszystkich, tylko o tych zlych zeby nie zadawac sie z takimi co o nas zle mysla czy mowia, dobrzy ludzie tez sa:) bo wy mowicie ze was nikt nie lubi, i dlatego napisalm by z takimi sie nie zadawac, miec ich gdzies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i z tymi dobrymi do konca nie wiadomo, moze są dobrzy a tak naprawde nas nienawidzą, oszukują, obgadują , kłamią o nas, robią coś żeby inni nas nie lubili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam takich ludzi co mnie lubia i ja ich lubie a ci co mnie nie lubia to nie zwracam na nich uwagi, ja wiem kto mnie lubi, to da sie wyczuc, taka osoba lgnie do cibie i stara sie byc blisko, utrzymuje kontakt i jest mila, a zlosliwcow unikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00;20- tak. udaja ze sa mili a sa jak cukierek z trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milej nocy kolezanki:) do jutra, milej kawki i usmiechu duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze tylko napisze dziewczyny ze temat jest tesknota za dziewczyna, moze to chodzi o ktoras z was, pare minut temu zaczol sie ten temat:) papapa do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od paczkow w wekendy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×