Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
a szczecinskie burze i komary?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale i tak wiernie tu jestescie czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu studentka.. u mnie pojawilo sie 2 facetow(X i Y) .. nie wiem czy to mowilam,ale spotykalam sie z takim Z. 3 miechy .. potem wszystko przeszlo niepostrzezenie jak noc.... okazalo sie ze spotykal sie od ponad roku z inna , a ja bylam druga w miedzyczasie... ale to palant ! X to ktos z wakacyjnego wyjazdu służbowego...wrócę do tego później. Y to osoba, której nie znam.. mam mój numer telefonu i wysylala mi uśmieszki czasem... aż ostatnio jak wysłala to się przedstawił.. wiem kto to jest,ale udaję przed nim że nie kojarzę go... jest ode mnie starszy parę lat-nie wiem jak on patrzy na świat.. nie wiem czego chce... muszę się czegoś o nim dowiedzieć,albo go poznać bliżej.. nie bd z nim smsować bo nie wiem jak go traktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten ktory jest starszy to zalezy ci na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest mi łatwo po tym rozstaniu ,sfrustrowany jestem,ale to nieważne,bo ta osoba po tym od razu wróciła do byłego.Tak,i dlatego postanowiłem ponownie wziąć się za ćwiczenia i brać testosteron,żeby wszystko się szybciej rozrosło,dla lepszego wyglądu-Student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa to ty studencie pisales o testosteronie, masz racje zeby skupic sie na cwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwiczenia oczyszczaja organizm ze zlej energii i szybciej sie wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy trstosteron co nie zaszkodzi? bo masz swoj w sobie i wiksza ilosc moze zrobic zamieszanie w tobie, moze sie myle ale tak mi przyszlo do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczę,ale z tego co ludzie mówią,nie szkodzi w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, no jesli nie szkodzi to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge powiedziec czy mi zalezy..nie znam go...nic o nim nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeszcze ten z wyjazdu slużbowego..mam z nim dużo wspolnych tematow. podobno jest niesmialy, ktos wtedy mowil ze podobala mu sie taka kolezanka ale nie mial odwagi.. a tu na wyjezdzie on do mnie, pewnie traktuje mnie tylko jak przygode... a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie wiesz napewno czy traktuje jak przygode, moze zalezy mu na tobie, musisz go obserwowac, jego zachowanie, jak bedzie cos krecil to uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie z tym problem bo chyba sie juz nie zobaczymy... trafilismy na inne kierunki kierunku.. chyba niepozdawal egzaminow i wylecial mam do tego przeslanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wakacyjny wyjazd służbowy:).Nie chcę Ci mówić nic ,moja droga,ale tego typu imprezy są traktowane jako odskocznia od żon i mężów,i podczas właśnie takich wydarzeń ludzie często szukają kogoś,kogo,nie owijając w bawełnę(wykorzystają fizycznie) a później po powrocie do domu zapominają o tej osobie i wracają do żon i dzieci tudzież mężów,jeśli wyjeżdża kobieta.Tak to jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie ma żony, ani dzieci...ja też nie mam męża :D ponad to oboje nie jestesmy w związkach..mamy po 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.30-widac ze nie jestes w temacie, widac ze to ktos nie od nas, wtraca sie a nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafeterii tylko jak czlowiek napisze o wyjezdzie sluzbowym to zaraz alarm im sie zapala ze romans ze zdrada ze rozwod ze biedne dzieci i tak w kolko, ludzie jak katarynki, wszystko odnosza do zdrady do kochankow, studentka nie ma meza i nie zadaje sie z zonatymi do wiadomosci obcych ludzi z zalosnych tematow na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat przetrwal jedynie dlatego bo nie jest zalosny jak inne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnam napisac: praktyka.. a nie wyjazd sluzbowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się takimi komentarzami,one zawsze były ,są i będą-Student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze ktos wdepnie i odrazu widac ze obcy bo nie w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo wycieczka studencka, a ludzie zaraz wesza nie wiadomo co, a najbaardziej krytykuja i kloca sie osoby ktore same zle robia a chca odreagowac na kims, zrekompensowac sobie swoje niepowodzenia i swoj podly charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi brakuje dotyku ciepłej kobiecej dłoni i przytulenia-Student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co, moja corka odeszla z kierunku przez niego i okazalo sie ze jego juz tez nie ma na kierunku, ja mowie do niej zebys sie nie zdziwila jak pojawi sie na twoim nowym kierunku, spojrzala na mnie z przerazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje ci studencie, czuje ze cierpisz i tesknisz za cieplem kobiecym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musicie wiecej przebywac wsrod ludzi, to poznacie ukochana czy ukochanego, meski dotyk i cieplo meskie tez jest cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję córce jeśli jest tak,jak Ty mówisz :(.Tak,tęsknię za tym,nie jest mi łatwo...-Student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowiek jak jest z kims a potem rozstanie sie to tesknota zabija ale skoro meczyles sie z nia to nie bylbys szczesliwy z ta kobieta, potrzebujesz cieplej wiernej spokojnej kobiety a nie wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się,bo dzisiaj coraz mniej takich dziewczyn,a z tą wiernością to jest najgorzej :).-Student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×