Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gośćstudent
Właśnie też się zastanawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna z was mowi dobranoc kochani :) musze rano wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
Drogie Panie, idę spać :).Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc spokojnej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tych reklam nie powinno byc wszedzie tylko taki nielad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie otwierajcie tego linku, ona to wszedzie walnela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria sie zrobila odpychajaca, nwalone tego badziewia, zero przejrzystosci az sie wchodzic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy za swiadkow trzeba placic? niestety nie stac mnie na adwokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz miec darmowego z urzedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge odpowiedziec na to pytanie o milosci :) pewnie ją to nie obchodzi i juz nikogo... mi nigdy nikt nie powiedzial ze mnie kocha, jeden przyjaciel goscia mi powiedzial,ze tamten mnie kocha (ale zapewne byla to bujda) inny mowil mi ze mnie uwielbia, ale .... nigdy w twarz "kocham cię"... "jesteś moim homarem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aviii
Hej Wam, dzięki za wsparcie:* No nie przesadzajcie, nie jestem jakąś wyrodną kobietą która oddała by komuś własne dziecko. Fakt, jestem teraz w totalnej rozsypce, wcale mnie nie cieszy ta ciąża, ale nie zamierzam też się załamać z tego powodu. Bo ta malutka istota nie jest niczemu winna, jedynie to ja mogę sobie zarzucić własną głupotę. Boli mnie to że nic nie zauwazyłam, niby badania mam w porządku, ale i tak chyba nie do końca to do mnie dociera, to że za za pół roku będę matką! Na razie staram się o tym nie mysleć, choć odrzuca mnie już od kokosowej princessy która do tej pory uwielbiałam:( O mojej ciazy wiedzą tylko najbliżsi, praktycznie nikt ze znajomych, prócz mojej najbliższej koleżanki. Jak na razie były nie wie, i chcę aby się nie dowiedział. Cały czas teraz, tak odruchowo dotykam mojego brzucha! Chyba instynkt macierzyński się we mnie rodzi powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avii kochanie :* Będziesz najwspanialszą matką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aviii
To się okaże, boję się na samą myśl. Na razie myslę tylko o tym aby mój były się nie dowiedział. Nigdy bym nie pomyslła że teraz może sie wobec mnie w taki sposób zachowywać. Po prostu nigdy. Słuchajcie jak to jest z ciąża i lataniem? Chodzi mi o lot samolotem w okresie ciazy, mam kupiony już bilet na 7 lipca, ja muszę mieć jakiś papier od lekarza na to że mogę lecieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.. ja myśle, że twoja ciąża jest zbyt słabo zaawansowana , żebyś musiala sie martwic o jakies papiery od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aviii
Na wszelki wypadek zapytam lekarza, myslałam że może ktoś z Was wie. Oby tylko moja dziecina mało odziedziczyła po swoim tatusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jest tak jak mowilam- avii kocha dziecine i nie powiedziala facetowi o ciazy i znow jestem z niej dumna, tak trzymaj, dziecko z pewnoscia bedzie fajne po tobie:) a bredni o oddaniu ukochanego malenstwa nie sluchaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samolotem mozesz leciec, ciaza widoczna-zasw od lekarza i powiadomic gdy bedziesz bilet kupowac, mozesz miec jakas ulge podobno, zasw. koniecznie od lekarza tez gdy ciaza niewidoczna, zawsze trzeba powiadomic gdy bedziesz leciec by ekipa wiedxiala zs leci kobieta ciezarna, to wazne dla bezp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry wieczor :) jak minal wam dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) fajnie minal, wiecie taki pan dzis sie do mnie duzo usmiechal, fajne uczucie:) bywajcie wsrod ludzi bo samotnie w pokoju nikogo nie poznacie dziewczyny, musze przyznac ze fajnie sie usmiechal, usmiech mial bardzo pociagajacy, ale pzoostanie tylko na usmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze bardzo :) spodobalas mu sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjadlam dziewczyny pietro w pudelku ptasiego mleczka wedla, parter zjem jak mi troche mdlosci przejda po pierwszej porcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo ledwo poszlam do ludzi, dostalam prace ukochana i zaczely sie usmiechy, radze wam bardzo dziewczyny byscie byly blisko ludzi, odrazu znajdzie sie milosc, gdybym byla samotna to moze bym sie dalej usmiechala ale wiem ze juz nie moge sie usmiechac bo zrobie glupote:) juz dosc glupot zrobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy usmiechajcie sie i cieszcie sie mlodoscia, jestescie wolne jak ptaki, mozecie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz musze te usmiechy odkrecic i udawac ze go nie widze, bedzie mu smutno bo sie bardzo ucieszyl z mojego usmiechu i musze teraz udawac jakby nie bylo usmiechu, nie nosze obraczki bo nie mam slubu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentka tez ucieka od ludzi, nie poszla na wesele, odsuwa sie od towarzystwa i traci okazje do poznania milosci, wytatuowala sobie w sercu jednego chlopaka i koniec i czeka, nie czekaj studentko, idz i kochaj..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×