Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Cierpienie nie obchodzi, to szczescie i to udawane tym bardziej. Chcę go zapomniec, przestać kochać. Tylko jedno mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 3 facetów. Dla każdego bylam ideałem, diamentem którego mieli nie wypuścić z rąk. Wiesz, co ten ostatni powtarzał? Żeby miał zdechnac, to walczylby o mnie, że nigdy nie zostawi mnie, chyba, że ja odejdę. Jak mi ciężko to poukladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nie zasluguje na nikogo, a on może mieć lepszą z dużym biustem. Trzeba było już dawno skończyć z tą wegetacją, a nie męczyć się życiem, gdy inni wykorzystują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dusza przepadła. Pierwszy raz nienawidzę kogoś i życzę mu aby cierpiał jak ja. Ja naprawdę trzymałam się lepiej, a teraz coraz gorzej. Ciągle zbieram... Czemu dusza Cie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Czas odbic sie od dna. Mis nie zagladaj na jego profil- nie umartwiaj sie. To zwykly poparaniec. Mowilam bys wszystko usunela co sie tyczy jego. Na co ci to? On jeszcze cie dobija. Juz czas zebys zapominala o nim i nie rozdrapywala. Pomysl sobie ze mialas wielka rane i ze pokryta jest strupem i nie wolno ci strupa zdrapywac-bo pozostanie blizna. Teraz jest strup i bie probuj go zdrapywac. Przeciez nie jestes zalezna od niego. Mozesz sama zyc. Najgorsze jest pojsc za zlym facetem, zostawic wszystko dla niego i byc z nim nieszczesliwa. Potem zalowac zlej decyzji. Mialas to szczescie ze tak sie skonczylo, bo gdybys wyprowadzila sie do niego mialabys koszmar. Wiesz.nie wierz w slowa typu jestes diamentem-mi tak samo mowiono i co? gdzie jest ten co tak mowil? To byl zwykly *****cz. Skasuj go i olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna kochac zla osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybijaj sobie ja z pamieci i nie zagladaj na jego profile, gdy zagladasz on o tym wie i uwaza ze jestes zalosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×