Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
3 wierne osoby zostaly na temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio przeszedl kolo mnie wraz z kolega i nie odezwal sie ani slowem... nawet nie spojrzal a teraz chce sie spotkac w piatek kiedy bedzie mial sile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spojrzal i nie odezwal sie. Typowe dla facetow. Udaja ze nie widza. Tego tez nigdy nie zrozumiem. Nie wiedzial jak sie zachowac przy koledze. Mlodzi faceci tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby chca niby nie chca, ciezko za nimi nadazyc.malo jest konkretnych facetow. Ostanio kolezanka powiedziala mi ze faceci w tych czasach sa jacys zniewiesciali, brak im meskosci i zdecydowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są też bardziej nieśmiali w stosunku do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chca poderwac bo boja sie odrzucenia, teraz wiele kobiet ma wymagania, musi byc super ubrany itp. Kobiety tez sie znienily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przez to i kobiety są nieszczęśłiwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie nikt nie pokocha to co noc będę szlochać. Zawinę się w kocyk, tak będę leżeć każdej nocy. Włączę sobie hard techno i pomyślę "niech oni zdechną". Potem wypije dłużkiej butelkę wina bo brak miłości to nie moja wina. Jak długo można żyć w tym stanie? czekając aż coś się stanie. Chyba trzeba to olać i mieć w rzyci bo ze szczęścia i tak nici. Pora się porządnie nawalić i tańczyć ja żadnego faceta nie będe niańczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha noooo super, rowno pojechalas. Faceci wymagaja wspierania opiekunczosci i zeby ich nosic na rekach. Szybciej pekaja niz skorupka od jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha az mi sie wyobrazil teraz wielki facet ktorego delikatna kobieta niesie na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna odwzajemnic czyjes uczucia? jest jakis sposob na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi od jakiegos czasu przez glowe przechodzi jedna mysl. Otoz pragne miec dziecko, zajmowac sie nim, chodzic na spacery, dawac mu najwieksze szczescie, patrzec co noc jak zasypia na mych rekach, jak otwiera oczka co dzien, sie usmiecha, chce poznawac swiat.Jestem kompletnie sama, nie mam nikogo a gdybym zaszla w ciaze wiem ze moj los by sie odmienil.. tak glupie wiem.. i to nie chodzi o zadnych mezczyzn, bo nawet moglabym byc samotna matka wiedzac ze mam ten cenny skarb jedyny, za ktorym bym skoczyla w ogien i nikt nie mialby prawa go skrzywdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwzajemnic? Jesli kochasz to samo przyjdzie. Gdy sie nie kocha to nie da rady odwzajemnic bo bedzie to sztucznie wygladalo. Ale napewno czeste mile smsy, zainteresowanie z twojej strony. Milosc gory przenosi. Czasem mily prezent typu jabluszko, mily uzmiech gdy go zobaczysz, mily dotyk dloni, przytulenie gdy go zobaczysz. Te gesty musza byc subtelne delikatne gdy jest to poczatek zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, dziecko tokochany skarb, kazdy dzien jest inny, codziennie malenstwo nabiera sil i uczy sie nowych rzeczy. Nie zapomne jak moje dziecko ogladalo swoja raczke, bardzo ja interesowala wlasna raczka, ale wiesz warto by mialo tate, ty moze nie chcesz tego ale ono bedzie potrzebowalo taty bo dziecko tez ma uczucia, nie tylko ty, milosc dziecka do taty tez jest cudowna. Ja sobie nie wyobrazam nie miec taty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami ojciec jest bliższy niż matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, moj tata tez jest mi blizszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B yla u mnie straszna burza :( a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie deszcz popadal i nic sie ma nie zmienic do nastepnego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bylo strasznie.. walilo piorunami z 3 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo gdzie byla ta burza kochane, u mnie w szczecinie nie bylo, ostatnio pogrzmialo tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walilo z trzech stron, nie moge, ty mnie zawsze rozsmieszysz:) Teraz jak bedzie burza u mnie to bede obserwowac z ilu stron wali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham burze dzuewczyny, jak tak leje i napiernicza to serce moje sie raduje. Burza jest tajemnicza a ja lubie tajemniczosc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poludniu kraju byla burza...ja sie bardzo boje burzy...bo mieszkam w domku jednorodzinnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boj sie, domkowi nic sie nie stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×