Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Napewno jest zabezpieczony przed burza grzmotami i piorunami. Chroni go piorunochron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie mamy piorunochrona.. mój domek jest podstarzały, ma na sobie jeszcze dachówkę i drewniane okna.. dlatego sie tez boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kochana nie masz piorunochrona, to bardzo ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dzis mialam smutny dzien :( polozylam sie spac popoludniu, dolek mnie dopadl, musze go zakopac jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego byli ci smutno? Przez faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu robię pyszne drożdżowe bułeczki z serem.. tym razem z innego przepisu :) mam nadzieje że wyjdą pyszniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smacznego zyczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak wyszly buleczki? Ja objadlam sie dzis pastecikow z miesem, az mi wychodza ale taka buleczke jeszcze bym zmiescila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super wyszly :) sprobowalm jednej bo to na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba impreza sie szykuje z buleczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ponownie rozkochac chlopaka ktory nie zwraca na nas juz uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bedzie trudna sprawa i moze sie nie udac skoro jest obojetny, ale tez nie wiadomo co on mysli. Zagadac go pousniechac sie, zobacz jak zareaguje. I zalezy jaka przyczyna byla rozstania. Moze napisz mily sms, zapros go na piwo albo tam gdzie bywaliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz sprobowac jakims podstepem... albo przez wspolnych znajomych... sprawdzic np. czy byly dalej o cb zazdrosny.. albo zadzwon w srodku nocy i popros o pomoc...albo zapros go na jakas wesele, impreze i powiedz ze ktos ci w ostatniej chwili odwolal... albo potrac go przypadkiem i udawaj zaskoczona ze to on i zagadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z resztą... jestem beznadziejna... daje rady tobie a sama nie radze sobie z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to tak jest ze cxlowiek sam sobie nie umie pomoc. Wcale nie jestes beznadziejna, nawet psycholog sam sobie nie pomoze, musi miec czyjas pomoc. Zawsze dobre slowo czyjes pomaga na duszy. Nawet jak ktos dobrze nie umie radzic to i tak nam lepiej jak sie wyzalimy a komus bedzie nas zal. To wtedy juz tak inaczej, swiat robi sie lepszy. Nic na sile dziewczyny, bedziecie wiedxialy kiedy to bedzie ON. A na sile to potem nikt szczesliwy nie jest. Macie czas az do starosci na milosc. Kochac mozna w kazdym wieku rownie mocno:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak kochane? Jak wasze milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma ich wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne ze ich nie ma, cos musi byc nie tak, przeciez pelno ich chodzi wszedzie, albo same nie chcecie albo nie wiem, chyba raczej same nie chcecie, bo wymagajace nie jestescie z tego jak was poznalam, nie macie zadnych duzych wymagan co do facetow. Raczej mysle ze nie jestescie z tego swiata, swiata pelnego popaprancow i wylewajacego sie zewszad seksu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zabiła, byłam szaleńczo zakochana w facecie, którego poznałam przez internet, mogłam dla niego rzucić wszystko dom, rodzinę, wyjechać. Ze swojej strony też zapewniał, że rozwiedzie się z żoną...Dostałam zaproszenie pod nieobecność jego partnerki, ale gdy sobie przemyślałam kilka spraw to odpuściłam było to dla mnie bardzo trudne, nocki zarywałam, ryczałam. Musiałam ten romans zakończyć, żal mi było dzieci, które miał. Nie chciałam rozbijać tej więzi między nimi. Minęły dwa lata i czasem myślami wracam w tamte czasy i żałuję, że się wycofałam no ale cóż. Poszłam właściwą drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie możesz być pewna czy poszłaś właściwą drogą. Bo jego dzieci mogą być jeszcze bardziej nieszczęśliwe kiedy będą patrzeć na niekochający się rodziców. Facet nie rozwodzi się z dziećmi. I w tym wypadku byłby o wiele lepszym ojcem gdyby był z kobietą, ktorą kocha. Ale to tylko moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×