Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
tylko nie pomyslcie ze jestem tego tam homo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham faceta poki nie pojde z nim do lozka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
dziś 22:41 Kim Ty w ogóle jesteś?Założę się,że nie żadnym z wcześniejszych gości,bo nie wierzę,żeby Nasze dziewczyny(zwłaszcza mam studentki) wypisywały głupoty o tym,że penis jest obrzydliwy i żeby faceci łykali swoją spermę oraz nakłaniały mnie do ucięcia sobie ,,tego''. Wiem ,że nieraz zdarzało mi się przeginać,ale to co teraz czytam,również nie jest normalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niektore kobiety nie lubia facetow chyba albo tak jeden obrzydzil im wszystko- a potrafia faceci obrzydzic i to jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa faceci fajni, co dbaja o siebie i wiedza co robic by nie obrzydzic sie kobiecie ale inni to pozal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studencie znasz sie moze na motorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iel moze kosztowac 20 letni suzuki po przejsciach, bo ktossie kloci ze mna ze 15 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy was tez ta kafeeria teraz denerwuje, jade na dol a tam kupa rekalm i polecanych tematow, non stop to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za roznica student kto pisze- dochodzenie robisz, ktos napisal swoje zdanie i co teraz bedziesz dochodzil kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ludzi swietych i ty swiety tez nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
Motorów nie ogarniam szczerze mówiąc,naprawdę .Zresztą to co przeczytałem na poprzedniej stronie ,przyznam szczerze, nie spodobało,a powiem więcej,wkurwiło ,bo to już nie były wrzucanie tylko na facetów też ogólnie,ale adresowane było do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
Za świętego się nie uważam,ale nikt nie będzie mi nakazywał łykać własnej spermy i wrzut personalnych robił.Nie mogę być w 100% pewien tego,co mówię,ale jako,że jestem jedynym stałym przedstawicielem płci przeciwnej na tym forum,domyślam się,że to wszystko było adresowane do mnie...Jakbym ja za wszystkich faktycznie odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale temat nie jest twoja wlasnoscia i nie bedziesz mowil co mozemy pisac a co nie, ktos sie powyglupial i co, nikt nic zlego nie zrobil, czytasz post po poscie a potem krytykujesz, nie jestes ani wlascicielem tematu ani naszym tata czy kims, jakos inni sobie pisali wesolo atobie ajk zawsze nic nie pasuje , taus sie znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka sperme masz lykac haha czytaj ze zrozumieniem, ktos opowiedzial o sobie aty to bierzesz do sibie, zalosne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to my nie mozemy tu pisac o facetach, bo co, bo ty tu jestes jednym i musimy uwazac bys nie wziol tego do sibie? haha na kazdym temacie jest facet a tu napewno nie tylko tylko jestes facetem i nikt o tobie nie pisze a do ciebie, ktos pytal o motory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt do cibie nie pisze i nie mysli o tobie jak to odbierzesz, nie jestes tu lwem rzadzacym, kazdy mauwazac co pisze? to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
,,dziś Motorów nie ogarniam szczerze mówiąc,naprawdę .'' - Mimo całego mojego zacietrzewienia ta odpowiedź była szczera,nie znam się na nich,nigdy nie miałem żadnego,może dlatego nie zainteresowałem się tym tematem ...Niestety,tutaj nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja pisze to nie mysle o tym ze jest tu PAN ktorego mozna obrazic, ale tobie zawsze wszystko sie nie podobalo, jak zwykle zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez cibie juz zadna pani nie przyjdzie sie wyzalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i czytam haha i widze student pyta co maja zrobic faceci z czlonkiem uciac? I ktos napisal Uciac haha a student na to hahaha, jakos cie to panie studencie wtedy rozbawilo, wiec nie ogarniam w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narzady rozrodcze nieraza jak sobie pomysle sa obrzydliwe jak sie ich nie umyje to prawda jedzie za nich. wlochy rosna i co dzien trzeba sie golic jak u malpy wszystko u czlowieka fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam mam taki problem ze boje sie ze zaraz ktos mi na chate wjedzie i bedzie po mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ma ci wjechac na chate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( nic tylko linka i do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktos :( boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooonowe osoby? A dlaczego sie boisz-masz jakis problem? Napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj dom stoi kolo ulicy? Ja tez bym sie bala. Fajnie jak czytam i widze ze ostatnio wiecej osob przyszlo, to mile:) napisz co z tym domem , czyjest obok jezdni? A czemu linka i do lasu? To ktos inny napisal? Polapac sie nie idzie, kazdy gosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×